رتبه بندی پنج فرود لکه های رایگان عامل QB اندی دالتون از جمله پرستان

اندی دالتون یکی از بهترین NFL quarterbacks در بازار و وجود چندین تیم است که باید به شدت در نظر گرفتن امضای او.

توسط DOSTEMANSALAM در 13 اردیبهشت 1399

اندی دالتون یکی از بهترین NFL quarterbacks در بازار و وجود چندین تیم است که باید به شدت در نظر گرفتن امضای او.

32 ساله کهنه شده است هرگز نخبگان کارفرمایی اما او تقریبا یک دهه از شروع تجربه و کمک به رهبری Cincinnati Bengals به پنج حذفی حضور در نه فصل.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

که در آن بهترین نقاط فرود برای دالتون پس از Bengals منتشر شد او پنج شنبه ؟ بیایید رتبه پنج.

1. Jacksonville Jaguars
Jaguars بنا به گزارش ها "در میان تیم های علاقه مند" در دالتون در هر the Cincinnati Enquirer و آن را آسان به درک چرا. گاردنر Minshew نشان داده چشمک می زند از درخشش به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته اما او هنوز بسیار ناشناخته ورود 2020. امضای دالتون را Jaguars صالح شروع کالیبر کارفرمایی آماده به گام در صورت نیاز. در واقع پلنگ سر مربی داگ Marrone گفت NFL شبکه در روز پنج شنبه که تیم خود را ممکن است در برخی از کهنه quarterbacks در بازار.

2. New England Patriots
به احتمال زیاد شروع کارفرمایی برای شروع پست-تام بردی عصر 2019 پیش نویس دور چهارم انتخاب جارت Stidham. سابق Auburn ستاره نمی بینم بسیاری از تکرار در سال 2019 فصل به طور منظم اما او نمایش نشانه هایی از خود قابل توجه پتانسیل و توانایی در سراسر اردوگاه آموزش های پیش فصل و فصل به طور منظم شیوه های. جدید انگلستان انتخاب نکرده یک QB در سال 2020 پیش نویس که احتمالا یک رای اعتماد در Stidham استعداد. تنها کارفرمایی در Patriots نمودار عمق -- علاوه بر این دو undrafted رایگان agent خریدهای -- توسط برایان هماهنگ می کنیم. او خوب پشتیبان گیری اما نه در هر نقطه نزدیک به یک کیفیت استارتر. در آوردن دالتون را Patriots یک بازیکن با تجربه قادر به برنده شدن در بازی ها در این رویداد Stidham دچار آسیب و یا آماده نیست برای شروع کار. میهن پرستان می تواند برگشتی با دالتون اگر دفاعی خود را به خوبی ایفا می کند. همین نمی توان گفت اگر Hoyer است و کارفرمایی.

3. Pittsburgh Steelers
بن Roethlisberger زمانی که سالم است هنوز هم یکی از این لیگ بهترین quarterbacks. او حتی led لیگ با 5,129 عبور متری فقط دو سال پیش. صدمات شده اند یک نگرانی با Roethlisberger هر چند او در بازی فقط یک 16-بازی فصل از سال 2014. او تنها دو بازی فصل گذشته و پیتسبورگ نبود قادر به پیدا کردن یک جایگزین مناسب. ماسون رودلف و دیگران موفق به ارائه مداوم تولید در موضع کارفرمایی و به عنوان نتیجه پیتسبورگ به سختی از دست رفته درآمد یک کارت وحشی نقطه حذفی با یک بازی. دالتون صرف است و نه فصل در لیگ شمالی و این تجربه کمک خواهد کرد که او را به یک انتقال آرام به استیلرز.

4. Tennessee Titans
تیتان شگفت زده تقریبا هر کس در 2019 توسط ناراحت کننده قهرمان دفاع جدید انگلستان میهن پرستان و شماره 1 دانه Baltimore Ravens قبل از از دست دادن یک جنگ سخت بازی مسابقات قهرمانی آسیا به Kansas City Chiefs. تنسی آورده برگشت لیگ عجله رهبر در حال اجرا پشت جرثقیل هنری و همچنین شروع کارفرمایی Ryan Tannehill. آنها باید دوباره به یک مدعی در لیگ. اما تیتان' عمق و استعداد کارفرمایی پس از Tannehill بسیار بد است. لوگان محسوب میشود و 2020 هفتم-دور پیش نویس انتخاب کول مک دونالد به نظر می رسد آماده به آن را از نبرد برای پشتیبان گیری و اگر نیست که تحریک تیتان طرفداران ما آنها را سرزنش نیست. دالتون است یک گزینه بسیار بهتر از هر کدام از این دو جوان QBs.

5. New York Jets
جت نمی رسید برگشتی از سال 2010 و آنها به نظر نمی آید هر نزدیک به پایان است که خشکسالی ورود 2020. حق رای دادن کارفرمایی سام Darnold در حال رفتن به فصل سوم و فشار نصب برای او به یک برک آوت مبارزات انتخاباتی. اضافه کردن دالتون می دهد جت با تجربه backup که آماده به گام اگر Darnold مبارزات و یا نتواند بازی به دلیل مصدومیت. ایجاد یک رقابت کمی برای Darnold ممکن است در واقع به نفع جوان کارفرمایی و به برخی از انگیزه بیشتری برای رسیدن به پتانسیل واقعی. و البته جت امضای دالتون نیز او را نگه دارید دور از میهن پرستان که اصلا خوب پشتیبان و کارفرمایی پشت Stidham.

رتبه بندی پنج فرود لکه های رایگان عامل QB اندی دالتون از جمله پرستان در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن