Welp در حال حاضر وجود دارد یک ابزار فرار از زندان برای اپل آخرین نسخه از سیستم عامل iOS

عکس: Gizmodoکه مطمئن شد سریع.این آخر هفته هک گروه unc0ver منتشر شد یک ابزار جدید است که می تواند فرار از زندان

توسط DOSTEMANSALAM در 5 خرداد 1399
Illustration for article titled Welp, Theres Already a Jailbreak Tool for Apples Latest Version of iOS
عکس: Gizmodo

که مطمئن شد سریع.

این آخر هفته هک گروه unc0ver منتشر شد یک ابزار جدید است که می تواند فرار از زندان اپل جدیدترین نسخه از آن سیستم عامل تلفن همراه iOS 13.5 تنها چند روز پس از اولیه خود اولین است. هر چند گزارش هایاین ابزار این نسخهها کار در تمام نسخه های iOS از 11 به بعد و تخلیه نمی کند عمر باتری و یا تجاوز بر روی دستگاه خود را به برنامه های دیگر و پخته در اقدامات امنیتی.

تبلیغات

"این فرار از زندان در واقع فقط می افزاید: استثنا به قوانین موجود. آن را تنها را قادر می سازد خواندن جدید فرار از زندان فایل ها و بخش هایی از فایل که حاوی هیچ اطلاعات کاربر" unc0ver سرب توسعه دهنده که می رود توسط Pwn20wnd گفت: سیمی.

در حالی که جیل بریک می توانید به کاربران امکان دسترسی به اضافی سفارشی سازی و در غیر این صورت ممنوع نرم افزار بر روی دستگاه های خود این قدرت پردازش با اضافه شدن خطرات امنیتی که همراه با اپل را افزایش تمرکز بر روی امنیت را آرام روی آی فون جیل بریک جامعه در چند سال گذشته است.

تبلیغات

که پس از تغییر سیب اخیر سری از مشخصات بالا امنیت اشتباهات. در مصاحبه با مادربرد, Pwn20wnd گفت: این ابزار جدید علائم اولین بار فرار از زندان منتشر شده است که قادر به کار بر روی تمام دستگاه های در راه اندازی پس از iOS 10. هر چند که لزوما به این معنا نیست که اپل دستگاه های در حال تبدیل شدن به کمتر امن آنها استدلال کرد:

"این فقط یک هدف برای حمله" Pwn20wnd گفت: خروجی. "اپل به طور مداوم با اضافه کردن ویژگی های بیشتر به سیستم عامل iOS که معرفی جدید حمله سطوح." همه این jailbreaks و حملات "در طبیعت یافت می شود" برای کمک به خدمت این شرکت یادگیری از اشتباهات خود و توسعه بهتر پادمان.

Unc0ver را ابزار سوء استفاده از یک آسیب پذیری روز صفر که این گروه کاهش یافته است به فاش و آن را منبع باز است. Pwn20wnd پیش بینی کرد که با دیگر آسیب پذیری های امنیتی اپل ثابت عطف به ماسبقآن را به احتمال زیاد فقط یک ماده از هفته قبل این شرکت با انتشار یک پچ و بسته فرار از زندان.

Gizmodo رسیده به اپل برای یک بیانیه رسمی در مورد این بهره برداری و ما به روز رسانی خواهد شد این داستان را به عنوان به زودی به عنوان ما می شنویم بازگشت.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن