راه های مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

ویزای job offer کانادا

والدین کودک نیز در این کشورها اقامت خواهند کرد. مهاجرت به کانادا اینجا کلیک کنید براساس قانون کانادا ، اگر کودکی در کشتی یا هواپیمای کانادایی متولد شود که در این کشور پرواز می کند ، وی را شهروند کانادایی قلمداد می کنند و به او تابعیت پیشنهاد می شود و می تواند پاسپورت کانادایی را بدست آورد.
یک راه برای مهاجرت به کانادا ازدواج با یک کانادایی یا اقامت دائم است. با این حال ، باید در نظر داشت که هیچ کاری نباید تحت تأثیر تبلیغات مهاجرت به کانادا سوء استفاده و کلاهبرداری توسط سایت های دوست یابی غیرقانونی و واسطه ها برای ازدواج رسمی انجام شود. با توجه به پیچیدگی اخذ ویزا از طریق آن ، اکیداً توصیه می شود کلیه اقدامات مربوط به پرونده خود را تحت نظارت یک وکیل بین المللی انجام دهید.

ویزای اکسپرس اینتری

این روند حداقل 6 ماه طول می کشد. مهاجرت به کانادا شخصی که می خواهید ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط زندگی را برای شما در کانادا فراهم کند. لازم به ذکر است در صورت اثبات این ازدواج رسمی ، جرایمی از قبیل حبس ، جریمه نقدی و ممنوعیت ورود به کانادا در انتظار متخلف خواهد بود. در ادامه شرایط زوجین را برای گرفتن ویزای ازدواج کانادا بررسی خواهیم کرد.
اگر متقاضی می خواهد همسر یا اسپانسر مهاجرت به کانادا خود را حمایت کند ، او نیز باید شرایط لازم را برای این امر داشته باشد که موارد زیر را شامل می شود:

ویزای skilled trade

او را به مدت دو سال مهاجرت به کانادا یا کمتر با همسر خود می شناسید یا زندگی می کرده است ، هیچ فرزند مشترکی ندارد و درخواست خود را پس از 5 اکتبر 2012 به اداره مهاجرت به کانادا مهاجرت ارسال کرده است.
حامی باید 18 سال یا بالاتر باشد و شهروند کانادایی باشد

جمال توسلی کانادا

برای اینکه متقاضی ازدواج به رسمیت مهاجرت به کانادا شناخته شود ، باید شرایط خاصی را برآورده کند ، مانند:

به مدت 1 سال با شریک زندگی خود به طور دائم زندگی کرده است و همچنین در انجام امور زندگی با همسر خود همکاری کرده و می تواند مهاجرت به کانادا این را اثبات کند. برای اثبات این امر ، آنها باید در حساب های بانکی ، کارت های اعتباری ، خانه ، مدیریت هزینه خانه و غیره مهاجرت به کانادا با یکدیگر کار کنند.