Dyson شارژی و ایستاده خلاء با تخفیف برای روز یادبود

عمده فروشان در حال نورد از اوایل روز یادبود فروش متنوع در دسته بندی محصولات. در این هفته شما می توانید پیدا کر

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399

عمده فروشان در حال نورد از اوایل روز یادبود فروش متنوع در دسته بندی محصولات. در این هفته شما می توانید پیدا کردن جاروبرقی Dyson همیشه در تقاضا برای مهندسی همه کاره, فروش در چندین رسانه از جمله بهترین خرید, kohl's و Home Depot. ما sussed کردن چهار نفر از بهترین معاملات در Dyson cordless stick مدل و راست خلاء.

Dyson توپ چند طبقه جارو برقی — $219 شد $299

Dyson باریک توپ چند طبقه ایستاده جارو برقی دارای یک خود تنظیم کننده سر و فوری-آزادی می خواهند و رسیدن به شلنگ. این سبک بسیار manueverable درست خلاء با این نسخهها کار با تمام انواع کف و به راحتی می رسد سقف بالا گوشه و تحت مبلمان. یکپارچه هپا تصفیه کمک می کند خود را از آلودگی هوا و حساسیت زا و باکتری ها رایگان. این Dyson باریک توپ چند طبقه درست به طور منظم به فروش می رساند برای $299 اما خانه انبار کرده و آن را در فروش برای $219.

خرید در حال حاضر

Dyson توپ چند طبقه 2 خلاء — 250 دلار بود $400

Dyson توپ Multi-طبقه 2 درست جارو برقی دارای یک لحظه انتشار گرز و به روز رسانی موتور با مکش قوی. گواهی آسم و آلرژی دوستانه با آسم و آلرژی بنیاد امریکا توپ Multi-طبقه 2 کمک می کند تا محافظت از خانواده خود را در حالی که نگه داشتن خانه خود را تمیز. به طور معمول برای فروش در kohl's برای 400 دلار Dyson توپ Multi-طبقه 2 درست جارو برقی در کاهش قیمت به 250 دلار در طول سرمه را در اوایل روز یادبود فروش.

خرید در حال حاضر

Dyson V7 Motorhead جارو شارژی — 250 دلار بود $300

Dyson شارژی-چوب وکیوم تبدیل به سرعت از چوب vacs به دستی خلاء برای تمیز کردن مبلمان, ماشین, صندلی ماشین کودک, و بیشتر. این Dyson V7 Motorhead Cordless Stick Vacuum Cleaner دارای 50 درصد بیشتر مکش از اوایل V6 مدل می دهد و تا 30 دقیقه از تمیز کردن قدرت در هر شارژ باتری. این V7 همراه با یک docking و ایستگاه شارژ است که دارای لوازم جانبی اضافی و آن را با استفاده از Dyson بهداشتی گرد و غبار بن تخلیه سیستم, بنابراین شما لازم نیست که به لمس گرد و غبار و خاک و یا باقی مانده و یا کشتی با جارو برقی کیسه های. بهترین خرید را روز یادبود قیمت فروش برای Dyson V7 Motorhead Cordless Stick Vacuum Cleaner 250 $است یک 50 دلار تخفیف از $300 لیست قیمت.

خرید در حال حاضر

Dyson V11 حیوانات جارو شارژی — 500 دلار بود 600 دلار

با دو برابر قدرت مکش از هر جارو شارژی های Dyson v11 حیوانات بند ناف-رایگان جارو برقی Dyson top-of-the-line مدل. طراحی شده برای خانه با حیوانات خانگی V11 بهینه سازی زمان اجرا و مکش تا 60 دقیقه از تمیز کردن هر شارژ. شنوایی طراحی شده برای نگه داشتن سر و صدا پایین V11 Motorhead می آید با یک مینی موتوری ابزار برای حذف پیتر مو و گرد و خاک از اثاثه یا لوازم داخلی و فرش. این V11 یک بار دینامیکی حسگر است که به طور خودکار مدیریت قدرت مکش به عنوان مورد نیاز برای انواع سطوح کف. بهترین خرید زدم 100 دلار خاموش Dyson v11 حیوانات بند ناف-رایگان جارو به طور منظم $600 قیمت بنابراین شما می توانید همه کاره این نیروگاه برای $500 در طول روز یادبود فروش.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه های



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب