تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که قطب شمال را آتشین کشف

آتش سوزی در Sakha جمهوری در دایره قطب شمال روسیه در ژوئن 8 سال 2020 است.تصویر: Pierre (فلیکر)حتی در قطب شمال ر

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399
Wildfire in the Sakha Republic, within the Arctic Circle, Russia on June 8, 2020.
آتش سوزی در Sakha جمهوری در دایره قطب شمال روسیه در ژوئن 8 سال 2020 است.
تصویر: Pierre (فلیکر)

حتی در قطب شمال را افزایش نامنظم استانداردهای آن شده است عجیب و غریب بهار و تابستان در سیبری است. این منطقه از جهان است که به عنوان یک سنگر و استحکامات درجه حرارت بسیار سرد و یخ زده و مناظر کمانش تحت فشار شدید از بحران آب و هوا.

از طریق پنج ماه اول سال سیبری بوده است قرمز روشن شدن در درجه حرارت جهانی نقشه. درجه حرارت وجود دارد که به طور متوسط 12.4 درجه فارنهایت (8 درجه سانتیگراد) بالاتر از نرمال از ژانویه تاکنون است. این آمار 86 درجه (30 درجه سانتیگراد) بالای دایره قطب شمال در ماه مه (ممکن است!). از گرما تاول نیز منجر به زمستان که نبود و باعث نشت نفت تهدید قطب شمال دریاچه بود که به احتمال زیاد ناشی از ذوب پرمافراست خاک. اگر لیستی از آفات متوقف وجود دارد, آن می شود به اندازه کافی بد.

اما به دلیل این است که سال 2020 آنها نیست. ترین متناوب تغییر از همه در سیبری است به طور فزاینده ای آتش-نقطه چین چشم انداز است. گرما که فرا گرفته اوراسیا منجر به عمده آتش سوزی در سراسر سیبری (می گویند هیچ چیز از اوکراین و آتش سوزی در منطقه ممنوعه چرنوبیل این بهار). شعله های آتش را حتی به قطب شمال که در آن آتش سوزی سوخته تا حد زیادی uncontained.

دور بدان معنی است که ماهواره ها هستند بهترین راه برای گرفتن آشکار هرج و مرج است. همان دوری به معنی آتش سوزی بعید به تهدید شهرهای مانند کسانی که به طور معمول دیده می شود در غرب ایالات متحده را در برخواهد داشت یک نگرانی عمده به آب و هوا به خصوص به اصطلاح "زامبی" آتش سوزی که فنر به بالا. این آتش سوزی همچنین تمایل رایت در زیر زمینی ذغال سنگ و ذخایر غنی از کربن و می تواند به تقویت و تغییر آب و هوا با انتشار آن به اتمسفر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن