iFixit طول می کشد Oura هوشمند حلقه جدا برای دیدن چگونه کار می کند

Oura به عنوان ما همچنان به کار و زندگی می کنند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس علاقه به فن

توسط DOSTEMANSALAM در 20 تیر 1399
Oura smart ring
Oura

به عنوان ما همچنان به کار و زندگی می کنند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس علاقه به فن آوری است که ممکن است کمک به مبارزه با بیماری مشخصی و یکی از روشن ترین نمونه هایی است که Oura هوشمند حلقه. در اوایل ماه ژوئن محققان نشان داده است که به عنوان بخشی از یک پروتکل نقشه برداری و اطلاعات گزارش استفاده کنندگان از Oura هوشمند حلقه ممکن است قادر به تشخیص علائم COVID-19 عفونت اولیه است.

آزمون های متعدد است که شامل داشتن بهداشت حرفه ای با استفاده از دستگاه های پوشیدنی در حال انجام با حتی بیشتر شرکت کنندگان اما هنگامی که NBA اعلام کرد این امر استفاده از دستگاه در طول آن دوباره آغاز فصل در اورلاندو آن قابل رویت ترین testbed. همانطور که مردم تعجب می کنم اگر این حلقه می تواند زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و اگر آن را قابل اعتماد به عنوان لس آنجلس Laker Kyle Kuzma در آن گفت: "به نظر می رسد مانند یک دستگاه ردیابی" — مردمی در iFixit انجام داده اند و آنچه آنها انجام غواصی در و در نظر گرفتن یکی از هم جدا.

اشعه X انجام شده توسط خلاق الکترونی ارائه شده غیر مخرب, نمای داخل, در حالی که این ویدئو نشان می دهد که فشار و حرارت و الکل داخل تمام رفت و به جدا کردن دستگاه از بخش های مختلف. وجود ندارد بسیاری از شگفتی مخلوط با تخته مدار و درجه پزشکی, پلاستیک, اما اگر شما امیدوار بودند برای انجام هر باتری معاوضه پس از آن که بعید به نظر می رسد.

این تنها وسیله ای است که خواهد شد در حال استفاده (ارائه داوطلبانه به عنوان یک گزینه) در نظر گرفتن بخشی در NBA را راه اندازی مجدد در دیزنی جهان به عنوان خبرنگار ESPN ملکه اندروز نیز نشان داد یک Kinexon-ارائه نزدیکی زنگ که به یاد مردم برای اقامت شش فوت دور از یکدیگر.

در این مقاله: Oura, oura حلقه oura هوشمند حلقه teardown, iFixit, nba, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب