اپل بافته صاعقه 3 کابل هزینه $129

اپل اپل شروع به فروش بالا پایان گواهی 40 گیگابیت در ثانیه کابل تاندربولت که یا از یک معامله و

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Apple unveils a $129 thunderbolt 3 cable
اپل

اپل شروع به فروش بالا پایان گواهی 40 گیگابیت در ثانیه کابل تاندربولت که یا از یک معامله واقعی یا مسخره گران قیمت بسته به نقطه نظر شما (از طریق آستانه). بافته $129 صاعقه 3 Pro کابل پشتیبانی کامل صاعقه 3 تنظیمات از جمله DisplayPort تصویری و 100 وات شارژ در حالی که اجازه می دهد برای USB 3.1 Gen 2 انتقال داده تا 10 گیگابیت در ثانیه.

این مبلغ را دریافت کنید شما یک Kindle Paperwhite, پس چگونه می تواند هر کسی فکر می کنم آن را ارزان ؟ در 2 متر و با 40 گیگابیت در ثانیه سرعت اپل تاندربولت 3 کابل فعال است (با تراشه در هر پایان) و نه منفعل. در بالا از آن, آن را یکی از چند کابل خبره است که با پشتیبانی کامل صاعقه تنظیمات از جمله DisplayPort و 10 گیگابیت در ثانیه USB-C 3.1 Gen 2. به عنوان مثل اپل apple Thunderbolt cable در واقع ممکن است ارزان ترین است که همه از بالا.

اپل گفت که کابل ایده آل است اگر شما اتصال مک خود را با صاعقه 3 (USB-C) به صاعقه 3 دستگاه مانند "ProDisplay XDR اسکله و دیسک های سخت است." در واقع ProDisplay XDR کشتی که بسیار کابل اما اپل ظاهرا هرگز به فروش می رسد آن را به طور جداگانه قبل از. اگر شما در حال اتصال تاندربولت 3 سازی و می خواهید کامل 40 گیگابیت در ثانیه سرعت, شما نمی توانید به جای درایو بیش از یک متر و نیم دور مگر اینکه شما با استفاده از یک کابل فعال مثل این یکی (یا TB3 کابل نوری که هزینه صدها دلار).

که بدان معنی است که برای ویراستاران فیلم و جوانب دیگر آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که قیمت یک قطره در سطل است. برای بقیه از ما, اگر چه 129 دلار است که بسیاری از خمیر مهم نیست که چقدر شما ممکن است بخواهید بسیار بالا-tech بافته کابل.

در این مقاله: اپل, کابل, صاعقه 3, DisplayPort, USB 3.1 Gen 2, لوازم جانبی, ذخیره سازی, نمایش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب