بیلی میچل است که مصرف خود را "خر کنگ' تقلب حماسه به دادگاه

دیوید حریص از طریق گتی ایماژ بازی های آنلاین متخصص و سس داغ مغول بیلی میچل ساخته شده یک نام

توسط DOSTEMANSALAM در 16 اردیبهشت 1399
OTTUMWA, IA - AUGUST 13: Billy Mitchell, the Video Game Player of the Century, poses while Steve Sanders, 'The Orignal King of Kong,' plays Donkey Kong at the launch party for the International Video Game Hall of Fame and Museum on August 13, 2009 in Ottumwa, Iowa. Ottumwa was officially proclaimed the Video Game Capital of the World at the launch party and plans are underway to build a full museum in the small Iowa city. The rivelry of Sanders and Mitchell is documented in the movie 'The King of Kong' where they played each other for the best score ever. (Photo by David Greedy/Getty Images)
دیوید حریص از طریق گتی ایماژ

بازی های آنلاین متخصص و سس داغ مغول بیلی میچل ساخته شده یک نام برای خود را با درآمد شکستن رکورد نمرات بازی مانند Pac-Man و BurgerTime. دو سال پیش عملا scorekeeper دوقلوی کهکشان محروم میچل از خر کنگ پرونده پس از انعقاد است که تازه ترین نمره نشده بود به دست آورد در بازی های آنلاین معتبر سخت افزار. (گینس نیز محروم او را از سوابق خود را.) میچل رد این و در سپتامبر سال 2019 پرنیان و وکیل خود اعلام کرد که آنها می خواهم گرفتن دوقلوی کهکشان به دادگاه پس از این ادعا که این شرکت تا به حال هتاکان نام خود را. با توجه به Ars Technica, میچل تا به حال در حال حاضر در زمینه کت و شلوار در آوریل 2019 به عنوان برای جلوگیری از کالیفرنیا اساسنامه محدودیت ها در حال اجرا خود را ، مورد خدمت کرده بود به دوقلوی کهکشان این فوریه و یک جلسه برگزار خواهد شد در ماه جولای. در حالی که این همه به نظر می رسد و نه احمقانه نتیجه می تواند مفاهیم پایدار برای بازی و سرگرمی بازی جامعه است.

دوقلو کهکشان مراقب بود که در آن عبارت که توضیح داد که چرا میچل ثبت می شد حذف شده و به همین دلیل او را ممنوع از ارسال بیشتر نمرات اما "کینگ کنگ" هنوز هم طول می کشد تا این ادعا را به عنوان یک توهین و اتهام تقلب. دوقلو کهکشان ها می گوید که دادگاه تصمیم گیری در میچل را به نفع "را دلسرد کننده اثرات آن بر آزادی بیان." به عبارت دیگر همه چیز می تواند کثیف برای دوقلو کهکشان ها و دیگر رکورد نگه داشتن سازمان اگر میچل مورد مجموعه سابقه که فقط در مورد هر کسی با تبر به خرد کردن می تواند این گروه را به دادگاه.

وجود دارد قطعا مشروع استدلال در هر طرف این نبرد است. که گفت:, آن را بسیار وحشی است که میچل است که در واقع مصرف دوقلوی کهکشان به دادگاه. یکی تنها می تواند به تعجب می کنم اگر نینتندو تا به حال هیچ ایده که در آن بازی می تواند تبدیل به یک نقطه از مشاجره.

در این مقاله: خر کنگ بیلی میچل, نینتندو, بازی های آنلاین, بازی های دوقلوی کهکشان, بازی, پرونده های حقوقی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن