Dyson فروش: 20% Airwrap styler و مافوق صوت سشوار در بهترین خرید

اگر شما در حال گرفتن حوصله و خسته از ماندن در خانه بیشتر از زمان آن شگفت انگیز است که چگونه spiffing خود را می

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399

اگر شما در حال گرفتن حوصله و خسته از ماندن در خانه بیشتر از زمان آن شگفت انگیز است که چگونه spiffing خود را می تواند بالا بردن خلق و خوی خود را. Dyson برتر مراقبت از مو لوازم قدرت شما نیاز به ایجاد زرق و برق دار مدل مو با خیال راحت و به سرعت. فقط در زمان برای پاسخ به تماس برای بهتر خانه, مراقبت از مو, بهترین خرید ارائه شده است گسترده 20 ٪ خاموش Dyson Airwrap styler و Dyson مافوق صوت سشوار برای خود من بهترین خرید اعضای پاداش. فروش طول می کشد از در حال حاضر از طریق مارس 17.

با Dyson مافوق صوت سشوار و Dyson AirWrap styler گنجانده شده در این فروش در رنگ های مختلف و بسته های مختلف. یک یا هر دو از این Dyson مدل می تواند درمان مناسب را برای خود و مادر خود را به عنوان ما در نزدیکی روز مادر.

فروشگاه فروش

Dyson مافوق صوت سشوار — $320 بود $400

این Dyson مافوق صوت سشوار محافظت از موهای خود را در حالی که خشک شدن آن. گرمای شدید خسارت موهای خود را ظاهر دور گرفتن بدرخشد. مافوق صوت سشوار استفاده قدرتمند از 1600 وات قدرت خشک شدن سریع جریان هوا و سه-تنظیمات سرعت: بالا برای خشک کردن سریع و یک ظاهر طراحی شده وسیله ای برای خشک کردن به طور منظم و پایین برای انتشار. داخلی دما سنج مانیتور گرمای بیش از 40 بار در ثانیه به مطمئن شوید که موهای خود را خشک کارآمد بدون بیش از حد. چون Dyson قرار می دهد موتور در اداره و نه در سر و بازوی خود را نمی خواهد خسته برگزاری خشک کن. مغناطیسی 360o فایل پیوست با مافوق صوت آن را آسان به تمرکز و یا منتشر جريان هوا بر اساس تنظیمات خود را. این Dyson مافوق صوت سشوار در دسترس است در چهار ترکیب رنگ: نیکل/بنفش / سفید/نقره ای سیاه و سفید/نیکل و آهن/بنفش تمام تخفیف به $320 برای این فروش تا مارس 17.

این مافوق صوت مو دایر نسخه محدود مجموعه هدیه در Fuschia و نیکل می افزاید: یک نرم کننده مو شانه و یک Dyson-طراحی شده 1.5 اینچ برس گرد یا همان $320 با تخفیف قیمت فروش.

Dyson Airwrap کامل Styler — $440 بود $550

اگر شما به دنبال کنترل دقیق و حفاظت در حالی که یک ظاهر طراحی شده مو خود را, Dyson Airwrap styler باید در کوتاه خود را. Dyson Airwrap stylers استفاده از Coanda effect-یک جریان پیوسته از هوا است که اشکال در اطراف سطح هر بشکه و یا قلم مو برای جذب مو به سطح آن است. این باعث ایجاد حجیم فر و امواج و یا صاف و ضربه از پایان بدون گرمای شدید. هوشمند کنترل حرارت مانیتور دمای بیش از 40 بار در ثانیه برای جلوگیری از آسیب گرما و یون های منفی کاهش استاتیک در مو خود را. وجود دارد سه Airwrap نسخه: کامل صاف و کنترل حجم و شکل. هر سه مدل شامل یک غیر لغزش حصیر فیلتر قابل جابجایی قفس فیلتر تمیز کننده برس های مختلف فایل های پیوست و ذخیره سازی مورد.

این Dyson Airwrap کامل Styler برای چند مو, انواع و سبک ها بهترین انتخاب شما است اگر شما می خواهم به تغییر دهید آن را با سبک های مختلف برای خودتان و یا اگر شما به سبک دیگر اعضای خانواده و دوستان ، کامل مدل شامل styler, 1.2 اینچ و 1.6 اینچ در جهت عقربه های ساعت و خلاف عقربه ساعت Airwrap بشکه نرم و صاف کردن برس, شرکت, صاف, برس حجم دهنده برس گرد و قبل از یک ظاهر طراحی کن.

Dyson Airwrap صاف و کنترل Styler$400بود $500

این Dyson Airwrap صاف و کنترل Styler مهندسی است برای صاف کردن موها مستعد ، صاف و مدل کنترل شامل styler, 1.2 اینچ و 1.6 اینچ در جهت عقربه های ساعت و خلاف عقربه ساعت Airwrap بشکه های شرکت کننده برس و قبل از یک ظاهر طراحی کن.

Dyson Airwrap حجم و شکل Styler$400بود $500

Dyson مهندسی Airwrap حجم و شکل Styler برای اضافه کردن حجم و شکل به خوب و صاف مو. صاف و مدل کنترل شامل styler, 1.2 اینچ و 1.6 اینچ در جهت عقربه های ساعت و خلاف عقربه ساعت Airwrap بشکه نرم و صاف کردن برس گرد برس حجم دهنده و قبل از یک ظاهر طراحی کن.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب