این بهترین گوگل لانه دوربین معاملات برای ماه مه سال 2020

خانه دوربین های امنیتی می تواند کمک به اجتماعی فاصله. با بسیاری از افراد را به ماندن در منزل و تشویق به حفظ حد

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399

خانه دوربین های امنیتی می تواند کمک به اجتماعی فاصله. با بسیاری از افراد را به ماندن در منزل و تشویق به حفظ حداقل شش پا فاصله بین خود و غیر اعضای خانواده دوربین های امنیتی و تصویری doorbells کمک به حفظ فاصله اجتماعی نیز هست. ما نظارت بر دوربین های امنیتی می پردازد برای پیدا کردن بهترین معامله.

ما مسیر گوگل لانه دوربین معاملات نزدیک است. به این دلیل که دوربین به طور مداوم نمره بالا در بهترین دوربین های امنیتی دور یو پی اس خوانندگان می خواهم به دانستن در مورد لانه دوربین فروش. لانه دوربین های امنیتی پشتیبانی 24/7 نظارت تصویری و ادغام به راحتی با دیگر گوگل لانه خانه هوشمند دستگاه ها از جمله تصویری doorbells هوشمند, بلندگو و صفحه نمایش و سرگرمی و اتصال محصولات. علاوه بر سازگاری با گوگل دستیار لانه دوربین های کار با آمازون الکسا که گسترش و ابزار آنها تجدید نظر شود. ما در این پست به روز رسانی غالبا بنابراین بررسی بازگشت اغلب برای نمره بهترین لانه دوربین می پردازد.

امروز بهترین لانه دوربین معاملات

  • گوگل – لانه طب داخلی دوربین امنیتی – سیاه130 دلار ($70 خاموش)
  • گوگل – لانه جاسوس, عمومی, 1080p دوربین های امنیتی – سفید150 دلار (50 دلار)
  • گوگل NC2400ES لانه مریض, دوربین های امنیتی, سفید, 2-بسته$238 ($60 خاموش)
  • گوگل – لانه مخفی داخل سالن دوربین های امنیتی (3-Pack) – سیاه و سفید$348 (50 دلار)
  • گوگل لانه مخفی IQ داخلی دوربین امنیتی – 2, بسته460 دلار ($90 خاموش)

لانه گیری ضریب هوشی, هوای آزاد,

Google Nest Cam IQ Outdoor Security Camera

لانه مخفی IQ دوربین امنیتی در فضای باز است آب و هوا-اثبات سیمی, هوای آزاد, ویدیو 1080p HD دوربین با رشوه دادن مقاوم در برابر صورت. لانه را Supersight تصویری استخدام 4K حسگر تصویر محدوده دینامیکی بالا و پشتیبانی و 12x زوم دیجیتال به جریان و رکورد بسیار روشن تصاویر. آشیانه HD صحبت کردن و گوش دادن باعث افزایش کیفیت صدا هر دو راه به طوری که شما می شنوید دقیقا چه خبر است و مردم چه می گویند و آنها را بشنود شما به وضوح به عنوان به خوبی. شما می توانید با استفاده از لانه برنامه به نقد و بررسی مطالب ضبط شده در ابر و راه اندازی دوربین برای ارسال هشدار به گوشی های هوشمند خود را هنگامی که آن را تشخیص فرد در دامنه خود را از مشاهده.

لانه مخفی IQ داخلی

Google Nest Cam IQ Indoor Security Camera

لانه مخفی IQ داخل یک سیمی دوربین با یک پایگاه گسترده ای برای قرار دادن آسان بر روی هر سطح داخلی. نصب پیچ در پایه و یک توپ مشترک بنیادی اجازه می دهد نصب و راه اندازی در هر مکان با یک سطح جامد است. لانه مخفی IQ داخلی 8 مگاپیکسلی 4K سنسور پیشرفته با زوم و توانایی تمایز انسان از دیگر اشیاء در تعریف مناطق در 130 درجه میدان دید. دو راه بحث استاندارد است و با یک لانه آگاه اشتراک شما می توانید دوربین را تشخیص صورت خودکار از نزدیک و منطقه تعریف شده تشخیص حرکت.

لانه جاسوس, عمومی

Google Nest Cam Outdoor Security Camera

مقاوم در برابر هوا لانه شوهر است 3-مگاپیکسل سنسور با 8x زوم دیجیتال و 130 درجه زاویه میدان دید. با هشت LED مادون قرمز مجهز به دید در شب و لانه مخفی, هوای آزاد, ثبت ویدیو 1080p HD 24/7 از جمله صوتی دو طرفه بحث پشتیبانی می کند. به طور مستقیم اتصال به Wi-Fi با هیچ توپی مورد نیاز و کنترل لانه و شوهر با لانه برنامه بر روی گوشی های هوشمند و یا قرص خود را. با یک لانه آگاه اشتراک شما می توانید تا 30 روز از تاریخچه تصویری به اشتراک گذاری انتخاب کلیپ های ویدئویی و تعریف فعالیت خاص مناطق در زمینه مشاهده و ارسال هشدار در زمانی که انسان وارد مناطق.

لانه طب داخلی

Google Nest Cam Indoor Security Camera

روندهای دیجیتال به نام آخرین نسخه از لانه طب داخلی بهترین داخلی دوربین امنیتی برای سال 2020 به دلیل کیفیت تصویر و هوشمند با قابلیت های. طب مکمل و جایگزین را 4K سنسور HDR و 12x زوم دیجیتال کار می کنند در رابطه به تمرکز به طور خودکار در قسمت های خاصی از 130 درجه میدان دید. سیمی لانه مخفی داخل سالن شامل دو طرفه بحث می شود و می تواند با نصب شامل ایستادن بر روی یک دیوار و یا با یک دوربین استاندارد سه پایه کوه. اگر شما مشترک به لانه آگاه به مدت 30 روز ذخیره سازی ابری شما می توانید کلیپ های ویدئویی کوتاه از محتوا ثبت شده است.

چگونه به انتخاب یک لانه مخفی

به دلیل ترکیبی از مواد مختلف لانه دوربین می تواند در همان سیستم لانه خود را مخفی انتخاب برای هر مکان خاص بستگی به دو عامل: آب و حفاظت و نیاز خود را برای ویژگی های پیشرفته. شما می توانید با استفاده از هوای آزاد, مدل, داخل, اما شما پرداخت حق بیمه به انجام این کار. صرفه جویی در پول با استفاده از لانه جاسوس, عمومی, مدل تنها جایی که آنها نیاز به حفاظت از گرد و غبار و آب و هوا. همچنین برای برنامه اساسی, شما ممکن است نیاز به ویژگی های اضافی همراه با لانه مخفی IQ مدل.

چهار آشیانه کم سهم اساسی مجموعه ای از ویژگی های. دوربین های متفاوت بر اساس طراحی خود را به صورت سرپوشیده و یا فضای باز برنامه های کاربردی و سطح از ویژگی های هوشمند. هر چهار دوربین نیاز به سیم برق اتصالات ضبط 1080p full HD و پشتیبانی از دو راه بحث های صوتی. آنها عبارتند از: دید در شب ارسال هشدار به گوشی های هوشمند خود را هنگامی که آنها تشخیص حرکت و می تواند پیکربندی شده برای ضبط ویدئو زندگی می کنند 24/7 برای ذخیره سازی در ابر.

ویژگی های اضافی در لانه مخفی IQ مدل شامل فرد هشدار هنگامی که دوربین تشخیص انسان, از جلو, ردیابی با خودکار, زوم دیجیتال, صوتی HD برای شفافیت بیشتر با دو راه بحث و چهره آشنا هشدار به شما اجازه می دانم که اگر دوربین شناسایی یک دوست یا عضو خانواده یا یک غریبه. با اختیاری لانه آگاه اشتراک شما می توانید مشاهده و 5 روز و 10 روز و یا 30 روز تصویری تاریخچه و پیکربندی فعالیت مناطق و هوشمند هشدار با تمام لانه کم. لانه آگاه هزینه از 5 دلار به 30 دلار در ماه بسته به تصویری تاریخچه دسترسی مدت.

در حال لانه دوربین های امن است ؟

گوگل لانه مخفی چت تصویری در ابر که در این محتوا با رمز محافظت شده است. لانه برنامه برای مشاهده ویدئو زندگی می کنند نیز با رمز محافظت شده, اما شما می توانید اضافه کردن امنیت بیشتر با استفاده از تایید دو مرحله ای برای حساب Google خود و لانه حساب.

فراموش لانه دوربین های ضبط صدا?

به طور پیش فرض لانه دوربین ضبط صدا, اما شما می توانید خاموش کردن ضبط صدا با لانه برنامه و یا با یک لانه آگاه اشتراک.

در حال لانه دوربین های ضد آب?

لانه و شوهر است IP65 دارای امتیاز برای محافظت از گرد و غبار و آب با فشار کم جت. لانه گیری ضریب هوشی, هوای آزاد, است, IP66 دارای امتیاز برای حفاظت از گرد و غبار و آب با فشار بالا مقاوم است. نه مدل می تواند در آب غوطه ور است اما هر دو در حال محافظت از باران.

فراموش لانه دوربین های کار با الکسا?

لانه دوربین های سازگار با آمازون الکسا فرمان های صوتی.

در حال لانه دوربین حرکت فعال می شود ؟

لانه کم همه فعال حرکت در عرض 130-درجه میدان دید گسترده. لانه مخفی IQ مدل می تواند تعریف فعالیت خاص مناطق به مانیتور به طوری که آنها نمی ارسال هشدار در مناطق مکرر با حرکت مانند عبور اتومبیل است.

فراموش لانه دوربین های کار با گوگل دستیار ؟

لانه دوربین های سازگار با گوگل, دستیار فرامین صوتی.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن