چگونه به سازمان دیده بان Travis Scott را در بازی کنسرت در Fortnite

رپر و ترانه سرا Travis Scott اولین نام تجاری جدید آهنگ در Fortniteبا بازی در کنسرت, که انتظار می رود به منظو

توسط DOSTEMANSALAM در 2 اردیبهشت 1399

رپر و ترانه سرا Travis Scott اولین نام تجاری جدید آهنگ در Fortniteبا بازی در کنسرت, که انتظار می رود به منظور جلب اعداد بازیکنان.

این فصل رویداد اجرا خواهد شد از مارس 23 تا 25 آوریل است و با الهام از آفرینش کاکتوس جک که برچسب رکورد تاسیس شده توسط اسکات در سال 2017.

وجود دارد پنج سانس اکران اجازه می دهد تا Fortnite بازیکنان در سراسر جهان برای شرکت:

  • مارس 23, 7 p. m. ET
  • آوریل 24, 10 a. m. ET
  • آوریل 25, نیمه شب ET
  • آوریل 25, 11 a. m. ET
  • آوریل 25, 6 p. m. ET

"درهای باز" 30 دقیقه قبل از هر نشان می دهد, بنابراین بازیکنان باید در اوایل به امن خود را نقطه. هنگامی که ظرفیت رسیده است بازیکنان نیاز به گرفتن بعد زمان حافظه.

پوستر برای فصل آغاز شده ظاهر می شود در این بازی با یک بشقاب پرنده که به نظر می رسد به طور کامل از سخنرانان پرواز در آسمان است. حماسه بازی هنوز رتبهدهی نشده است تایید کرد که در آن نشان می دهد برگزار خواهد شد اما بازیکنان باید کشف یک مرحله تحت ساخت و ساز در جزیره ای در نزدیکی عرق شن و ماسه.

اسکات نیز جدیدترین علاوه بر این به Fortnite's سری آیکون, اجازه می دهد بازیکن را به امن خود را در پوست و سایر مواد آرایشی در این بازی را مورد فروشگاه شروع مارس 21. این بازی همچنین از حافظه جمع کردن یک مجموعه ای از فصل چالش های پاداش است که شامل یک جدید Travis Scott, اسپری تصویر پروفایل و هیجان بخرج دادن.

Travis Scott spray and emote in Fortnite

Fortnite بازیکنان که حضور در هر یک از این پنج فصل را نشان می دهد را دریافت Astroworld طوفان Gilder و دو صفحه نمایش در حال بارگذاری.

Astroworld Cyclone Glider in Fortnite

اسکات فصل به شرح زیر ورود مارول ضد قهرمان Deadpool در Fortnite و قبلی در بازی کنسرت توسط هنرمندان Marshmello و Chance the Rapper.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب