چه شد تگزاسی مربی لایحه اوبراین was so mad مورد ؟ این شیرها ممکن است حمایت از تجارت

ما دیده ایم مقدار زیادی از حد یک نگاه اجمالی از پیش نویس اتاق بیش از دو روز از پیش نویس. ما دیده ایم Kliff Kin

توسط DOSTEMANSALAM در 6 اردیبهشت 1399

ما دیده ایم مقدار زیادی از حد یک نگاه اجمالی از پیش نویس اتاق بیش از دو روز از پیش نویس. ما دیده ایم Kliff Kingsbury با جالبترین خانه در NFL و لایحه Belichick سگ به ظاهر در حال اجرا میهن پرستان جدید انگلستان پیش نویس است.

آنچه ما خیلی دیده نشده است هر NFL مربی یا مدیر عصبانی شدن زمانی که دوربین های قطع به آنها. آنها تمام شده است خیلی باحال است. اما Houston Texans مربی و جنرال موتورز لایحه اوبراین واقعا نبود خوشحال در مورد هر آنچه که قرار بود در پیش نویس خود را در اتاق در دور سوم.

به ESPN NFL پخش شبکه قطع به اوبراین که هوستون بود در هیئت مدیره برای 90 به طور کلی انتخاب کنید. اوبراین بر روی گوشی های. پس از آن چیزی چپ چپ رفت و اوبراین نیست خوشحال است.

اوبراین گذاشت روی تلفن همراه خود را و سپس هر کس او صحبت شروع به بازگوی. اوبراین انداخت تا دست خود را و شروع به فریاد و اشاره. چون هیچ صدای ما نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است پس ما رفت و به NFL کمیسر راجر Goodell در صندلی آسان خود را اعلام هوستون انتخاب کرده بود linebacker Jonathan Greenard.

Underrated بخشی از اوبراین سکوت (به ما) بیهوده گویی او نشسته به سمت چپ خود را. ما دیده ایم بسیاری از مربیان و مدیران عامل پیوست بر روی صفحه نمایش توسط بچه های خود را به صورت میدارد. آنها را در آغوش بگیرید و یا به بالا سپاس یا فراموش somethign سرگرم کننده است. اوبراین پسر نگاه کرد و در طول پدرش بحران اما نگهداری اش همان بیان احتمالا دانستن او بر روی دوربین. سپس پدر خود را راه می رفت در یک huff. اوبراین عاطفی مرد تا به حال برخی از طغیان با رسانه ها قصد بازگشت به زمان خود را در پن استیت.

جان مکلین از هوستون کرونیکل پر ما. اوبراین عصبانی بود شیرها دیترویت حمایت از تجارت در آخرین لحظه.

حداقل او ممکن است داشته باشد. با توجه به کایل Meinke از MLive هیچ گونه معامله شد و تا کنون در محل.

این احتمالا اولین بار یک تیم بود, دیوانه دیگری برای حمایت از یک معامله. این فقط اولین بار ما رو به دیدن آن آشکار در زمان واقعی — است که اگر حتی یک معامله به خارج از.

Houston Texans head coach Bill O'Brien was mad about something during the third round. (AP Photo/Charlie Neibergall)
Houston Texans سر مربی لایحه اوبراین بود دیوانه در مورد چیزی در سومین دور. (AP Photo/چارلی Neibergall)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب