الهی Chris Pine ممکن است پیوستن به سنت راه اندازی مجدد

کریس پاین در اروپا والاتر از یاغی پادشاه در 62 BFI London Film Festival on October 17, 2018.عکس: جان فیلیپس/گت

توسط DOSTEMANSALAM در 3 اردیبهشت 1399
Chris Pine at the European premiere of Outlaw King at the 62nd BFI London Film Festival on October 17, 2018.
کریس پاین در اروپا والاتر از یاغی پادشاه در 62 BFI London Film Festival on October 17, 2018.
عکس: جان فیلیپس/گتی ایماژ برای BFI

او همچنین کاپیتان کرک و استیو تروورو در حال حاضر کریس پاین است چشم دوخته اند یکی دیگر از شخصیت نمادین: Simon Templar, همچنین شناخته شده به عنوان سنت.

تبلیغات

این رابین هود-esque های مشهور برای استفاده از منحصر به فرد مجموعه ای از مهارت های لازم برای کار در خارج از سیستم را پایین خائنانی از همه راه راه ایجاد شد و در سال 1928 توسط نویسنده لسلی Charteris که وقایع ماجراهای خود را در یک رمان سری بود که اولین اقتباس به فیلم در دهه 1930 و '40s. حق رای دادن باعث متعدد سازگاری از طریق رادیو کمیک و بیشتر اما مشهورترین زائر prowled صفحه نمایش کوچک در یک دهه 1960 مجموعه تلویزیونی با بازی راجر مور در قبل از James Bond عصر; نیز وجود دارد وال کیلمر-بازیگران فیلم در سال 1997.

گذشته از 2017 فیلم با بازی Adam Rayner و Eliza Dushku, شایعات دیگری سنت بازگشت شده اند percolating برای برخی از زمان (در این 2018 داستان در هالیوود گزارشگرکریس پرات شد و گردان نقش در یک زمان). با توجه به به روز رسانی امروز نیز در هالیوود گزارشگرپارامونت امیدوار است کاج به علاوه سنت را مساوی با حق رای بالقوه است. کاج هیچ غریبه ای به جاسوسی روال البته داشتن ستاره دار در 2014 Jack Ryan: Shadow Recruit. و عبور از خطوط دشمن در Wonder Woman.

تبلیغات

Dexter Fletcher (S) است که در هیئت مدیره به طور مستقیم با جدید ترین نسخه از این اسکریپت توسط فیلمنامه طنز-کتاب, نویسنده و رمان نویس ست گراهام-اسمیت (غرور و تعصب و زامبی). فراتر از آن است که ما هیچ ایده چه مسیر این آخرین سنت تکرار خواهد شد هر چند ما فقط می توانیم فرض پنهان خواهد شد بهبود یافته وجود دارد ممکن است کمتر گپی در مورد همجوشی سرد و مداری را نمی توان در موسیقی متن فیلم.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن