آیتالله سیستانی است که تحت پیگرد مشکوک تشخیص چهره راه اندازی Clearview هوش مصنوعی برای سایه تشخیص چهره راه اندازی

عکس: گتیدر صورت به رسمیت شناختن org Clearview AI—که شما ممکن است بدانید که این شرکت که مخفیانه برداشت عکس از م

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399
Illustration for article titled The ACLU Is Suing Shady Facial Recognition Startup Clearview AI for Being a Shady Facial Recognition Startup
عکس: گتی

در صورت به رسمیت شناختن org Clearview AI—که شما ممکن است بدانید که این شرکت که مخفیانه برداشت عکس از میلیون ها نفر از مردم خود را از پروفایل های رسانه های اجتماعی قبل از pawning گفت: عکس ها را به اجرای قانون است—رسما رو به یک طرح دعوی در دادگاه از ایلینوی مبتنی بر شاخه ای از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در یک پست وبلاگ های صادر شده از سازمان در اوایل امروز. در هر پست اتهامات مطرح شده در سازمان به نمایندگی از مردمی بیشتر برای از دست دادن از این نوع از داده های برداشت—یعنی "بازماندگان تجاوز جنسی و خشونت علیه مهاجران مستند نشده و دیگر آسیب پذیر جوامع" است که می تواند در صورت تعقیب و تبعید و یا حتی زندان هم بر اساس Clearview صورت پرونده.

تبلیغات

"تشخیص چهره تکنولوژی ارائه می دهد قابلیت نظارت بر خلاف هر گونه دیگر تکنولوژی در گذشته است. آن را می سازد خطرناکی آسان برای شناسایی و پیگیری ما در تظاهرات AA جلسات, جلسات مشاوره, سیاسی, تظاهرات مذهبی تجمعات و" ناتان آزاد Wessler یک ACLU کارکنان وکیل است که یکی از نام رهبری Clearview اتهامات نوشت: در این پست.

"برای مشتریان—سازمان هایی که در خدمت بازماندگان خشونت خانگی و تجاوز جنسی مهاجران مستند نشده و مردم رنگ—این سیستم نظارت خطرناک و حتی تهدید کننده زندگی," او اضافه شده است. "آن سبب سوء استفاده ex-همکاران و سریال harassers, استثماری شرکت ها و یخ عوامل به مسیر و هدف خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازماندگان مهاجران مستند نشده و آسیب پذیر دیگر جوامع است."

تبلیغات

وجود دارد یک دلیل مهم این کت و شلوار نیاز به اتفاق می افتد در ایالت ایلینوی به جای گفتن نیویورک چمن که در آن Clearview هوش مصنوعی است که در حال حاضر بر اساس. در سال 2008 ایلینوی حالت اول تبدیل شد به سعی و داد و بیداد کردن قانون اطراف غیر قابل تنظیم برداشت از داده های بیومتریک. این ایلینوی اطلاعات بیومتریک قانون حریم خصوصی است که هنوز هم قوی قطعه legalese بیش از یک دهه بعد و هنوز هم در خدمت جریمه های سنگین برای orgs که عمدا گریز شهروندان در دولت است.

در BIPA مبتنی بر دلایل Clearview قطعا به نظر می رسد مقصر. Wessler اشاره می کند که هسته به قانون است که شرکت "جمع آوری گرفتن و یا به دست آوردن" هر نوع داده های بیومتریک مانند یک عکس از چهره, راه Clearview بود—نیاز به اطلاع عکس موضوع و دریافت رضایت کتبی خود را قبل از برداشت محصول که عکس خود استفاده کنید. نه تنها Clearview نمی توانید رضایت ایلینوی ساکنان آن صورت پایگاه داده است که حاوی هر شرکت میلیاردها چهره از هر دولت تمام جمع آوری بدون اجازه از عکس و یا پلت فرم آنها خراشیده عکس از برای شروع با.

"در مطبوعات اظهارات Clearview سعی شده است که به ادعای آن دارد به نحوی محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی" Wessler گفت که بله درست می باشد اگر مدیران شرکت بودند و فقط خیره به کسی آلبوم عکس دیجیتال.

چه آن را نمی تواند انجام دهد Wessler رفت "آیا تصرف ما faceprints—منحصر به فرد شناسایی بیومتریک—از این عکس بدون اجازه. که گفتار آن رفتار است که ایالت ایلینوی منافع قوی در تنظیم به منظور حفاظت از ساکنان آن در برابر سوء استفاده."

تبلیغات

Clearview هوش مصنوعی به نظر می رسید مشکوک از ابتدا و ما بیشتر بدانید در مورد آن creepier آن می شود. اگر آیتالله سیستانی می تواند ثابت کند آن را اجرا گرفتار ایلینویز' بیومتریک قانون, این به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین چالش قانونی شرکت مواجه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن