CBS میدارد جدید سکوت بره ها نشان می دهد تلویزیون و راه اندازی مجدد از اکولایزر بازیگران Queen Latifah

Queen Latifah در سال 2018 است. عکس: دیو Kotinsky (گتی ایماژ)آن زمان از سال که تحت شرایط عادی ما شروع به شنیدن

توسط DOSTEMANSALAM در 21 اردیبهشت 1399
Queen Latifah in 2018.
Queen Latifah در سال 2018 است.
عکس: دیو Kotinsky (گتی ایماژ)

آن زمان از سال که تحت شرایط عادی ما شروع به شنیدن در مورد جدید نشان می دهد آینده در پاییز یا زمستان و در حالی که همه چیز هر چیزی اما عادی فردا ادامه دارد خوب سنت با چیدن سه را نشان می دهد برای سقوط یک زن و شوهر بدون حتی یک خلبان.

تبلیغات

جالب ترین به io9 خوانندگان احتمالا کلاریسبه گزارش خط تلویزیونی, یک buzzed-در مورد پروژه ای است که توابع به عنوان یک عاقبت به سکوت بره هادنبال بازیگر Rebecca Breeds (اصل) به عنوان Clarice Starling یک سال پس از حوادث فیلم/کتاب. اجرایی تولید شده توسط Alex Kurtzman و جنی Lumet, به نظر می رسد به یک تازه را در Hannibal mythos با Kal Penn, نیک Sandow, Michael Cudlitz, لوکا اولیویرا و Devyn یک تایلر همچنین بازیگران. من مطمئن هستم که من آماده برای یک در Hannibal جهان را می کند که عبارتند از: Mads میکلسن و یا حداقل سنگین homoerotic تلویحی اما من در تلاش برای نگه داشتن ذهن باز.

دیگر نشان می دهد که به نظر می رسد جذاب و یا حداقل مانند جامد و خمیری سرگرم کننده است Queen Latifah-led راه اندازی مجدد از اکولایزر. بر اساس 1980s تلویزیون نشان می دهد, آن را دنبال Latifah به عنوان eponymous اکولایزر که اگر فرض بدون تغییر باقی می ماند خواهد شد یک عامل سابق اطلاعات با استفاده از مهارت های خود را برای کمک به درمانده. من به این ایده به خصوص اگر Latifah چالش می تواند برخی از خوب آماندا والر vibes. آن خواهید بود showrun توسط اندرو مارلو و تری میلر هر دو EPs در قلعهبا Chris Noth and Lorraine Toussaint همچنین بازیگران.

تبلیغات

سوم است نشان می دهد آه یک طنزهای مورد organ donors از Chuck Lorre. برای تلفن های موبایل... Hm. شما می دانید چه, مهم نیست, بیایید حتی نمی رفتن وجود دارد.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن