چگونه Netflix باعث می شود Arthurian افسانه احساس جدید دوباره با نفرین

افسانه شاه آرتور و شوالیه های میز گرد به خوبی فرسوده منبع مواد در این مرحله پس از آن طول می کشد یک نوع خاص از

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399

افسانه شاه آرتور و شوالیه های میز گرد به خوبی فرسوده منبع مواد در این مرحله پس از آن طول می کشد یک نوع خاص از پروژه را به مخاطبان نمایش آن قصه ها را از طریق یک لنز جدید را دوباره تازه.

که دقیقا همان چیزی است که Netflix هدف را با نفرینخود را, جدید, سری اصلی است که به بررسی سال های اولیه یکی از Arthurian افسانه را مبهم ترین شخصیت: Nimue زن مقصد برای تبدیل شدن به بانوی دریاچه.

ایجاد شده توسط تام ویلر و کمیک افسانه فرانک میلر (300, شهر گناه) و بر اساس جفت رمان به همین نام لعنت کست 13 دلیل بازیگر کاترین لانگفورد به عنوان جادویی استعداد Nimue که خودش را موظف به ارائه یک شمشیر قدرتمند به جادوگر مرلین در حالی که فرار قرمز Paladins قدرتمند فرقه از افراطیون مذهبی به خلاص شدن از شر جهان از سحر و جادو.

جعل یک افسانه جدید

"از سمت راست دروازه من می دانستم که این امر می تواند بسیار متفاوت و زیبایی از هر King Arthur داستان ما قبل از دیده" ویلر گفت: روندهای دیجیتال.

برای ویلر که در خدمت به عنوان خالق و تهیه کننده اجرایی در این مجموعه همراه با میلر معروف تصویر از یک زن مرموز در حال افزایش از اعماق یک دریاچه به آرتور شمشیر Excalibur چیزی بود که او را جلب کرد به کاوش Arthurian افسانه از این دیدگاه خاص.

"[تصویر] تداعی بسیاری از سوالات," او گفت:. "چه کسی او ؟ چه شد رابطه او به آرتور? او را شمشیر قبل از او؟"

پتانسیل برای ارائه یک پنجره جدید به Arthurian افسانه به خصوص برای مخاطبان جوان در یک نقطه زمانی که شخصیت های مانند در تعجبم که زن و مارول را بیوه سیاه را ساخته اند که در آینده از اقدام قهرمانان به طور فزاینده ای زن نیز برگزار خاص و بسیار شخصی — درخواست توضیح داد ویلر.

"ایده ایجاد یک قهرمان برای [دخترم] در این داستان واقعا با من طنین انداز است."

آرتور دوباره مورد بررسی قرار

اگر چه Nimue است تمرکز این سری باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که سری, قدرتمند, قهرمان قادر به عبور مسیر با یکی دیگر از چهرههای شناخته شده در اوایل تلاش خود را: کاریزماتیک مزدور به نام آرتور.

دوون ترل که قبلا دریافت تحسین منتقدان برای تجسم خود را از باراک اوباما در سال 2016 biopic بری, نقش, نشان می دهد آینده افسانه ای پادشاه. در حالی که با افتخار به تصویر کشیدن دو تا از بزرگترین رهبران در هر دو اخیر در دنیای واقعی تاریخ و باستان ادبی نشده فرار ترل او را سریع به اشاره است که چه مجموعه لعنت به غیر از نقش آرتور نقش به عنوان یک شخصیت حمایت در Nimue داستان.

"در فانتزی یک مقدار زیادی از زمان را دیده اند از نر زل زل نگاه کردن. آن را بسیار بیش جنسی," ترل گفت: روندهای دیجیتال. "من فکر می کنم چیز زیادی در مورد نشان می دهد که آن را انجام نمی که. من همیشه مجذوب Nimue شخصیت و چگونه من می تواند کمک به او را دریافت کنید که در آن او نیاز به رفتن. من هرگز فکر نمی کردم این بود که آرتور نشان می دهد."

بیشتر در Netflix بکشد

البته به تصویر کشیدن آرتور به عنوان یک فرد از رنگ نیز قرار می دهد چرخش متفاوت در شخصیت است که ترل استقبال با توجه به آنچه در آن به معنی برای نشان دادن مخاطبان بالقوه و آزادی آن را به او به نقش خود.

"هر بازیگر می آید که به میز به بازی هر یک از این نقش ها ذاتا شخصیت های مختلف است," او توضیح داد. "اما به عنوان یک فرد از رنگ بیش از حد مخاطب را به طور خودکار باید دیدگاه های مختلف در شخصیت و هیجان انگیز است. بیشتر فراگیر و متنوع این انجمن در حال مخاطبان بزرگتر است و بیشتر از ما است که می تواند لذت بردن از این جهان و تا چه حد از آن می توانید بروید."

یک جادوگر سرگردان

برای برخی از اعضای بازیگران آن وضعیت نمادین از سری شخصیت های که به پایان رسید تا آنها را بیشتر حس آزادی برای دوباره تعریف کردن آنچه ما می دانیم درباره بازیکنان معروف در داستان آرتور Nimue و البته مرلین.

وظیفه آوردن مبهم مرلین جادوگر به صفحه نمایش ساخته شده بود راحت تر با شخصیت بلند, چند رسانه ای, تاریخچه با توجه به بازیگر Gustaf Skarsgård که قبلا ارائه شده یکی از برک آوت اجرای برنامه در تاریخچه کانال وایکینگ ها و همچنین تکرار نقش در فصل دوم HBO را Westworld.

توصیف نسخه خود را از مرلین به عنوان "مست شعبده باز که از دست سحر و جادو خود را," Skarsgård استدلال که از یاد بسیاری از جادوگران که می تواند به ارمغان آورد به صفحه نمایش مرلین ممکن است حداقل چمدان — از این بازیگر جانبی حداقل.

"من احساس می کنم مثل مرلین در حال حاضر با اقتباس شده است در بسیاری از راه های که در آن برگ های باز در زمین بازی به عنوان به چگونه شما وفق دهند او را" او توضیح داد: به دیجیتال روند. "شما لازم نیست که به عنوان قوی تصور مرلین به عنوان شما انجام دامبلدور یا گندالف یا دیگر یاد جادوگران چرا که او در حال حاضر به تصویر کشیده شده است در بسیاری از راه های. که برطرف کردن فشار کمی است."

میراث زندگی

هنوز هم نشان می دهد سازندگان اصرار دارند که نفرین شده است که هنوز بصورتی پایدار و محکم ریشه در تم ها که نگه داشتن Arthurian افسانه مربوط به امروز با وجود راه های بی شمار آن می درخشد نور جدید در شاه آرتور حماسه.

"این [تم Arthurian افسانه] که ابدی [و] آنهایی که grandest هستند افتخار و عشق" میلر گفت: روندهای دیجیتال. "و در آن نیز وجود دارد تولد تمدن و تشخص توسط King Arthur آوردن به وحشیانه جهان است. و تاپیک مسابقه بین طبیعت و تکنولوژی personified توسط Nimue و نیروهای تراز وسط قرار دارد در برابر او."

به عنوان میلر آن را توضیح داد "این تم ها باید از هر امکان ارتباط در جهان امروز به خاطر آنها ابدی است."

ایجاد شده توسط تام ویلر و فرانک میلر و با بازی کاترین لانگفورد دوون ترل و Gustaf Skarsgård, نفرین برای اولین بار در جولای 17 در Netflix بکشد.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن