با MacBook Pro 16 اینچ دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن, اپل ساخته شده و پردازنده های Arm در افق و حتی دو صفحه نمایش مک بوک ظاهرا در آثار این زمان هیجان انگیز برای طرفداران لپ تاپ اپل.

که مضاعف بنابراین با لپتاپ MacBook Pro که در آن بسیاری از اپل بالا پایان توسعه می گیرد. و با جدید دهه بر ما وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به این سال — بنابراین آنچه که دقیقا شما باید انتظار از MacBook Pro در سال 2020?

قیمت و تاریخ انتشار

در این مرحله دقیق انتشار خرما یک ماده از حدس و گمان اما برخی از سرنخ را آغاز کرده اند برای تبدیل شدن به روشن به عنوان زمانی که بعدی MacBook Pro می تواند راه اندازی. ما انتظار داشتند که اپل رویداد در مارس 31, که در آن اپل بود برای راه اندازی یک جدید MacBook Pro 13 اما شیوع کروناویروس متوقف شده است.

با توجه به صنعت تحلیلگر جان Prosser, ما هنوز هم این محصولات است که با توجه به راه اندازی در این رویداد از طریق مطبوعات به جای در glitzy نشان می دهد. Prosser ثابت شد که حداقل تا حدی درست زمانی که اپل انجام داد که فقط برای مک بوک ایر و آی پد نرم افزار. هنگامی که بعدی MacBook Pro به روز رسانی می آیند ؟

اکثر منابع می گویند وجود دارد در واقع دو به روز رسانی در آثار. این اولین بار است که یک کوچکتر به روز رسانی 13-inch MacBook Pro است که می تواند برای برنامه ریزی در این بهار. Prosser می گوید: refresh می آیند در مارس سال 2020 هر چند او به تازگی به بیان آن می تواند در آمده است. Prosser نیز ادعا بزرگتر 14-inch MacBook Pro به روز رسانی می تواند جایگزین 13 اینچی مدل در WWDC در اوایل ماه ژوئن است.

دیگر فکر می آید از خوبی در نظر گرفته اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo که همچنین پیش بینی شده است که اپل به زودی راه اندازی یک 14.1 اینچی MacBook Pro این سال است. جالب, Kuo — که شناخته شده است برای دقت و صحت پیش بینی های او — می گوید آن را راه اندازی در کنار یک تجدید MacBook Pro 16.

به عنوان شاهد که 16 اینچ مدل راه اندازی در اواخر سال 2019 ما انتظار نداریم که آن را به روز می شود تا اواخر سال 2020 که ما را با این احتمال که اپل به زودی راه اندازی دو MacBook Pro مدل های این ماه: 13 اینچ نسخه در نیمه اول و یک 14.1 اینچ نسخه بعد. اپل چیزی مشابه سال گذشته زمانی که آن را راه اندازی یک MacBook Pro 15 در تابستان و سپس MacBook Pro 16 در زمستان. مک بوک ایر به روز رسانی شد در اواسط ماه مارس سال 2020 با خیلی بیشتر قادر به پردازنده و آن را در حال حاضر به طور موثر در رقابت با ورود به سطح MacBook Pro 13 اضافه کردن به احساس در حال رشد است که MacBook Pro نیز خواهد شد به روز رسانی هر روز در حال حاضر.

و آنچه در مورد قیمت ؟ خوب, این است که حتی گریزان تر از تاریخ انتشار با هیچ شرکت داده که از هر گونه منابع است. اما یک بار دیگر ما می توانید با استفاده از کمی تفکر جانبی را مناسب و معقول حدس بزنید در چه MacBook Pro 2020 ممکن است هزینه.

اصلی سرنخ می آید در قالب 16-inch MacBook Pro که نگهداری دقیق همان برچسب قیمت MacBook Pro 15 با وجود ارائه یک فرم جدید عامل و ویژگی های. بنابراین اگر یک اواز یا موسیقی دو نفری جدید MacBook Pro مدل هستند که در این سال ما می خواهم انتظار آنها هر دو به دنبال به عنوان مثال تعیین شده توسط MacBook Pro 16 و نگه داشتن آن زمان شروع قیمت از $1,299 با و یک تعداد انگشت شماری از اندازه و تنظیمات تغییرات رفتن را از طریق قیمت گذاری چرخ دنده ها.

یک برآمدگی کوچک به 13-inch MacBook Pro

همانطور که قبلا اعلام اپل می تواند راه اندازی یک به روز رسانی کوچک به 13-inch MacBook Pro این بهار. اگر آن را به پیروی از رهبری از مک بوک ایر به روز رسانی وجود دارد چند حوزه کلیدی است که می تواند به روز رسانی.

این اولین بار است که سحر و جادو صفحه کلید. در حال حاضر که اپل معرفی کرده است آن را به مک بوک ایر و 16 اینچ MacBook Pro, آن را تنها یک ماده از زمان قبل از 13 اینچ Pro می شود همان درمان است. همراه با اعتماد سوئیچ و بیشتر سفر, سحر و جادو صفحه کلید به ارمغان می آورد معکوس “T”شکل کلید های arrow و فیزیکی کلید فرار.

شما همچنین می توانید انتظار تجدید پردازنده از اینتل تداوم آن را از نسل هشتم به 10 نسل یخ دریاچه. شواهد برای این می آید از توییتر leaker Rogame که ادعا می کند به کشف قطعه از MacOS 10.15.5 Beta 1 کد ذکر های مختلف اینتل یخ دریاچه تراشه. این پردازنده در آمده i3, i5 و i7 نسخه کم برق مورد نیاز آنها را ایده آل برای اپل کوچکتر MacBook Pro.

اپل همچنین می تواند افزایش شروع ذخیره سازی است که در حال حاضر دوام 128GB. مک بوک ایر در حال حاضر شروع می شود در 256GB بنابراین ما انتظار داریم یک روز لپتاپ MacBook Pro را به انجام همان.

مک بوک Pro 14 اینچ

هنگامی که اپل راه اندازی MacBook Pro 16 اینچ در ماه دسامبر 2019 آن تصمیم به آوردن آن ویژگی های جدید به این مدل تنها. که به معنای کوچکتر MacBook Pro 13 ماند همان — همان ضخامت ناهنجاری همان پروانه صفحه کلید همان چیز است.

که همیشه احساس می کردم که یک وضعیت موقت, به ویژه هنگامی که بررسی مثبت شروع به ریختن برای بسیار بهبود یافته صفحه کلید حرارتی بهتر معماری و مدرن تر نگاه و احساس. ما پیدا کردن آن سخت به این باور اپل می خواهید برای محدود کردن این ویژگی به 16 اینچ مدل تنها یک بازنگری شده MacBook Pro 13 — کامل با صفحه کلید بهتر و نازک تر ناهنجاری (اجازه می دهد برای یک صفحه نمایش بزرگتر) — مطمئنا در راه است.

وجود سرنخ در سال های اخیر EEC براده است که نشان می دهد که به بیرون درز دستگاه است که بخشی از خانواده به عنوان MacBook Pro با A2289 شماره مدل که نخست در میان آنها است. مک بوک Pro 16 دارای یک شماره مدل A2141 و MacBook Pro با استفاده از شماره مدل شروع “A2” (که قبلا اخیر همه جوانب مک بوک آغاز شده “A1”). در حالی که های مختلف iPads ها نیز با استفاده از شماره مدل شروع A2 تاکید بر “رایانه قابل حمل با نام تجاری” در EEC تشکیل پرونده نشان میدهد این دستگاه نسبت به MacBook Pro 16.

ما فکر می کنم آن را بسیار بعید است که این تنظیمات دست انداز برای مک بوک Pro 16 به عنوان آن به نظر می رسد مزخرف به روز رسانی است که به زودی پس از انتشار آن است. MacBook Pro 13-inch, اما, نبوده است, لمس از جولای سال 2019 آن را بسیار بیشتر احتمال دارد موضوع EEC پر کردن. این بدان معناست که ما می توانیم انتظار می رود 14-inch MacBook Pro به مشخصات مشابه را ورق به 16-incher: سحر و جادو صفحه کلید با بهبود مسافرتی; slimline صفحه نمایش ناهنجاری; تماس با جسمی کلید Esc و دکمه ID لمسی و یک سیستم خنک کننده جدید برای استخراج بیشتر عملکرد از اجزای داخلی.

نیز وجود دارد یک احتمال است که هر دو MacBook Pro 14 و به روز رسانی مک بوک Pro 16 خواهد شد کوچک اما خوش ارتقاء به صفحه کلید خود را. AppleInsider گزارش داد که اپل مک بوک کیبورد می تواند نور پس زمینه طراحی شده توسط یک فرم از تن درست. این امر اجازه دهید نور پس زمینه تعادل رنگ سفید به صورت پویا تنظیم بر اساس نور محیط اطراف شما کمک به آن را کمی راحت تر در چشم خود را در شرایط خاص.

همه قدرتمند چشم-سوزش Mini-LED صفحه نمایش

MacOS Catalina Hands-on | Macbook Pro
دن بیکر/Digital Trends

در طول زمان MacBook Pro ساخته شده است تا شهرت خود را برای ستارگان نمایش که دارای استثنایی روشنایی گسترده بوسيله رنگ و کم رنگ نرخ خطا. هنوز اخیر شایعات نشان می دهد که کسانی که صفحه نمایش تنظیم برای به دست آوردن حتی بهتر است.

با توجه به معتبر تحلیلگر Ming-Chi Kuo, اپل در حال کار بر روی یک مینی صفحه نمایش LED است که به طور چشمگیری سطح شیب دار بالا, کیفیت, و ما در حال حاضر شاهد این تکنولوژی تکثیر در پایان مانیتور راه اندازی در سال 2020 است. اپل نرم افزار نمایش XDR — بالاترین کیفیت, لوکس ترین مانیتور تا کنون — شامل 576 Led; a Mini-LED MacBook Pro می تواند به رخ کشیدن تا 10000 Led.

Kuo reckons این فناوری راه اندازی خواهد شد در 14.1 اینچی MacBook Pro و یک تجدید MacBook Pro 16 و همچنین 27 اینچ iMac Pro 12.9 اینچی iPad Pro یک 10.2 اینچ, اپل و 7.9 اینچی iPad mini و این باور بود که اخیرا با حمایت یک گزارش از تایوانی انتشار DigiTimes. بسته بندی در بسیاری از Led ها به یک MacBook Pro با صفحه نمایش خواهد شد در نتیجه استثنایی HDR عملکرد گسترده رنگ و کنتراست بالا در حالی که همچنین اجتناب از سوختگی در مشکلات است که پنل های OLED را تجربه می کنند. همه در همه, است که باید کمک به اپل MacBook Pro با صفحه نمایش به سطح دیگری به طور کامل.

وجود دارد چند هشدارهای. برای یک چیز, Kuo طبعا انتظار چنین فناوری پیشرفته به هزینه یک دست و پا, بنابراین آن را نمی خواهد آن را به هر دستگاه اپل. و همچنین به عنوان که Kuo پیش بینی راه اندازی تاریخ از اواخر سال 2020 به حدود وسط 2021 به این معنی که ما ممکن است مجبور به صبر کمی طولانی تر برای این صفحه نمایش فوق العاده.

اپل ممکن است به AMD — و یا حتی بازو

این هیچ راز است که اپل تبدیل به نا امید با اینتل به عنوان تولید کننده تراشه اغلب تلاش برای دیدار با مهلت و در نتیجه مدلهای macbook راه اندازی بدون جدیدترین و بهترین پردازنده در داخل آنها. به نظر می رسد که اپل فقط در مورد اجرا از صبر و به خوبی می تواند به دنبال جای دیگری برای آن MacBook Pro با پردازنده. سوال این است که جایگزین آن را حل و فصل.

هر چند چسبیده با اینتل است که به احتمال زیاد منجر جایگزینی نامزد AMD. در ماه فوریه سال 2020 MacOS بتا کد بود کشف ساخته شده است که اشاره به متعدد AMD پردازنده و تراشه های گرافیکی از جمله “رنوار” است که یک نام کد برای AMD Ryzen 4000-پردازنده های سری. U سری تراشه های ارائه تا هشت هسته و 16 موضوعات در حالی که با استفاده از یک کوچک 25 وات قدرت. در حالی که ممکن است اپل فقط تست آنها است و هیچ قصد استفاده از آنها را در آینده مکینتاش رنوار قدرت به نسبت عملکرد به نظر می رسد کاملا مناسب برای بالا پایان دستگاه مانند مک بوک طرفدار.

اپل خواسته های قدرت بسیار کارآمد قطعات MacBook Pro برای فعال کردن آن می شود تقریبا سکوت در اکثر عملیات و این تراشه می توان به راحتی به اندازه کافی کارآمد برای اپل طعم و مزه. آوردن این هشت-هسته U-سری پردازنده ها به 13-inch MacBook Pro می تواند انقلابی چه حرفه ای خلاق می تواند با یک کوچکتر لپ تاپ.

آنچه در مورد دست ، شایعات اپل تعویض آن از پردازنده های اینتل به Arm بوده است شناور در اطراف برای سال, اما آن را مانند به نظر می رسد در اواخر سال 2020 و یا اوایل سال 2021 می تواند زمان این در نهایت به واقعیت تبدیل می شود با توجه به یک گزارش از Ming-Chi Kuo. هر دو بلومبرگ و Axios گزارش داده اند که اپل به خوبی جریان دارد با سوئیچ موسوم کالاماتا و اپل ثابت شده است که آن بازوی خود مبتنی بر تراشه قادر هستند با توجه به عملکرد فوق العاده در دستگاه های مانند آی پد نرم افزار.

وجود دارد یکی دیگر از دلایل اپل ممکن است تبدیل به بازو و به اندازه کافی جالب توجه آن می آید نه از دنیای سخت افزار اما نرم افزار. سرنخ در اینجا این است که پروژه کاتالیست اپل در حال تلاش برای ایجاد برنامه های iOS کار بر روی مک. این پروژه شروع شده است و با برنامه های اپل, ساخت جهش و ظاهرا گسترش خواهد که شامل برنامه های آیفون در سال 2020 است. هدف نهایی این است که اجازه می دهد تا هر برنامه کار بر روی هر پلت فرم اپل. اپل می تواند امید برای تسهیل این کار با تجهیز تمام دستگاه های خود را با تراشه های Arm. این امر زندگی را گسترده تر برای توسعه دهندگان نرم افزار که می تواند کار بر روی برنامه های دانستن آنها می تواند در حال اجرا بر روی همان معماری بدون در نظر گرفتن این دستگاه است.

در حالی که اپل Arm مبتنی بر یک سری تراشه را نشان می دهد قابل توجه عملکرد آن ناشناخته چگونه به خوبی آنها را پشته تا در برابر high-end اینتل یا AMD تراشه های شایسته MacBook Pro. سابق اپل ارشد اجرایی Jean-Louis Gassée مطرح است یک نکته جالب: آمپر محاسبات در حال حاضر به فروش می رساند پرقدرت Arm تراشه های است که می تواند به رقابت با پردازنده های Xeon اینتل در نتیجه به طور بالقوه هموار راه را حتی برای مک نرم افزار برای تبدیل به اپل ساخته شده از تراشه های.

هنوز هم انتظار داریم که اپل احتمالا اولین بازوی تراشه در مک بوک ایر (به طور بالقوه در WWDC) که در یک شرط بندی امن تر داده شده در مک بوک ایر عملکرد کمتر مهم پس شاید انتقال MacBook Pro به بازو در تاریخ بعد.

MacBook Pro 2020: ما لیست علاقه مندی های

Apple MacBook 13-inch Touch Pad
لایحه رابرتسون/Digital Trends

وجود دارد چند چیز دیگر که ما دوست دارم برای دیدن در سال 2020 MacBook Pro. در حالی که همه از این شایعه شده است, ما نمی شود شگفت زده برای دیدن هر یک از آنها را در آینده تکرار این دستگاه است.

بالای لیست ما به صورت ID. در حالی که آیفون تا به حال چهره ID (و ویندوز تا به حال ویندوز سلام) در حالی که برای در حال حاضر اپل مک بوک شده اند نیز از این تکنولوژی برای بیش از حد طولانی است. چهره ID را بر روی مک بوک خواهد بود امن تر از ID لمسی و حتی راحت تر — همه شما می خواهم که انجام می شود به نشستن در میز کار خود را و نگاه کنید و صفحه نمایش خود را و سپس بوم — شما به سیستم وارد شده. بدون رسیدن به یک ID لمسی دکمه فقط یک تجربه بدون درز از نوع اپل است که به خوبی شناخته شده است. جالب است که اپل به نظر می رسد حداقل با توجه به آوردن چهره ID به مکینتاش با توجه به تازگی کشف ثبت اختراع. آیا این شرکت خواهد شد و در واقع اجرای آن ناشناخته است.

ما همچنین می خواهم به بی مبالات اگر ما نمی توانیم به بحث در مورد پورت. اپل خوشبختانه به نظر می رسد که در سمت چپ در پشت ماه از تک USB-C پورت در حال حاضر آن است که به کشته شدن 12 اینچی, مک بوک, اما آن را هنوز هم ممکن است برای خرید یک نام تجاری جدید MacBook Pro فقط با دو USB-C پورت. است که مناسب برای مک بوک ایر, اما برای یک دستگاه با هدف کاربران حرفه ای با مجموعهای از لوازم جانبی و مانیتور و دستگاه برای اتصال تا که فقط به اندازه کافی نیست. ما همه برای با سرعت فوق العاده مزایای صاعقه 3, اما ما نیاز به اندازه کافی پورت قادر به گرفتن کار انجام می شود بدون غرق شدن در دانگل.

ما دوست دارم برای دیدن بهتر عمر باتری. ما نا امید شدند با MacBook Pro 13 عمر باتری و حتی MacBook Pro 16 نمی دهد که آب زیادی به ما برای امیدوار بودند با وجود آن زیاد باتری. دعاهای ما می تواند پاسخ داده شود هر چند به عنوان MacOS کاتالینا 10.15.5 شامل یک باتری جدید مدیریت سلامت از ویژگی های است که به طور فعال در اقدامات خود را شارژ عادات و باتری خود را متوسط به منظور طولانی تر کردن طول عمر آن. ما امیدواریم این یعنی MacBook Pro 2020 باید طولانی تر از سلف خود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت