RIP اکو نگاه دیگری آمازون دستگاه من هرگز حتی دانستند تا به امروز

عکس: آمازونکمتر از سه سال پس از آن اولین آمازون تبعید شده است سبک خود-محور اکو نگاه دستگاه به نیت شمع. شرکت م

توسط DOSTEMANSALAM در 10 خرداد 1399
Illustration for article titled RIP Echo Look, Another Amazon Device I Never Even Knew Existed Until Today
عکس: آمازون

کمتر از سه سال پس از آن اولین آمازون تبعید شده است سبک خود-محور اکو نگاه دستگاه به نیت شمع. شرکت متوقف فروش واقعی واحد بازگشت در ماه دسامبر 2019 اما این شرکت گفت: این هفته به آن خواهد بود رسما رها کردن پشتیبانی برای دستگاه در ماه جولای. با توجه به CNET (و برای اولین بار کشف توسط Voicebot.ai)ایمیل شروع به رفتن به اکو نگاه مشتریان دیروز اجازه آنها را می دانیم از تغییر در آن قابلیت خواهد مهاجرت به دیگر برنامه ها و خدمات است.

تبلیغات

$200 اکو نگاه بود غیر معمول دستگاه اکو. آن استفاده می شود ساخته شده در دوربین برای گرفتن عکس از شما در لباس های مختلف و سپس فروشگاه کسانی که تصاویر شخصی در یک نگاه پایگاه داده. آمازون خواهد با استفاده از یک هوش مصنوعی الگوریتم برای ارائه لباس پیشنهادات است که همسان با سبک شخصی خود را—توصیه که شما پس از آن خواهد بوy در آمازون ، اکو نگاه همچنین قضاوت لباس های خود را مانند Joan Rivers صبح روز بعد از جوایز اسکار. از تصاویر گرفته شده توسط اکو نگاه, شما می توانید انتخاب کنید دو گزینه های لباس های مختلف برای هوش مصنوعی (و آمازون در خانه مد "کارشناسان") برای مقایسه در کنار هم و روی دستگاه خواهد به شما بگویم که در یک نگاه بهتر در شما.

هر دو را به حساب رنگ مناسب روند و سبک آن زمان بود. من هرگز سعی اکو نگاه خودم بود و نه حتی از آن آگاهs وجود تا به امروز اما خوب است رهایی. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از مد و این همه ذهنی است. اکو نگاه فقط یک kitschy راه برای گرفتن مردم را به صرف 200 دلار یک محصول پس از آمازون می تواند آنها را به فروش بیشتر محصولات است. اما پس از ماه جولای این افراد در حال رفتن به گران paperweight. آمازون می گویند این خواست مردم برای جلوگیری از خرید چیزهای زیادی را از سایت, بعد از همه.

تبلیغات

ایده خود را شسته و رفته است و من می توانم آن را ببینید کار اگر آن را اجرا می شد و بیشتر شبیه به کمد لباس نرم افزار از Clueless. اما من بخش عمده ای از خرید در آنلاین جایگزین بوتیک لباس, Etsy, و یا گاهی اوقات شخصی طراحی خدمات مانند کوک ثابت اگر من احساس تنبل و نمی خواهید به شکار برای یک جفت شلوار که نمی خواهد بیش از حد طولانی ، آمازون احتمالا بدست خسته از توصیه من همهسیاه و سفید لباس به هر حال.

اگر شما یک اکو نگاه کنید و می خواهید برای بازیافت آن, آمازون گفتن مشتریان خود را برای انجام این کار از طریق خود دستگاه برنامه بازیافت. شما همچنین باید تا جولای سال 2020 به صرفه جویی در هر یک از عکس های خود را اگر شما می خواهید. آمازون می گوید: از آن خواهد شد ارائه رایگان عکس حساب کاربری برای کاربران که می خواهند به صرفه جویی در عکس های خود را از طریق جولای 24, 2021. (وجود یک آمازون عکس؟! آنچه را نمی کند آمازون داشته باشد؟!)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن