آیفون بعدی ممکن است به رخ کشیدن 120 هرتز و صفحه نمایش بهتر در نور کم عکس های

کریس Velazco/Engadget دسته بعدی از اپل ممکن است شامل ویژگی های standout از لوازم آرایشی و به

توسط DOSTEMANSALAM در 21 اردیبهشت 1399
Apple iPhone 11 Pro and iPhone 11 Pro Max
کریس Velazco/Engadget

دسته بعدی از اپل ممکن است شامل ویژگی های standout از لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی مجدد 5G و LiDAR. EverythingApplePro و در طول تاریخ دقیق leaker حداکثر Weinbach به اشتراک گذاشته اند (از طریق 9to5Mac) یک میزبان از ادعا جزئیات برای سال 2020 آی فون وصله پینه کردن به خصوص "نرم افزار" مدل های. این پایان بالاتر 6.1 - و 6.7 اینچ صفحه نمایش گوشی را گزارش بسته 120 هرتز نرخ تجدید و شبیه به کهکشان S20 و یک تعداد انگشت شماری از دیگر رقبا است. اپل منتظر ماند تا این سال برای یک صفحه نمایش به عنوان سریع که نمی خواست یک نیم قدم مانند 90Hz با توجه به شایعه.

این گوشی جدید همچنین می تواند نشان دهنده یکی دیگر از بزرگ بهبود در عملکرد دوربین. آنها می خواهم که بهبود یافته در نور کم عکاسی با فوکوس اتوماتیک سریعتر بهتر تثبیت کننده تصویر و نسل بعدی Smart HDR است که باعث کاهش سر و صدا برای کم نور عکس. وجود دارد ممکن است بیشتر عکاسی ارتقاء نیز مانند استفاده از LiDAR به منظور افزایش فوکوس اتوماتیک اپتیکال 3X لنزهای تله فتو زوم و تصفیه زوم دیجیتال. رزولوشن بالاتر ممکن است در کارت هر چند که اپل اعتقاد بر این است به نا امید با autofocusing عملکرد در یک 64MP سنسور آن را به حال شده تست.

پایه مدل را " فقط " دو دوربین عقب و به احتمال زیاد از دست LiDAR و تیراندازی تله, اگر چه آنها هنوز هم صفحه نمایش OLED.

ارتقاء دیگر ممکن است کمتر دراماتیک اما فقط به عنوان عملکردی است. چهره ID سنسور آرایه نه تنها کوچکتر به عنوان شایعات قبلی نشان داد اما در زاویه گسترده تر — شما شانس بهتری برای باز کردن قفل تلفن خود را در حالی که آن را بر روی میز خود نشسته. بزرگ باتری نیز ممکن است به یک جزء اصلی از ترکیب با 6.7-اینچ, آی فون, شعار باتری بیش از 4400 mAh (بزرگ توسط هر استاندارد) برای رسیدگی به هر دو 5G و 120 هرتز صفحه نمایش.

هیچ تضمینی وجود ندارد اپل عرضه خواهد کرد و این دقیق دستگاه مهم نیست که چقدر دقیق نشت ممکن است. در آخرین لحظات تغییر و یا لغو نیست بی سابقه. اگر این دستگاه را نشان می دهد به عنوان نشان داده شده در اینجا هر چند آنها نشان دهنده بزرگ گام های رو به جلو در زمینه های کلیدی حتی اگر برخی از آنها به مقدار نواز با رقبا.

در این مقاله: اپل, آی فون, آی فون, 12, آیفون, 12 نرم افزار, گوشی های هوشمند, چهره, ID, LIDAR, ویدیو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب