بزرگ فکر می کنم لبه اجازه می دهد تا شما یاد بگیرید از رهبران جهانی

StackCommerce شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه ادامه داد و به آموزش و پرورش دست به پایین یکی

توسط DOSTEMANSALAM در 27 اردیبهشت 1399
Stack Commerce
StackCommerce

شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه ادامه داد و به آموزش و پرورش دست به پایین یکی از مهم ترین عناصر ماندن رقابتی و تبدیل شدن به موفق در عصر مدرن. این که آیا شما در حال تلاش برای شروع یک کسب و کار از ابتدا و یا صعود تاسیس نردبان شغلی شما نیاز به در هماهنگی با آخرین و قدرتمند ترین ابزار و روش های که در حال استفاده در صنعت مربوطه.

و اگر چه آن بوده است هرگز خیلی مهم است که به نگه دارید تا با به طور فزاینده ای سریع و پویا چشم انداز اقتصادی آن را نیز هرگز به آسان برای به دست آوردن مهارت های شما نیاز به ماندن بگیرید پیش—با تشکر به تعداد فزاینده ای از منابع آموزشی که می تواند به صورت آنلاین برای کسری از آنچه شما می خواهم برای پرداخت در کلاس های آموزش و پرورش است.

مشهور بزرگ فکر می کنم لبه ارائه مجموعه ای از بیش از 200 سخنرانی مشهور جهان کارشناسان در طیف گسترده ای از زمینه ها و در حال حاضر یک عمر اشتراک در فروش برای بیش از 35 درصد در فقط 160 دلار.

با دقیق درس های تدریس شده توسط کسب و کار و تجارت و در سطح جهانی متفکران اعم از ادوارد نورتون و مالکوم گلدول به کریس هدفیلد و Bryan Cranston, این مجموعه آموزشی به شما آموزش برخی از مهم ترین مهارت های قرن 21—اعم از هوش هیجانی و حل مشکل به تفکر انتقادی و فراست کسب و کار.

شما قادر خواهید بود برای سوخت هر دو شخصی و حرفه ای خود رشد با بهره برداری از مغز برخی از موفق ترین کارآفرینان و نویسندگان در این سیاره و سه جدید منحصر به فرد درس آزاد هستند در هر هفته.

مورد اعتماد شرکت های فایزر, دیزنی و UBS بزرگ فکر می کنم فهرستی از بیش از 150 کارشناسان شامل آیوی لیگ استادان معروف کارآفرینان و برندگان جایزه نوبل و شما دسترسی منحصر به فرد به انواع زنده جریان حوادث و س و با معلمان خود را.

ذهن خود را گسترش داده و رشد کسب و کار خود را با یک عمر برای به اشتراک بزرگ فکر می کنم لبه فقط برای $160—بیش از 30 درصد آن قیمت برای مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

Engadget است teaming تا با StackSocial شما را به معاملات در آخرین هدفون, اسباب بازی, اسباب بازی با تکنولوژی و آموزش. این پست تلقی نمی سرمقاله تایید و ما کسب بخشی از فروش. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصولات شما در اینجا مشاهده کنید و یا قبلی خرید لطفا تماس بگیرید StackSocial پشتیبانی در اینجا.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب