در اینجا است که چرا کامپیوتر خود را نمی توانید نصب ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی و در عین حال

پس از نزدیک به یک سال از تست بتا, آخرین نسخه از ویندوز 10 است در اینجا در نهایت اما نه هر کامپیوتر برای آن آ

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399

پس از نزدیک به یک سال از تست بتا, آخرین نسخه از ویندوز 10 است در اینجا در نهایت اما نه هر کامپیوتر برای آن آماده است فقط رتبهدهی نشده است.

هنوز هم وجود دارد برخی مداوم مسائل با ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی است که می تواند در کامپیوتر شما پیدا کردن آن را در به روز رسانی ویندوز و یا نصب آن در همه. پس با مشکلات قبلی ویندوز 10 منتشر شده این است که همه طراحی شده توسط مایکروسافت است که مصرف یک "روش اندازه گیری شده" با اجرای.

ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی خواهد شد فقط نصب از طریق به روز رسانی ویندوز بر روی دستگاه خود را هنگامی که مایکروسافت با اعتماد به نفس است که شما یک تجربه خوب. در اینجا نگاهی به برخی از چیزهایی که ممکن است نگه داشتن آن را به عقب.

بازی مسائل

مایکروسافت دقیق برخی از مسائل شناخته شده با ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی. بسیاری از این مسائل گزارش شده توسط کاربران در 30 روز گذشته و آنها بخشی از دلیل آن این است که این به روز رسانی ممکن است نصب بر روی دستگاه شما.

اگر این مورد با دستگاه خود مایکروسافت امر آنچه به نام "سازگاری نگه دارید" برای حفاظت از آن است. این بلوک به روز رسانی به طوری که به علت مشکلات ما برای توصیف که برخی از آنها از نگرانی های خاص برای علاقهمندان به بازی.

اول مربوط به درایور Nvidia display adapters. مایکروسافت می گوید که شما ممکن است مسائل را با ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی اگر شما در حال استفاده از یک کارت گرافیک Nvidia GPU با رانندگان زیر 358.00. این ممکن است در نتیجه دریافت یک توقف خطا با "صفحه آبی مرگ" در طول فرآیند به روز رسانی. مایکروسافت در حال بررسی این موضوع و می گوید آن است که کار با کارت گرافیک Nvidia بر روی راه حل.

مسئله دوم مربوط به ماوس و صفحه کلید ورودی در هنگام بازی. مایکروسافت اشاره می کند که در ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی برخی از گیمر ها ممکن است تجربه از دست دادن ورودی ماوس هنگام بازی در برخی از عناوین. این اتفاق می افتد با توجه به بازی ها و برنامه های که با استفاده از "GameInput Redistributable" است که همراه و یا نصب شده به عنوان بخشی از بازی های ایکس باکس خدمات در ویندوز 10.

بالاخره وجود یک موضوع را با متغیر نرخ تجدید و کار نمی کند به عنوان انتظار می رود در برخی از دستگاه های با گرافیک یکپارچه اینتل در ماه مه سال 2020 به روز رسانی. به گفته مایکروسافت که با استفاده از یک مانیتور با یک متغیر نرخ refresh شما نمی توانید متغیر های تازه نرخ در بازی با استفاده از DirectX 9. دوباره مایکروسافت در حال کار بر روی یک ثابت با اینتل و در حال بررسی است.

هیچ جدول زمانی برای رفع هر یک از این مسائل است.

مسائل با سطح دستگاه

رایلی جوان / Digital Trends

نیز وجود داشته اند مسائل را با مایکروسافت در آخرین سطح دستگاه ها از جمله Surface Pro 7 و سطح لپ تاپ 3. مسائل عبارتند از: مشکلات همیشه در اتصالات. مایکروسافت می گوید تحت تاثیر دستگاه را بیش از یک همیشه در شبکه قادر به آداپتور. این مشکل منجر به خاموش شدن ناگهانی غیر منتظره و یا راه اندازی مجدد. ثابت در حال آمدن است و زمین می تواند به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ماه ژوئن.

در کنار این مسائل با سطح دستگاه و بازی وجود دارد و در مجموع هفت نفر دیگر که در حال برگزاری تا مارس سال 2020 به روز رسانی برای شما. این محدوده از مشکل اتصال به بیش از یک دستگاه بلوتوث Conexant ISST audio drivers, جلوگیری از اشتباهات را با صاعقه اسکله ها و بیشتر. شما می توانید فهرست کامل در Microsoft وب سایت و بررسی صفحه برای دیدن اگر و هنگامی که تمام این مسائل حل و فصل شده است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب