مایکروسافت discontinues Xbox One X, Xbox One S All-نسخه دیجیتال

به عنوان مایکروسافت آماده برای راه اندازی آن ایکس باکس سری X در این فصل تعطیلات آن تصمیم به کنار گذاشتن دو ن

توسط DOSTEMANSALAM در 27 تیر 1399

به عنوان مایکروسافت آماده برای راه اندازی آن ایکس باکس سری X در این فصل تعطیلات آن تصمیم به کنار گذاشتن دو نفر از آن نسل فعلی کنسول ها.

مایکروسافت قطع Xbox One X و Xbox One S All-نسخه دیجیتال این شرکت گفت: در آستانه در بیانیه ای در روز پنج شنبه. مایکروسافت به نام حرکت "گام طبیعی" آن را به عنوان آماده برای کنسول های نسل بعد اما افزود که مصرف کنندگان هنوز هم قادر خواهد بود به خرید سخت افزار در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

Xbox One S بر خلاف همه, نسخه دیجیتال, دیسک ارائه می دهد پشتیبانی و آن را به باقی می ماند در تولید و در ادامه به فروش می رسد در سراسر جهان است.

"پارسه می توانید با فروشندگان محلی برای جزئیات بیشتر بر روی Xbox One سخت افزار در دسترس بودن" یک سخنگوی مایکروسافت گفت.

مایکروسافت Xbox One X و Xbox One S All-نسخه دیجیتال شده اند سخت برای پیدا کردن در هفته های اخیر. همه نسخه دیجیتال است که در حال حاضر فروخته شده در مایکروسافت, ایکس باکس, سایت GameStop تنها فروش این کنسول در فروشگاه.

مایکروسافت نیست گفت: چرا آن را قطع و از آن کنسول اما نگه داشته Xbox One S در تولید و نه در عین حال در پاسخ به دیجیتال روند درخواست برای نظر. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان زمانی که ما گوش به عقب. این شرکت همچنین نشده ارائه بینش به همین دلیل آن را کنار گذاشته کنسول در حال حاضر. آخرین نسل مایکروسافت قطع ایکس باکس 360 در سال 2016 — نزدیک به سه سال پس از Xbox One راه اندازی شد در سال 2013.

ایکس باکس سری X است که میله میله به راه اندازی این فصل تعطیلات. این می تواند همراه با یک شایعه تایید نشده اما دیسک-کمتر جایگزین به نام ایکس باکس سری S.

ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر گفت: در موارد متعدد است که مایکروسافت نسل بعدی سخت افزار کار می کنند با بازی های ساخته شده برای تمام چهار ایکس باکس نسل. که همراه با تمایل به پاک کردن آن خط تولید برای تولید نسل بعدی واحد در زمان برای تعطیلات می شده اند به اندازه کافی برای مایکروسافت به قطع آن کنسول در حال حاضر.

در واقع همه نشانه های نقطه به نقطه قوی اولین بازی برای نسل بعد سخت افزار. فقط این هفته سونی گزارش دو برابر آن پلی استیشن 5 پیش بینی و در حال حاضر می خواهد به تولید 10 میلیون پلی استیشن 5 واحد تا پایان سال است. با توجه به این گزارش سونی انتظار دارد که بازی های ویدئویی سخت افزار تقاضا به قوی این زمستان مردم در سراسر جهان در داخل باقی بماند در حالی که این بیماری همه گیر قوی هستند.

به روز شده در 11:56 صبح PT شامل جزئیات بیشتر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب