چگونه به سازمان دیده بان UFC 250 آنلاین: زنده جریان Nunes مقابل اسپنسر

آخرین به روز رسانی: 5 ژوئن 2020. تلاش برای کشف کردن که در آن به تماشای UFC 250 آنلاین فردا ؟ شما در شانس هست

توسط DOSTEMANSALAM در 17 خرداد 1399

آخرین به روز رسانی: 5 ژوئن 2020.

تلاش برای کشف کردن که در آن به تماشای UFC 250 آنلاین فردا ؟ شما در شانس هستید — ما گرد همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد UFC 250: Nunes مقابل اسپنسر از جمله زمان شروع کامل کارت و که در آن شما می توانید لحن به همه مهم UFC 250 جریان زندگی (اسپویلر: این pay-per-view صورتی که پخش خواهد شد به طور انحصاری در ESPN+ در آمریکا — ثبت نام در حال حاضر و صرفه جویی 30$).

تاریخ: چهار شنبه, ژوئن 7, 2020
زمان: 8 ساعت و/5 PM PT (Prelims); 10 PM ET/7 PM PT (UFC 250 PPV)
محل سکونت:
Clark County Nevada
عرصه: UFC APEX

چگونه به سازمان دیده بان UFC 250 Live Stream: Nunes مقابل اسپنسر

UFC 245 on ESPN+ - Amanda Nunes

ESPN+ برو به حق بیمه خدمات جریان برای دوستداران ورزش و طرفداران مبارزه و آن را باید برای بند ناف-برش که می خواهید به تماشای UFC بدون کابل. ESPN+ به شما می دهد دسترسی به دریا از مطالب ورزشی از جمله حوادث زندگی می کنند, تجزیه و تحلیل, مصاحبه, منحصر به فرد را نشان می دهد و بیشتر در حال تحویل به دستگاه تلفن همراه خود و یا مرورگر وب. و با توجه ESPN رابطه نزدیک با مبارزه با تبلیغات ESPN+ در حال حاضر تنها راه شما می توانید جریان UFC pay-per-view حوادث مانند UFC 250: Nunes مقابل اسپنسر زندگی می کنند.

UFC 250 مبارزه با کارت: که Duking آن را ؟

UFC 250 در ابتدا رفتن به ویژگی های یک خروس وزن عنوان کشمکش بین قهرمان هنری gabriel gomez rojo و خوزه آلدو به عنوان رویداد اصلی اما با توجه به coronavirus مربوط به تعویق افتادن UFC, حوادث, gabriel gomez rojo به پایان رسید تا در UFC 249 کارت اصلی. در حال حاضر headliner در UFC 250 مبارزه بین برزیل قهرمان آماندا "Lioness" Nunes (19-4 با 16 برنده با ضربه فنی) و کانادا Felicia "Feenom" اسپنسر (8-1) برای زنان ورزشکار پروزن کمربند.

کارت اصلی

  • آماندا Nunes مقابل Felicia اسپنسر (زنان ورزشکار پروزن)
  • رافائل Assuncao در مقابل کودی Garbrandt (خروس وزن)
  • Aljamain استرلینگ در مقابل کوری Sandhagen (خروس وزن)
  • نیل Magny مقابل آنتونی Rocco مارتین (سبک وزن)
  • ادی Wineland در مقابل شان اومالی (خروس وزن)

Prelims

  • الکس کاسرس در مقابل تعقیب هوپر (ورزشکار پروزن)
  • ایان Heinisch مقابل جرالد Meerschaert (میان)
  • کودی Stamann vs برایان كويين (ورزشکار پروزن)
  • چارلز برد مقابل مکی Pitolo (میان)

Nunes شماره یک-رتبه UFC جنگنده زن است قهرمان خروس وزن و تنها زن در UFC برای برگزاری عناوين در دو بخش وزن در یک بار. این خواهد بود که او اولین ورزشکار پروزن عنوان دفاع پس از پیروزی آن در UFC 232 زمانی که او را شکست داد Cris سایبورگ. Nunes وارد UFC 250 10-مبارزه با win streak اما ممکن است پیدا کردن یک پیروزی آسان بیش از Felicia اسپنسر. اگر چه اسپنسر برگزار نمی UFC عنوان (این است که تنها او چهارمین مبارزه پس از امضای قرارداد با ارتقاء) او سابق Invicta FC قهرمان ورزشکار پروزن و ارسال هنرمند. این ممکن است به اثبات می شود یک شمارنده به Nunes' اعتصاب-سنگین حذفی متمرکز سبک مبارزه اگر اسپنسر می توانید مدیریت به Lioness به حصیر.

بیشتر UFC

شرکت اصلی رویداد یک خروس وزن کشمکش بین رافائل Assuncao (27-7 با 10 برنده submission) و سابق قهرمان خروس وزن کودی Garbrandt (11-3). Assuncao رتبه پنجم در UFC خروس وزن فهرستی از دیگری تسلیم هنرمند و یک کمربند سیاه و سفید در برزیل Jiu-Jitsu. در مقابل نه از Garbrandt را برنده شده اند توسط حذفی, با این بازی همچنین سوراخ سوراخ شدن دو جنگنده با سبک های مختلف در برابر یکدیگر. هر دو مردان خواهد بود گرسنه برای پیروزی در UFC 250 هم داشتن هر دو دچار اخیر ضرر و زیان است.

UFC 250 کارت اصلی ویژگی های برخی دیگر از محبوب UFC استعداد نیز از جمله خروس وزن Aljamain استرلینگ (18-3 و در چهار مبارزه win streak) در برابر کوری Sandhagen (12-1 با هفت مبارزه برنده خط و تا کنون شکست نخورده در UFC) و همچنین شکست نخورده خروس وزن شان اومالی (11-0) رو با جانباز جنگنده ادی Wineland (24-13). 5 وجود دارد دعوا را بر روی کارت اصلی و 12 دعوا در مجموع برنامه ریزی شده برای UFC 250 در شنبه 6 ژوئن.

UFC 250: Nunes مقابل اسپنسر اصلی کارت pay-per-view رویداد است که به طور انحصاری از طریق ESPN+, بنابراین اگر شما در میانهی شب امضا کرده و در عین حال در حال حاضر. این حق بیمه خدمات جریان به طور معمول شما را به مجموعه 50 دلار در هر سال با pay-per-view بلیط زنگ در در $65, اما این بسته نرم افزاری به شما اجازه می دهد نمره ارزش یک سال از ESPN+ همراه با UFC 250 PPV بسته فقط برای $85, شما صرفه جویی در $30 خاموش قیمت خرید آنها را به طور جداگانه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب