Gocycle را GXi است تاشو e-دوچرخه با چند برابر

Gocycle ندارد تاریخ به مسابقه دوچرخه سواری غول مانند بازحمت حرکت کردن, رالی و Bianchi. در تاشو e-bike

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399

Gocycle ندارد تاریخ به مسابقه دوچرخه سواری غول مانند بازحمت حرکت کردن, رالی و Bianchi. در تاشو e-bike, فضا, با این حال, آن را یکی از قدیمی ترین رقیب. Karbon سینتیک شرکت در پشت این نام تجاری در سال 2002 تاسیس و راه اندازی اولین دوچرخه برقی, G1 در سال 2009. در حالی که برای اولین بار الکتریکی پوشه متمایز به نظر می رسد و سریع انتشار چرخ به دست آورده و مقدار زیادی از ستایش. در طول دهه گذشته این شرکت به آرامی بهبود طراحی و معرفی مدل های جدید مختلف اما همیشه بسیار گران قیمت امتیاز.

Gocycle آخرین تلاش GXi است که مسلما مدل آن نشده است. £3,699 (تقریبا $4,647) دوچرخه نشسته بالاتر از سطح ورود GS که هزینه £1,999 (تقریبا $2,510) و GX آن سریع-تاشو سلف. این شرکت باعث می شود گران تر دوچرخه — £4,499 (تقریبا $5,649) فیبر کربن G3C — اما مانند GS آن کندتر تاشو روند با هدف افرادی که می خواهند به صرفه جویی در فضا در خانه خود و یا دفتر به جای مرکب مسافران. این GXi از این رو است که کامل تر گل سرسبد است که می ایستد در برابر رقبای تولید شده توسط Brompton, Hummingbird, پرستوی دریایی, رالی راد قدرت دوچرخه و دیگران.

در حالی که بدون آن, معایب دوچرخه آسان است, توصیه برای کسانی که می خواهند قدرت و انعطاف پذیری در هر هزینه.

طراحی

Gocycle GXi
این GXi را طراحي تضمین شده سر ترنر.
Engadget

از دور GXi به نظر می رسد یکسان به Gocycle قبلی اجناس. و این کاملا خوب چون علامت تجاری شرکت طراحی زبان را احساس نمی کند منسوخ شده در سال 2020 است. قاب ندارد یک لوله بالا است و بنابراین هر دو چشم نواز و آسان به گام بیش از. این باتری قابل جابجایی است, موجود در, دلپذیری, downtube و توپی جلو در حالی که قابل توجه مسابقات کوچکتر پنج صحبت کرد چرخ سادگی.

طراحی هوشمندانه عناصر گسترش به فرمان بیش از حد. شما را پیدا خواهد کرد هر در معرض کابل — آنها تمام شده است هوشمندانه روت از طریق قاب های پلاستیکی و یا دنده شیفت به دلیل شرکت تصمیم گرفتند برای stealthier پیچ و تاب گرفتن گزینه به جای. آنها ممکن است کوچک به نظر می رسد اما این جزئیات را اضافه کنید تا به اطمینان حاصل شود که دوچرخه ها را تمیز خطوط هستند به ندرت قطع شود. البته آنها می تواند همچنین GXi دشوار است برای تعمیر. دوچرخه همراه با سه بخش گارانتی هر چند یک سال برای باتری دو سال به صورت اساسی قطعات و سه سال برای قاب — و Gocycle را از دیگر e-دوچرخه upstarts که باعث افزایش شانس آنها هنوز هم در اطراف هنگامی که شما نیاز به مشاوره و قطعات یدکی.

بر خلاف GX این دوچرخه دارای یک نوار به شکل طول روز در حال اجرا نور (DRL) بین آن دو اهرم ترمز. پرتو دارای چهار ممکن است تنظیمات بالا و پایین با اختیاری فلاش بارق اثر — که باعث می شود شما بیشتر قابل مشاهده برای دیگر کاربران جاده ها است. این DRL نیست طراحی شده برای کمک به شما در شب ، اگر شما می خواهید برای روشن کردن محیط اطراف خود را Gocycle توصیه خرید یک aftermarket راه حل (بررسی نمونه من سوار در حال حاضر به جلو و عقب ابرنواختر دوچرخه چراغ نصب شده است.)

Gocycle GXi
این DRL تضمین شما همیشه قابل مشاهده برای دیگر کاربران جاده ها است.
Engadget

در طرف مقابل این است که یک فرمول یک الهام گرفته از "کابین خلبان" است که با استفاده از Led ها روشن برای تجسم اطلاعات مهم است. هنگامی که شما در حال ایستاده هنوز 10 چراغ در سمت چپ نمایش داده خواهد شد دوچرخه را شارژ باقی مانده. آنها را پر کنید از چپ به راست و هر LED نشان دهنده 10 درصد از عمر باتری. هنگامی که شما شروع به جنوب حرکت چراغ خاموش خواهد شد به طور موقت و پر در جهت دیگر برای نشان دادن چقدر سخت موتور در حال کار است. چهار Led های آبی قرار داده شده در بالا و در زیر این بخش توضیح زمان DRL حالت. تغییر چشم خود را به سمت مرکز و شما متوجه سه صورت عمودی تراز وسط قرار دارد Led — این معنی را زمان دنده. در نهایت 10 Led در سمت راست توضیح دهید که چگونه سریع شما در حال سوارکاری.

این عظیم بهبود بیش از GX که تنها دارای پنج Led با قابلیت نمایش باتری را شارژ باقی مانده. هنوز هم جدید کابین خلبان است و نه بصری. هر کسی درک آنچه در آن به معنای بدون مراجعه به دوچرخه دستی ؟ من فکر نمی کنم. مغز من تنظیم کرد بعد از چند سواری, اگر چه, و به سرعت قدردانی اندازه و روشنایی Led. در پشت گذاشته و یا نشسته سواری موقعیت آنها آسان تر به خواندن از یک سنتی دوچرخه کامپیوتر است که معمولا از یک صفحه نمایش تک رنگ و عملا محو فرمان هنگامی که GXi خاموش است.

من با استفاده از نرم افزار برای اولین بار من سوار اما به سرعت روشن به Led.

اگر شما نمی مانند چراغ های LED شما می توانید با استفاده از Gocycle همراه برنامه به جای. GX همراه با دو حلقه لاستیک که می توانید اسلاید به فرمان و نگه دارید و گوشی خود را در حالت افقی. در این گرایش برنامه را تبدیل به یک داشبورد خودرو الهام گرفته از نظر مربوطه را با سوارکاری اطلاعات است. که شامل فعلی خود را با سرعت و دنده باتری را شارژ باقی مانده, چقدر سخت موتور در حال کار فاصله شما سفر کرده اید و یک دکمه است که چرخه را از طریق سوارکاری حالت است. من با استفاده از نرم افزار برای اولین بار من سوار اما به سرعت روشن به Led ها برای نجات گوشی عمر باتری و از همه مهمتر قسمتهای داخلی از گاه به گاه ،

عملکرد

Gocycle GXi
من نمونه بررسی شد و مجهز به برخی از فوق العاده mudguards و ابرنواختر دوچرخه چراغ.
Engadget

هنگامی که شما برای اولین بار راه اندازی دوچرخه همراه برنامه به شما بپرسید که آیا شما می خواهید آمریکای شمالی یا اروپا firmware که کلاه خود را بالا سرعت در 20MPH و 15.5 مایل در ساعت بود. این محدودیت های تعیین شده توسط تنظیم کننده های محلی و استاندارد برای این صنعت است.

خارج از جعبه شما باید چهار سوارکاری, حالت را انتخاب کنید از: شهرستان+, شهرستان, محیط زیست و بر روی تقاضا. در شهر+ موتور خواهد شد و پا زدن در بلافاصله و به آرامی به عنوان شما پدال سخت تر است. در شهر حالت موتور نمی خواهد فعال کنید تا زمانی که شما عرضه برخی از نور (100 وات) رکاب زدن اما مقیاس تا 100 درصد با تلاش کمتر است. حالت سازگار با محیط زیست, در ضمن یک باتری صرفه جویی در گزینه ای است که نیاز به کمی تلاش بیشتر (200 وات) به ماشه پدال به کمک موتور. در تمام این حالت شما می توانید پیچ و تاب و در سمت چپ فرمان گرفتن برای یک افزایش موقت که disengages هنگامی که شما را متوقف یا آهسته خود را به رکاب زدن.

در نهایت وجود دارد ، در این حالت موتور نمی خواهد روشن تا زمانی که شما از مچ به پایین. یک بار برگزار می شود سیستم درگیر خواهد شد تا زمانی که شما اجازه رفتن توقف رکاب زدن و یا رسیدن به سیستم عامل-کنترل حداکثر سرعت. آن را می سازد دوچرخه احساس بیشتر شبیه به یک روروک مخصوص بچه ها برق, هر چند شما هنوز هم باید برای پدال و نمی توانید از این رو درمان آن را مانند یک وسپا یا کاربری.

اگر هیچ یک از حالت های خود را با توجه, سواری, سبک, شما می توانید یک ساخت از ابتدا. برنامه را در حالت ویرایشگر شما اجازه می دهد کشیدن دو گره در گراف — شبیه به یک اکولایزر صوتی — برای تعیین دقیقا چه زمانی و چگونه قوی موتور باید بهار را به زندگی است. من با این شهر حالت برای اکثر, روش سوارکاری, اما گاهی اوقات تغییر به یک پروفایل سفارشی که مجبور موتور به شرکت بلافاصله و تا سطح شیب دار به 100 درصد کمک با حداقل رکاب زدن.

Gocycle GXi
پیچ و تاب و نگه داشتن دکمه سمت چپ عیار برای افزایش فوق العاده.
Engadget

این GXi دارای سه چرخ دنده است که به شما کمک پدال در پایین و سرعت بالاتر است. بر خلاف آن سریع-تاشو سلف دوچرخه را به طور خودکار تغییر بالا و پایین زمانی که آن حواس تغییر در حرکت است. در تئوری این بدان معناست که شما هرگز باید در اشتباه دنده پس از توقف در نور ترافیک و یا بالا رفتن از یک تپه شیب دار.

من در بر داشت این سیستم به یک ذره غیر قابل اعتماد ، گاهی اوقات من می خواهم رسیدن به سرعت بالا و لحظه ای توقف pedalling به بررسی نشانه های جاده ای و یا اجازه دهید یک بلندی ماشین پیشی. این دوچرخه می تواند در آن downshift, حتی اگر من هنوز هم با کروز در سرعت است که خواستار یک دنده بالاتر است. خوشبختانه شما می توانید تغییر چرخ دنده ها به صورت دستی با چرخاندن به سمت راست فرمان گرفتن بالا و پایین. وجود دارد یک منحنی یادگیری کوچک — سیستم نمی خواهد اجرای تغییر تا زمانی که شما کاسته پدال کمی -- اما آن را نمی کشد طولانی برای درک و حفظ زمان بندی.

یکی دیگر از کوچک nitpick: موتور کمی پر سر و صدا. آن را با صدای بلند به اندازه کافی به یک dealbreaker و یا از بین بردن غیر این صورت شاعرانه سوار را از طریق روستا. اما برای این نوع از پول من ترجیح می دهم الکتریکی قسمتهای داخلی به یک smidge ساکت تر.

این دوچرخه به طور کلی پاسخگو و آگاهی از چگونه شما سوار.

این دوچرخه به طور کلی پاسخگو و آگاهی از چگونه شما سوار. در حالی که بالا رفتن از شیب, من می توانید ببینید موتور کمک به آرامی ساختمان در سمت چپ کابین خلبان. برعکس این Led ها را ناپدید می شوند زمانی که من شروع به پایین تپه cruising در سرعت های بالاتر.

Gocycle دارای میخ اصول اولیه بیش از حد. این GXi را Velo D2 زین راحت بود و هیدرولیک دیسک ترمز تیز شد اما نه بیش از حد تهاجمی است. من قدردانی از یک اینچ 'Lockshock' تعلیق بیش از حد که باعث جذب عجیب و غریب گودال و دست انداز سرعت. (این GXi نیست یک دوچرخه کوهستان, هر چند, بنابراین شما باید آن را در خاک و شن مسیرهای پیاده روی.)

Gocycle GXi
این 'Lockshock' تعلیق عقب.
Engadget

این GXi وعده تا 50 مایل در هر بار شارژ. البته این تعداد خواهد شد در نوسان است بسته به خود حالت و تعدادی از تپه های که دوست دارید را به تسخیر در هر روز. من موفق 30 مایل مثلا سوارکاری عمدتا در شهر حالت در اطراف من پر از تپه محله. (در خط با انگلستان اجتماعی فاصله دستورالعمل من تنها سوار e-bike یک بار در هر روز.) برخی از گشت و گذار در شب بیش از حد که به معنای DRL بود کار کمی سخت تر است.

هر محدوده اضطراب کاهش بود توسط شارژر سریع است که می تواند دوباره پر کردن باتری در حدود چهار ساعت است. در حالی که کاربردی لوازم عظیم و کاملا شنیع آجر. هنوز هم آن را بهتر از GX را به شارژر که نیاز به هفت ساعت به بالا تا دوچرخه را کوچکتر باتری. شما می توانید شارژ GXi با استفاده از پورت مخفی توسط یک لاستیک مهر و موم در قاب. متناوبا, شما می توانید بریزید دوچرخه پایین و شارژ باتری به صورت جداگانه — یک گزینه مناسب اگر شما در یک دفتر فانتزی نیست که قدر گلی یا باران خیس لاستیک.

تاشو

آن می تواند دلهره آور در ابتدا GXi جای تعجب است که سریع و ساده برای شکستن. در اینجا مراحل:

  1. اطمینان kickstand را کاهش داده است.

  2. به نوبه خود cranks تا پدال در کنار با زنجیره نگهبان با اشاره به پایین و به دور از چرخ عقب.

  3. پاپ سوئیچ قرمز در سر لوله و پایین فرمان به طوری که آنها در برابر بقیه چرخ جلو.

  4. تلنگر سوئیچ قرمز در مرکز قاب و برابر جبهه نیم تا دو چرخ نشستن در کنار یکدیگر است.

  5. چفت را باز کردن باند لاستیکی در قاب و کشش آن را بیش از قلاب تعیین شده بر روی فرمان. اگر شما این کار را انجام نمی جلو نیمی از قاب می تواند آزادانه نوسان به جلو و عقب.

Gocycle GXi
با یک بیت از عمل Gocycle GXi طول می کشد حدود 10 ثانیه را بریزید.
Engadget

گروه عملکردی است و به سختی قابل توجه در حالی که دوچرخه سواری. آن را به مقدار زیادی ضخامت بیش از حد و هرگز نشان داد نشانه هایی از کشش یا پارگی. من نگران آن دوام طولانی مدت — اگر هر چیزی در حال رفتن به شکستن و یا نابود احتمالا این. گروه احساس نمی کند به خصوص برازنده راه حل است یا نه. و که به دلیل شرم بقیه دوچرخه احساس آه چندان منسجم و هوشمندانه فکر کردن. من فقط آرزو می کنم آنها تا به حال در بر داشت دقیق راه برای نگه داشتن دو نیمه چسب و با هم (آهن ربا در هاب چرخ شاید؟) چرا که در حال حاضر طراحی شده است یک گام کوتاه از عظمت است.

با دوچرخه تاشو در پایین شما می توانید نگه دارید بیرون زده زین چرخ و همه چیز رو به جلو مانند یک چمدان. آزاردهنده اگر چه شما نمی توانید رول آن را به عقب انجام می شود پدال به نوبه خود و در نهایت ضربه زدن به قاب. هنوز من شک دارم آن را مفید هنگامی که شما در حال سوار شدن به یک قطار و یا در حال حرکت دوچرخه را از طریق برخی از گردان درب دفتر.

در 39 پوند GXi 300 سبکتر از GX اما هنوز هم یک ذره سنگین تر از هر دو برقی Brompton (37 پوند) و مرغ مگس خوار (23 پوند). حرکت با دوچرخه در امتداد طبقه بنابراین بهتر است که همیشه به آن برداشته است. شما می توانید feasibly حمل GXi تا برخی از پله ها اما سلاح های خود را احتمالا درد برای بقیه روز را (مگر اینکه شما ساخته شده است مانند 'کوه' از بازی تاج و تخت.)

Gocycle GXi
این GXi در آن به طور کامل صورت تاشو.
Engadget

اگر شما می خواهید را روی دوچرخه و حتی کوچکتر شما می توانید از صندلی پست و لغزش آن را از طریق مرکز حلقه لاستیک باند. بر پشت زین بعد به عقب بازتابنده یک دایره قطعه پلاستیکی که معمولا پنهان multitool. شما می توانید چرخش آن به سمت پایین و رها کردن آن را به سوراخ که در پایین پست صندلی معمولا می رود. در این مرحله همه چیز را بر روی دوچرخه خود را امن است دوباره. برای نهایی شکوفا شما می توانید حذف راست پدال و پر کردن آن را در یک ویژه دارنده در کنار Lockshock.

این دوچرخه تاشو فرم زیبا و جمع و جور است. من زندگی می کنند در یک فرش یک خوابه (فرش بسیار محبوب در انگلستان نپرسید) که نیاز به پوشش داده شده با وینیل محافظ پس از رفتن در باران. خورده GXi متناسب با منظمی در مقابل حصیر یا فرش جلو ، این بدان معناست که من به راحتی می توانید با پر کردن آن را در راهرو — خندقها بیش از حد کوچک برای بسیاری از دوچرخه و یا منظمی لبه پنجره رساند تا در گوشه ای از اتاق نشیمن. من آرزو می کنم Gocycles بودند حتی کوچکتر, البته, بنابراین من می تواند پنهان کردن آنها را در یک کمد یا کابینت. اما آنها هنوز عملی اگر شما در جایی زندگی می کنند که نمی تواند به یک گاراژ یا ریختن یک مالک که شما قدردانی چسبیده بزرگ دوچرخه دندانه دار کردن در اتاق نشیمن دیوار.

خلاصه

این GXi غیر قابل انکار است گران است. اما آن را در همان ورزشگاه به عنوان دیگر طراحی محور تاشو e-bikes از جمله Brompton (£2,595 یا $3,231) و مرغ مگس خوار (£4,495 یا $5,598).

مسلما شما می توانید خرید به طور منظم دوچرخه تاشو برای کسری از قیمت. اما همانطور که من نوشته ام چند بار قبل از دوچرخه برقی را بیشتر حس زمانی که شما از آنها فکر می کنم به عنوان یک جایگزین ماشین. آنها سالم تر و سبزتر راه برای تکمیل کوتاه سفر بدون شکستن عرق. اگر شما زندگی می کنند در جایی مثل لندن یک دوچرخه تاشو ممکن است اجازه می دهد تا شما را به خندق لوله و یا سوار-نقطه برنامه های کاربردی مانند Uber به طور کامل. بسته به استفاده شما چیزی مانند GXi می تواند به کسب آن برچسب قیمت در یک ماده از ماه. اما شما باید مایل به ایجاد که تجارت در غیر این صورت یک دوچرخه الکتریکی همیشه منحط خرید.

(خوب تا قیمت با کیفیت بالا, e-bikes پایین می آید به هر حال.)

Gocycle GXi
گران e-bike اما یکی با چند خطر انداخته است.
Engadget

Gocycle آخرین دوچرخه کامل نیست. کاش اخباری دنده بهتر بود و پدال به کمک موتور زد کمی ساکت تر مانند VanMoof S3 و X3. این شارژر سریع است eyesore و برنامه در حالی که کاربردی می تواند استفاده از برخی از کار. این کوچک شکایات هر چند که من فکر می کنم اکثر مردم می تواند با زندگی می کنند. دوچرخه آشکار بهبود در GX — که سنگین تر است و ندارد DRL و یا گسترش کابین خلبان و گسترده رقابتی با Brompton و مرغ مگس خوار. من هم خوشحالم که GXi ندارد بیش از حد پیچیده قفل هوشمند و یا ردیابی محل. به جای Gocycle متمرکز شده ملزومات و تحویل عین حال یکی دیگر از e-دوچرخه است که احساس می کند مانند آینده حمل و نقل شهری.

در این مقاله: gocycle دوچرخه ebike, e-دوچرخه, دوچرخه برقی, دوچرخه تاشو, تاشو e-bike, حمل و نقل, حمل و نقل, EV, خودرو الکتریکی, BuyersGuide بررسی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب