زمان خود را برای ساخت پارک ژوراسیک چون کسی که مزایده 50+ زندگی به اندازه Animatronic Dinos

جمع آوری سکه ها در نیمکت خود را در بالشتک و هر آنچه را در سمت چپ خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دلار است. در اوت 6, 2020, شما می توانید پیشنهاد برای بیش از 50 زندگی به اندازه animatronic دایناسورها در AbleAuction. این یک مته. تکرار می کنم: این یک مته.

تبلیغات

این لیست که توسط خال خال شد BoingBoingمی گوید که این گنج hoard ربات دایناسور شامل “T-رکس, Brontosaurus و رپتورز; به علاوه صدها فسیل animatronic تجهیزات روشنایی و بلندگو و بیشتر است.” در حالی که خانه حراج و بنابراین dinos در لنگلی یک شهرداری در منطقه ونکوور در بریتیش کلمبیا, کانادا فروش خود را آنلاین تنها. اگر شما در منطقه, اما, شما می توانید پیش نمایش این دایناسور از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در آگوست 5. (ارائه شما با یک خر نر و دنبال قادر حراج درخواست خود را به پوشیدن ماسک.)

تبلیغات

اما کسی که بیش از 50 غول animatronic دایناسورها برای فروش در وهله اول ؟ با توجه به ونکوور ساناین مجموعه به احتمال زیاد بخشی از یک تور بین المللی نمایشگاه است که پس از خورده. قادر مزایده کاهش یافته است به فاش کردن دقیقا همان جایی که آن را به دست آورد “بین 70 و 80 از animatronic dinos” اما خورشید گزارش می دهد که تجربی گروه رسانه ای (کانادا) Corp. ظ داوطلبانه ورشکستگی در مارس 5 و KPMG به عنوان امانت.

ظاهرا خورشید اشاره می کند که KPMG نوشته بود گزارش جزئیات چگونه EMG کانادا خریداری دارایی های Dinoking Tech Inc یک animatronics شرکت است که پس از ادغام با برتر نمایشگاه یک شرکت که متخصص در تاریخی مصنوع نمایشگاه در سال 2015. حتی اگر شرکت های ایجاد شده در سفر دینو و اشکال نمایشگاه که ویژه توسط موزه ها و باغ وحش و جاذبه های گردشگری در بیش از 100 شهرستانها در سراسر جهان آن را به اندازه کافی برای فرار از مشکلات پول.

تصادف است ؟ احتمالا نه. قادر مزایده های مدیر عامل جرمی داد و گفت: خورشید که در حال حاضر این ربات دایناسور در حال نشستن در یک انبار در لنگلی و “دریای ظروف خواهد بود که تخلیه بیش از دو هفته آینده.”

من نمی گویم که سخاوتمندانه ونکوور-بر اساس Gizmodo-عاشق هدیه باید یکی از این پسران بد, بنابراین ما می تواند قرار داده در مقابل دفتر ما برای هر زمان که این بیماری همه گیر اجازه می دهد تا. من هم نه نمی گفت که. شاید یک ‘lil velociraptor.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>