بهترین مرورگرهای وب برای سال 2020

بر خلاف انتخاب MacOS, ویندوز و یا سیستم عامل کروم که در آن انتخاب خود را متقابلا منحصر به فرد سوئیچینگ بین مرورگرهای وب نیست بسیار نامطلوب. شما می توانید برای دانلود هر یک از زمان مرورگرهای اصلی در همان مقدار از زمان استفاده می شود به خواندن این پاراگراف. اما کدام بهترین است ؟ که امن ترین و خصوصی ترین?

برای کمک به شما تصمیم می گیرید که ما برداشت آخرین مرورگر بر روی این سیاره و آب پز کردن آنها را به خود استخوان لخت. حتی اگر برخی از آنها می تواند استفاده کامل تعمیرات اساسی این گزینه ها بهترین شانس خود را برای یک تجربه بزرگ آنلاین.

بهترین مرورگرهای وب در یک نگاه

بهترین مرورگر: گوگل کروم

Chrome از همه جا — و دلیل خوب است. با قوی مجموعه ای از ویژگی های کامل اکانت گوگل ادغام پر رونق و گسترش اکوسیستم و قابل اعتماد مجموعه ای از برنامه های تلفن همراه, آن را آسان ببینید که چرا کروم است, استاندارد طلا را برای مرورگرهای وب است. کروم حتی بلوک برخی از تبلیغات که اصلا مطابق با پذیرش استانداردهای صنعت.

Chrome دارای برخی از بهترین موبایل ادغام در دسترس است. با یک برنامه تلفن همراه در دسترس بر روی هر پلت فرم اصلی آن را آسان به نگه داشتن اطلاعات خود را در همگام ساختن حال دیدن سایت بین دستگاه های متعدد یک نسیم است. ورود به حساب کاربری گوگل خود را بر روی یک دستگاه و تمام Chrome شما ذخیره داده ها و تنظیمات حق آمده است همراه است. حتی خود را فعال پسوند اقامت در همگام سازی در سراسر دستگاه. این یک ویژگی استاندارد شما می توانید در سیستم عامل های دیگر اما کروم ادغام به هیچ یک دوم است.

گوگل کروم منتشر شد 69 در سال 2018 به جشن مرورگر 10th تولد با قابل توجه بصری طراحی مجدد و برخی از ویژگی های خوب جدید. رابط کاربری بود گرد و هموار کردن از دست دادن همه قبلی خود را واضح تر و لبه های سخت و زاویه به صورت مهربان و جذاب تر زیبایی. زبانه هستند آسان تر برای شناسایی با تشکر از مطلب قابل مشاهده favicons ساخت آن را ایده آل برای هر کسی که به طور معمول نگه می دارد و باز تعداد زیادی از زبانه. توجه داشته باشید که از کروم 71 شما دیگر نمی توانید به بازگشت به رابط قدیمی.

علاوه بر این مدیریت رمز عبور کروم در حال حاضر به طور خودکار تولید می کند و توصیه می کند کلمات عبور قوی هنگامی که یک کاربر ایجاد یک حساب کاربری جدید در یک صفحه وب. نوار جستجو و یا Omnibox را فراهم می کند “غنی نتایج” متشکل از مفید و پاسخ به سوالات در زمانی که آنها در حال تایپ شده در, به علاوه ماشین حساب, نتایج رویداد ورزشی نمرات و بیشتر.

در نهایت علاقه مندی بیشتر در دسترس و آنها قابل کنترل در صفحه برگه جدید. دیگر به روز رسانی های اخیر شامل یک حالت تیره برای ویندوز و MacOS بهتر است برگه جدید سفارشی سازی تب ها و شناور کارت.

چه خط پایین ؟ کروم سریع, رایگان, نور, و حتی بهتر به دنبال. با یک پر رونق و گسترش اکوسیستم آن را به عنوان به طور کامل برجسته و یا به عنوان مقایسه کردن به عنوان شما می خواهید آن را به. همه چیز مناسب است که در آن باید به حفظ حریم خصوصی و کنترل های امنیتی هستند که در زبان انگلیسی ساده و مرورگر فقط می شود از راه خود را.

اگر شما مطمئن نیستید که از کدام مرورگر برای استفاده از نصب کروم در حال حاضر.

بهترین کروم جایگزین: موزیلا فایرفاکس

Mozilla Firefox

فایرفاکس می آید در یک دوم — یک بسیار نزدیک دوم. موزیلا طول می کشد گام به آن مرورگر واقعا مدرن راه برای گشت و گذار از یک سایت به سایت با تشکر از تلاش های مانند ارتقاء آن به فایرفاکس کوانتومی و واقعیت مجازی متمرکز جایگزین فایرفاکس واقعیت است. آن را بیش از حد طولانی پیش که موزیلا بازسازی شده آشنا حالت مرورگر رابط ارائه کننده مدرن تر را در آنچه که یک مرورگر وب باید بود و حتی معرفی یک رمز عبور رایگان تجربه مرور.

تغییرات نیست فقط پوست عمیق با این حال وجود دارد برخی از قابل توجه مهندسی رفتن در پشت صحنه. فایرفاکس کوانتومی طراحی شده است به اهرم پردازنده های چند هسته ای در راه است که رقبای خود را درست انجام نمی دهد. آن را به ایجاد یک تفاوت بزرگ در روز خود را به روز مرور اما موزیلا شرکت امیدوار است این طرح را به آن لبه حرکت رو به جلو. توسط مهندسی برای آینده در حال حاضر فایرفاکس کوانتومی است که در یک موقعیت بهتر به استفاده از سریعتر و سریعتر پردازنده های آنها پدیدار سال پس از سال است.

بیشتر به روز رسانی های اخیر شامل بهتر از حریم خصوصی حمایت با ضد ردیاب پشتیبانی بهبود رمز عبور همگام سازی در سراسر دستگاه بهبود خوانایی و یکپارچه نقض هشدار.

در زیر این تغییرات هنوز هم همان فایرفاکس همه ما می دانیم و عشق است. آن را قادر مرورگر با یک کاتالوگ از پسوند و سفارشی سازی رابط کاربر. جدید فایرفاکس موبایل برنامه همچنین دریافت کوانتومی درمان پس از آن سریعتر و کارآمد تر از همیشه قبل از. چنگ زدن به تلفن همراه Firefox نرم افزار و شما می توانید به اشتراک گذاری بوک مارک ها بین دستگاه های, اما شما باید ثبت نام برای جدا کردن حساب کاربری در فایرفاکس. متاسفانه مدیریت تنظیمات در سراسر سیستم عامل نیست به عنوان بدون درز که کروم.

حتی با چند تغيير عمده فایرفاکس راحت آشنا و آماده به کار. وجود دارد یک بیت از یک حاشیه سود بیش از حد. پس از آن بوده است در اطراف دیگر از کروم بعضی از برنامه های تحت وب — دوست دارد که شما ممکن است روبرو می شوند در خود دانشگاه و یا محل کار — کار بهتر در فایرفاکس از آنها در کروم. به همین دلیل آن را هرگز لطمه می زند به نگه داشتن آن را در اطراف. نسخه های اخیر فایرفاکس 76 می کند و حتی بهتر از همیشه از امن نگه داشتن شما از سایت های که می خواهید برای پیگیری فعالیت های خود را به عنوان شما گشت و گذار در وب است.

به عنوان یک اصلی مرورگر فایرفاکس است که بیشتر حریم خصوصی محور از کروم است و قابل سریع اما آن مجموعه ای از ویژگی های است که نه کاملا به عنوان گسترده در جاهای دیگر.

نوآورانه ترین مرورگر وب Opera

Opera Browser

همچنین یک ارجمند مرورگر و جایگزین محبوب Opera سهام بسیاری از کروم DNA. هر دو مرورگر ساخته شده است در گوگل منبع باز کروم موتور و به عنوان یک نتیجه, آنها بسیار مشابه تجربه کاربر. هر دو ویژگی ترکیبی URL/نوار جستجو و هر دو نسبتا سبک و سریع است.

تفاوت به نظر می رسد زمانی که شما نگاه در اپرا ساخته شده است در ویژگی های. که در آن کروم متکی بر گسترش اکوسیستم به ارائه عملکرد کاربران ممکن است بخواهید اپرا دارای چند ویژگی پخته به سمت راست مرورگر خود را. آن را نیز معرفی یک پیش بینی سایت preload توانایی و فوری قابلیت جستجو ايزوله نتیجه جستجو در پنجره جداگانه در حالی که صفحه فعلی محو در پس زمینه و اجازه دادن به کاربران به راحتی تمرکز بر روی تحقیق کار در دست.

به عنوان اپرا 55, شما می توانید نصب الحاقات از مرورگر اپرا, افزونه, فروشگاه, درست مثل کروم. شبیه به گوگل مرورگر شما در پیدا کردن ابزارهای مفید مانند Giphy, آمازون Assitant, آنتی ویروس Avast امنیت آنلاین, Facebook Messenger, WhatsApp و بیشتر. اگر Chrome طیف گسترده ای از برنامه های افزودنی است که برای شما مهم است و سپس Opera می شود جذاب جایگزین. در حال حاضر در نسخه 68, اپرا فقط ممکن است یکی از بهترین مرورگرها برای سرعت مرور صفحات وب است.

اپرا همچنین ویژگی های ساخته شده در “ذخیره کردن” برای صرفه جویی در صفحات به عنوان خوانده شده بعد. وجود دارد بدون نیاز به ثبت نام برای یک جیب یا حساب Evernote برای صرفه جویی در یک صفحه برای خواندن بعد. به طور مشابه, اپرا ویژگی های سرعت شماره گیری منو قرار می دهد که همه خود را اغلب صفحات بازدید شده در یک مکان. کروم همچنین این اما تنها در خالی برگه جدید. سرانجام اپرا ساخته شده است در خدمات نامحدود VPN و آن را یک گزینه امن تر.

بزرگترین تغییرات در آمد با Opera 60 و تولد 3 کامل وصله پینه کردن از مرورگر طراحی ارمغان آورده است که جدید مرز طراحی وب 3 پشتیبانی و Crypto کیف پول کاربران اجازه می دهد برای آماده شدن برای blockchain سایت های مبتنی بر. اگر شما به دنبال یک از ویژگی های بسته بندی شده در مرورگر ارائه می دهد که برخی از جدی حریم خصوصی و امنیت, سپس Opera یک انتخاب بزرگ است.

شما می توانید ببینید که ما به خوبی به مو-تقسیم قلمرو است که چرا از آن مهم است به یاد داشته باشید که انتخاب شما از مرورگر است که بیش از هر زمان دیگر خدمات و یا برنامه شما استفاده از هر روز به طور کامل وابسته به تنظیمات شخصی خود را — چه احساس ترین برای شما مناسب است. اپرا دارای یک نگاه منحصر به فرد و احساس و آن را ترکیبی از برخی از بهترین ویژگی های فایرفاکس و کروم است.

مرورگر وب با پتانسیل ترین: Microsoft Edge

Microsoft Edge Chromium

مایکروسافت در حال توسعه یک مرورگر یکپارچه برای ویندوز 10, دوبله, Edge استفاده می کند که در خانه مرور موتور و تغييرات همراه با سیستم عامل. این پروژه مسلما یک شکست به عنوان لبه باقی مانده است قادر به افزایش قابل توجه سهم بازار با وجود آن خدمت به عنوان ویندوز 10 به طور پیش فرض مرورگر وب است.

در پاسخ مایکروسافت بازنویسی لبه با استفاده از منبع باز Chromium web browser موتور در نظر گرفتن گوگل سرب و ساخت چیزی است که همه خود را دارد. نسخه جدید راه اندازی شده در فوریه 5, 2020, که جایگزین legacy نسخه از پیش نصب شده در ویندوز 10. در حال حاضر, شما باید دانلود و نصب این مرورگر در مقابل به روز رسانی از طریق به روز رسانی ویندوز.

در نگاه اول مایکروسافت Edge به نظر می رسد و احساس می کند مانند کروم. آن را به شما دهید برای واردات Chrome bookmarks toolbar و تنظیمات دیگر. این فوق العاده است اگر شما قبلا متنفر بودم لبه و می خواهید را به مایکروسافت یکی دیگر از شات. حتی بیشتر از آن پشتیبانی از افزونه های کروم اگر از مرورگر شما منجر به فروشگاه مایکروسافت برای اضافه کردن فایرفاکس. شما باید به صورت دستی بار در فروشگاه وب Chrome به نصب هر چیزی ذکر نشده و مایکروسافت در مخزن.

خبر بزرگ در اینجا این است که عملکرد. مایکروسافت بهینه سازی کروم مبتنی بر Edge برای ویندوز 10. به عنوان یک آزمایش سریع ما لود شش یکسان صفحات/تب ها در کروم و لبه. به دنبال در Task Manager نشان داد Chrome مصرف 1.4 گیگابایت حافظه در حالی که مایکروسافت تنها لبه استفاده می شود 665MB. که اخبار بسیار خوبی برای رایانه های شخصی با حافظه کم مقدار.

مایکروسافت Edge فراهم می کند ساده تر تنظیمات حریم خصوصی ، در کروم شما صرفا باید یک لیست پستی برای مرور امن “آیا مسیر” درخواست صفحه پیش بار و بیشتر. مایکروسافت Edge فراهم می کند بیشتر گرافیکی و رابط کاربری دوستانه نمایش سه سطح امنیتی: اساسی متعادل و سخت است. با متعادل تنظیم به عنوان پیش فرض بسیاری از سایت درخواست شما را به غیر فعال کردن خود را pop-up blocker حتی اگر یکی نیست به صورت دستی نصب شده است.

در این مرحله جدید مایکروسافت Edge نشان می دهد وعده اما آن را نمی خواهد به دست آوردن هر گونه واقعی زمین در خدمت به عنوان یک دانلود جداگانه. مایکروسافت گفت: در ماه ژانویه که این نسخه را رول خواهد شد در به روز رسانی های آینده. به عنوان از آوریل سال 2020 این نسخه از لبه هنوز هم باقی مانده به عنوان یک دانلود اختیاری است.

جایگزین مرورگر

در حالی که قبل از مرورگرهای دیدار خواهد کرد اکثر نیازهای کاربران دیگر جایگزین وجود دارد و برای هر کسی که به دنبال چیزی متفاوت است.

اپل سافاری

اگر شما با استفاده از MacOS منحصرا صفری است که در حال حاضر پیش فرض خود را انتخاب کنید. آن را نمی ممکن است سریعترین مرورگر موجود — کروم است که به طور قابل توجهی سریعتر — اما آن را به اندازه کافی سریع است که مرورگر خود را احساس نمی کند. این مجتمع به MacOS به این معنی که شما احساس می کنید بیشتر در خانه و شما به احتمال زیاد بهتر عمر باتری با تشکر از اپل را در خانه بهینه سازی برای MacOS و زمینه سخت افزار.

صفری همچنین تمرکز زیادی بر حفظ حریم خصوصی و امنیت. اگر شما می خواهید برای به حداقل رساندن چگونه شما در حال ردیابی و آیا برادر بزرگ است که به دنبال بیش از شانه خود را و سپس صفری است یک انتخاب خوب. اگر شما نیز با استفاده از آی فون و/یا iPad و سپس با استفاده از سافاری بر روی مک خود را برای انتقال بدون درز بین سیستم عامل.

صفری ارائه نشده است در خارج از اکوسیستم اپل.

ویوالدی

ویوالدی واقعا منحصر به فرد است. هیچ دو ویوالدی کاربران خواهد شد که همان راه اندازی. هنگامی که شما آن را اجرا کنید برای اولین بار شما هدایت از طریق راه اندازی یک فرایند است که می گذارد از مرورگر خود را در راه است که حس می کند برای شما. شما انتخاب کنید که در آن شما زبانه ها و نوار آدرس می رود و اینکه آیا شما می خواهید زبانه های مرورگر نمایش داده شده در بالای صفحه و یا در یک جداگانه پانل سمت. این یک مرورگر ساخته شده است از زمین تا به ارائه یک تجربه کاربری منحصر به فرد و برای اکثر آن موفق است. ویوالدی 2.0 افزایش ویژگی های سفارشی و ساخته شده آنها را آسان تر برای دسترسی به.

این مرورگر برتری در سفارشی سازی است و شما می توانید انتخاب کنید از انواع مختلفی از ذوق تم که احساس نمی مورخ و یا خارج از محل در یک کامپیوتر مدرن علاوه بر فوق UI را انتخاب کند. این شهر همچنین دارای برخی از standout حریم خصوصی-افزایش امکانات مانند آن تیم با DuckDuckGo را غیر ردیابی ابزار جستجو به طور پیش فرض گزینه هنگامی که در حالت حفظ حریم شخصی کاربران.

در نهایت آخرین نسخه اضافه شده بیشتر زبانه قدرتمند مدیریت پیشرفت مانند وب سایت پانل است که به صورت دقیق در حال دیدن سایت, و (ع) حتی قوی تر از گزینه های سفارشی سازی. نسخه 3 معرفی شده در ad blocker ساخته شده در ردیاب مسدود کننده یک ساعت در نوار وضعیت ،

شجاع

یکی از غیر معمول ترین مرورگرها در اطراف شجاع است — و یا شاید آن شجاع مدل کسب و کار که عجیب ترین. شجاع بلوک تمام تبلیغات در تمام صفحات وب به طور پیش فرض است که باعث می شود آن را مسلما سریع ترین مرورگر در اطراف. تبلیغات بخش عظیمی از چگونه بسیاری از وب سایت های کسب درآمد — جلوگیری از این تبلیغات و ناگهان مهم ترین وب ابزار مالی حذف شده است.

که در آن شجاع برنامه پاداش در می آید. کاربران اولیه دریافت توجه از نشانه های (خفاش ها) را مشاهده جایگزین تبلیغات که شجاع مکان در مرور جریان. کاربران می توانند با تصویب همراه بخشی از خود را نشانه به ناشران. سایت خبری پنیر چدار و داو جونز رسانه های گروهی در حال حاضر در امضا برای این پلت فرم جدید اما شجاع امیدوار است که حتی بیشتر ناشران را به پرش در هیئت مدیره و ارائه محتوای حق بیمه در ازای خفاش ها.

آنچه در آن برای کاربران ؟ اگر شما در حال انتظار برای تبلیغات به دانلود همراه با محتوای وب سایت و سپس تجربه وب خود را احساس خواهد شد بسیار سریعتر. شجاع انجام هیچ پیگیری کاربر, ساخت آن را یک مرورگر خصوصی نیز هست.

Tor

Tor Browser یک نسخه از فایرفاکس است که در خدمت یک هدف بسیار خاص: ساده نقطه ورود برای Tor (The Onion Router).

Tor نرم افزار همراه با یک شبکه باز با هدف ساخت شما نامرئی توسط مسیریابی ترافیک خود را از طریق چندین ناشناس سرور های. در حالی که این ادم نیست, آن را بسیار دشوار است برای کسی که برای شناسایی شما هنگامی که شما به درستی پیکربندی شده و با استفاده از چیزی شبیه به مرورگر Tor برای گشت و گذار در وب به خصوص اگر همراه با یک VPN.

وجود دارد بسیاری از استفاده مشروع از مرورگر Tor و شبکه Tor مانند افرادی که در داخل کشورها با دولت های سرکوبگر و همچنین روزنامه نگاران و فعالان است. وب تاریک نیز یکی از مقصدهای برای افراد با استفاده از Tor که شامل بسیاری از نابکار و سایت های غیر قانونی.

در هر صورت اگر شما می خواهید به باقی می ماند به طور کامل ناشناس در حالی که گشت و گذار در وب, مرورگر Tor و شبکه برای شما هستند.

آزمون معیار

توجه ما را شامل نمی شود اینترنت اکسپلورر و سافاری در اصلی ما مقایسه.

مایکروسافت پیری مرورگر دریافت برخی از پیشرفت بیش از سال, اما آن را از دیگر مرورگر پیش فرض در ویندوز 10. آن را ارائه نمی دهد بسیار فراتر از حداقل یا. آن را فقط امروز وجود دارد چرا که برخی از شرکت ها هنوز هم نیاز به آن را برای برنامه های کاربردی میراث.

در ضمن سافاری اپل مرورگر وب است که هنوز هم مورد استفاده توسط دستگاه های اپل ، اما آن را در دسترس بر روی ویندوز Android یا Chrome OS, بنابراین ما آن را حذف از لیست اولیه نیز هست.

اکثر مرورگرها سازگار با استانداردهای وب و رسیدگی به عملکرد با سهولت نسبی. کاربر گاه به گاه احتمالا متوجه تفاوت در سرعت رندر بین امروز مرورگرهای مدرن که همه شش بسیار سریع تر و لاغر تر از کسانی که از چند سال پیش.

ما زد زیر معیار در یک دسکتاپ با پردازنده Intel Core i7-4770K processor 16GB RAM و 256 GB SSD. همه مرورگرها تمیز نصب ترین زمان تولید نسخه های که از اوایل سال 2019 و تمام اجرا شد در تنظیمات پیش فرض خود را.

ما روشن به آخرین Jetstream 2 معیار — که بر مدرن برنامه های کاربردی وب و لبه اتحاد خود را حفظ رتبه بندی بالا. یک پیچ وجود دارد هر چند: لبه نسخه انرا کامل آزمون پس از برنده کروم نسخه. اپرا در جایگاه دوم و کروم, از پشت, با فایرفاکس آینده در گذشته محل با یک به طور قابل توجهی پایین تر نمره.

Mozilla Kraken معیار اتحاد فایرفاکس در اول قوی-پایان محل با لبه کروم آینده در دوم و کروم در سوم. اپرا می آید در چهارم و لبه پس از اتمام در مرده-تاریخ و زمان آخرین.

جالب, Chrome و لبه کروم راه افتاد پشت در HTML5 پذیرش آزمون. اپرا همراه اول و فایرفاکس می آید در دوم.

در نهایت ما نیز آزمایش چقدر RAM هر مرورگر با استفاده از هر دو با زبانه های باز و سپس با ده زبانه باز کردن دسترسی به همان سایت های محبوب. ما مطمئن ساخته شده است که هر یک از مرورگر تا به حال هیچ پسوند در حال اجرا است و ما اجازه دهید هر یک از مرورگر حل و فصل قبل از نگاه کردن به حافظه خود استفاده کنید. برای تست با ده زبانه باز ما به طور متوسط حافظه استفاده از زمانی که همه زبانه ها بودند که برای اولین بار افتتاح شد و سپس پنج دقیقه بعد به حساب برای هر تنوع.

این یک آزمون علمی است اما باید صدا به اندازه کافی برای دادن یک ایده از کدام مرورگر بیشتر و حداقل کارآمد در نظر گرفتن حافظه خود را. ما در بر داشت Opera برای استفاده از حداقل مقدار از RAM هنگامی که برای اولین بار افتتاح شد در حالی که فایرفاکس استفاده حداقل با ده زبانه لود می شود. کروم خیلی کمتر کارآمد با چندین تب را باز کرد در حالی که لبه کروم یک بازیگر جامد در هر دو مورد.

امنیت و حریم خصوصی

با ارزش ترین ابزار برای مرور امن است, اختیار کاربر, به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که هر مرورگر وب مواجه شده است نقض امنیت در گذشته است. به ویژه در اینترنت اکسپلورر و کروم اعتبار برای حفاظت از کاربران و امنیت حریم خصوصی اعتبار است پر از لکه است.

Chrome, Safari, ویوالدی, Opera و Firefox تمام تکیه Google Safe Browsing API برای تشخیص سایت های بالقوه خطرناک. با تشکر از به روز رسانی های مداوم, موزیلا, کروم و اپرا همه را ثابت بهبود امنیت.

همه مرورگرها ارائه یک جلسه خصوصی گزینه بیش از حد. جلسات خصوصی جلوگیری از ذخیره سازی از تاریخچه فایل های موقت اینترنت و کوکی ها. پشتیبانی از مرورگر برای پیگیری نشده باقی می ماند پر از لکه.

موزیلا ساخته شده برخی از گام های در افتراق خود را از دیگران با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی در سال های اخیر است. آن را حتی عرضه یک Facebook کانتینر در سال 2018 به آن را سخت تر برای شبکه های اجتماعی به برداشت اطلاعات کاربر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de