چه کشش?

جریان انقباض و بازی های ویدئویی دست به دست دادن میلیون ها نفر از بینندگان و پخش یک راه برای ارتباط برقرار کر

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399

جریان انقباض و بازی های ویدئویی دست به دست دادن میلیون ها نفر از بینندگان و پخش یک راه برای ارتباط برقرار کردن و به اشتراک گذاری محتوا خلاق با دیگران است. جریان منفجر شده در محبوبیت به تازگی با کشش بودن استفاده ترین پلتفرم برای بازی های ویدئویی پخش می شود. اما آنچه که در حرکت یا کشش ناگهانی دقیقا ؟ و چگونه کار می کند ؟ در این راهنما ما اجرا کردن همه شما نیاز به دانستن در مورد پلت فرم.

چه کشش?

تاسیس در سال 2011, حرکت یا کشش ناگهانی یک پلت فرم برای زنده جریان ویدئو ارائه تقریبا هر چیزی که شما می خواهید به تماشای, از, آشپزی, موسیقی, Q&A جلسات و — پیشرو راننده ترافیک — بازی های ویدئویی است. آن را در اصل به عنوان یک spinoff تقسیم Justin.tv با بازی به عنوان اولویت اصلی. کشش بسیار محبوب آن را به کل یک نام تجاری جدید تعریف از Justin.tv که تغییر نام خود را به حرکت یا کشش ناگهانی Interactive در 2014. سپس بعد از آن که سال, حرکت یا کشش ناگهانی تعاملی به دست آورد توسط آمازون.

به طور متوسط, حرکت یا کشش ناگهانی می شود بیش از 15 میلیون روزانه کاربران فعال با بیش از 3.8 میلیون منحصر به فرد پخش در ماه فوریه سال 2020 به تنهایی.

چگونه برای دسترسی به, حرکت یا کشش ناگهانی

Twitch در دسترس است در بسیاری از سیستم عامل است. شما می توانید با بازدید رسمی سایت Twitch برای تماشای جریان و یا با استفاده از نرم افزار که در دسترس است بر روی iOS, Android, Windows, Mac, PS4, Xbox One و دستگاه های مانند Chromecast و تلویزیون اپل. اگر دستگاه شما دارای دسترسی به اینترنت و پشتیبانی از برنامه های شما احتمالا می توانید از آن استفاده کنید برای حرکت یا کشش ناگهانی.

ایجاد یک حساب کاربری رایگان است که آیا شما یک پرچم در حال اهتزاز و یا بیننده. شما نیاز به یک حساب کاربری در سفارش به ترک نظرات به جریان و همچنین به اشتراک و یا به دنبال دیگر سازندگان محتوا.

هدف از حرکت یا کشش ناگهانی جریان

نگه داشتن تا با تمام آخرین بازی های ویدئویی می تواند گران قیمت و وقت گیر است. به همین دلیل بسیاری از علاقهمندان به بازی خواهد تنظیم به حرکت یا کشش ناگهانی جریان برای دیدن اگر یک بازی برای آنها مناسب است. گاهی اوقات خواندن یا تماشای یک بررسی کافی نیست — بهتر است برای دیدن این بازی در عمل است. که در آن انقباض در می آید. به طور معمول streamers خواهد شد که دو فیلم قطاری رفتن در یک بار: یکی از بازی خود را و در یکی از streamer. این به هر جریان و شخصیت خاص خود را دارد. شما نه تنها به تماشای بازی, اما این پرچم در حال اهتزاز ، نگه داشتن در ذهن جریان نیستند منحصر به فرد را به بازی. محبوب بسیاری از نوازندگان را تبدیل به حرکت یا کشش ناگهانی به پول در طول COVID-19 گیر با توجه به لغو تمام تورهای.

برخی از streamers به دست آوردن دسترسی سریع به بازی آینده و شریک زندگی خود را با ناشر در ازای تبلیغات. اگر شما مورد علاقه خود را ببینید streamer بازی بازی آینده شما ممکن است شده اند در حصار در مورد تماشای جریان می تواند کمک به شما را بیشتر از یک تصمیم آگاهانه برای خرید.

پس از تنظیم به دیدن محتوای شما علاقه مند هستید, شما ممکن است در نهایت اتصال با streamer. شاید آنها خنده دار و یا مشابه به سلیقه شماست. این اتصال که streamers (و بیننده) نیاز به نگه داشتن کسب و کار رفتن. جریان را به طور معمول همراه با یک گفتگوی زنده که در آن بینندگان خود می تواند ارتباط با streamer و دیگر مردم ،

وابستگان و همکاران

محبوب Guitar Hero/گروه راک streamer Acai با.

بسیاری از سازندگان محتوا قادر به زندگی را در حرکت یا کشش ناگهانی از طریق کمک های مالی اشتراک و تبلیغات. شما باید تبدیل به یک حرکت یا کشش ناگهانی وابسته به پول از طریق Twitch به طور مستقیم که به دست آورده است تا با رسیدن به یک سطح معینی از بینندگان و همچنین آمار دیگر. وجود دارد راه های مختلف تولید درآمد به عنوان یک حرکت یا کشش ناگهانی streamer, اما اگر شما می خواهید برای انجام این کار از طریق پلت فرم خود را, شما نیاز به تبدیل شدن به یک وابسته.

برای تبدیل شدن به یک حرکت یا کشش ناگهانی, وابسته, شما نیاز به کسب درآمد زیر:

 • 50 پیروان
 • 500 دقیقه کل در زمان پخش در عرض 30 روز گذشته
 • هفت منحصر به فرد پخش روز
 • متوسط حداقل سه همزمان بینندگان

هنگامی که این شرایط برآورده شده است, حرکت یا کشش ناگهانی شما را دعوت برای تبدیل شدن به وابسته که اجازه می دهد تا شما را به شروع به ساختن پول از طریق پلت فرم. وابسته می تواند تولید درآمد در چند روش مختلف: تبلیغات بیت و اشتراک. برای شروع از 2019 کسانی که رسیده اند وابسته به وضعیت سهم درآمد تبلیغ با حرکت یا کشش ناگهانی. تبلیغات بازی در طول جریان با محتوای خالق داشتن توانایی برای انتخاب فرکانس که در آن آنها ظاهر می شود.

یکی دیگر از راه برای کسب درآمد به عنوان وابسته با بیت. این یک شکل از ارز مجازی است که اجازه می دهد تا بینندگان به تشویق برای streamer. نرخ تبدیل کنونی است یک درصد در هر بیت. فکر می کنم از این به مانند یک نکته که می آید با یک انیمیشن خاص تشویق پیام که به نظر می رسد در چت.

آنها همچنین می توانند کسب درآمد از اشتراک سه ردیف: $4.99, $9.99 و $24.99 ماهانه است که بنا به گزارش ها تقسیم 50/50 با حرکت یا کشش ناگهانی. مشترکین پرداخت ماهانه برای یک پرچم در حال اهتزاز برای نشان دادن حمایت های مالی در حالی که به دست آوردن دسترسی به ویژه emotes مدالها منحصر به فرد چت و آگهی رایگان جریان است.

Twitch همکاران اساسا یک گام بالاتر از اعضا با چند اضافه شده قدرت پردازش. آنها دریافت مزایای همان وابستگان اما همچنین دسترسی به یک تایید به کاربر نشان, اولویت دسترسی به تیم پشتیبانی دسترسی به فرصت ها مانند ملاقات و خوش آمد می گوید, پخش, تاخیر تا 15 دقیقه تا 50 اسلات هیجان بخرج دادن و خیلی بیشتر. کسانی که تبدیل شدن به سهامداران سپس می توانید شروع مسیر به شریک زندگی که نیاز شما را به:

 • جریان برای 25 ساعت
 • جریان در 12 روز های مختلف
 • متوسط 75 بینندگان (همزمان بینندگان به استثنای میزبان حملات و تعبیه شده است)

هنگامی که شما ملاقات این اهداف و برگزار کرده اند آنها را برای 30 روز شما می توانید برای درخواست شریک و منوط به تایید از حرکت یا کشش ناگهانی.

Twitch نخست ثبت نام و اشتراک

تبلیغی از سال 2018 ارائه شده است که در بازی Fortnite موضوعات است.

کاربرانی که می خواهید اضافه شده پاداش می توانید به اشتراک کشش نخست ماهانه آبونمان خدمات است که ارائه می دهد انواع مختلفی از قدرت پردازش. کسانی که اعضای آمازون نخست دسترسی به حرکت یا کشش ناگهانی نخست به صورت رایگان بعد از پیوند هر دو حساب. Twitch نخست مشترکین دسترسی به مزایای زیر است:

 • یک حرکت یا کشش ناگهانی کانال اشتراک
 • در محتوای بازی بدون هیچ هزینه اضافی
 • Twitch نخست غارت برای هدیه به دیگر اعضای حرکت یا کشش ناگهانی
 • منحصر به فرد emotes
 • اضافی رنگ چت
 • چت منحصر به فرد نشان
 • صرفه جویی در پخش برنامه به مدت 60 روز (به جای تنها 14 روز)

اگر شما لازم نیست که آمازون نخست, شما می توانید به اشتراک کشش نخست برای 11 دلار در ماه است. متاسفانه حرکت یا کشش ناگهانی کاهش یافته است, آگهی رایگان و مشاهده به عنوان یک نخست جوشیدن در سال 2018 اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مزایای به لذت بردن از به عنوان یک حرکت یا کشش ناگهانی عضو نخست. این سرویس اشتراک برای کسانی که فعال هستند در جریان جامعه — که آیا آنها یک بیننده و یا خالق محتوا. کاربران را حتی به دست آوردن دسترسی به بازی به عنوان یکی از ماهانه قدرت پردازش. در ماه فوریه سال 2020 به تنهایی, اعضای, به دست اورد دسترسی به پنج بازی و در بازی موضوعات سراسر عناوین مانند PUBG, سرنوشت 2و Madden NFL 20.

"این یک سایت برای تماشای مردم در بازی های ویدئویی" است که از لحاظ فنی مناسب شرح Twitch اما پلت فرم است که از راه های پیچیده تر و مفید تر است. این ارائه می دهد یک راه برای سازندگان محتوا برای توسعه زیر را در پول و کشف تجربه های جدید. Twitch یک پلت فرم اجتماعی که مردم به ارمغان می آورد با هم. آیا شما وجود دارد برای بازی, موسیقی زنده, یا دیگر خلاق قطعه از محتوا و کشش تعریف راه سازندگان تعامل با جامعه خود.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب