بهترین برنامه های آموزشی برای اندروید و iOS

درست مانند هر دیگر جنبه های زندگی ما, گوشی های هوشمند و تبلت ها ساخته شده اند یادگیری بیشتر در دسترس و راحت

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399

درست مانند هر دیگر جنبه های زندگی ما, گوشی های هوشمند و تبلت ها ساخته شده اند یادگیری بیشتر در دسترس و راحت و قابل حمل تر از همیشه. با صدها نفر از برنامه های آموزشی در دسترس, شما می توانید پیدا کردن یک برنامه برای تقریبا در هر موضوع و یا سطح کلاس.

در حالی که برخی از برنامه های آموزشی طراحی شده برای پوشش دادن موضوعات و یا استفاده می شود به عنوان مطالعه ایدز دیگران هستند و با ایجاد زمینه های تخصصی از مطالعه در ذهن است. برای کمک به شما در پیدا کردن آنهایی که کت و شلوار شما را در یادگیری ترجیحات ما وارد میدارد ما را برای اندروید و iOS.

به دنبال برنامه های که کمی تخصصی تر? ما همچنین یک لیست از بهترین برنامه ها برای معلمان و مربیان در iOS و آندروید.

نرم افزار برای یادگیری

به دنبال یادگیری چیزی جدید ؟ در اینجا که در آن شما پیدا کردن برنامه های را که اتفاق می افتد.

دوره های عالی (رایگان/خرید در نرم افزار)

دانشگاه یک محل عالی برای دریافت آموزش و پرورش اما اگر فکر انجام تکالیف یا racking تا مبلغ سنگین از بدهی های دانشجویی نیست درخواست تجدید نظر به شما ارائه می دهد دوره های سخنرانی از اساتید مجرب پوشش طیف گسترده ای از موضوعات از جمله ادبیات, تاریخ, کسب و کار و ریاضی و موسیقی و حتی پخت و پز. دوره های عالی برنامه اجازه می دهد تا به شما دانلود و یا جریان دوره های آموزشی و سازگار با Chromecast. سخنرانی حرفه ای ساخته شده و ارائه شده به وضوح با ایدز بصری زمانی که لازم است. در حالی که خود برنامه رایگان است شما مجبور به پرداخت برای هر دوره. است از یک محاکمه رایگان, اگر چه, و دوره های فروش از زمان به زمان. علاوه بر گوشی های هوشمند خود را احتمالا وزن آن بسیار کمتر از یک کتاب درسی.

iOS اندروید

Duolingo

یادگیری یک زبان دیگر است به ندرت اما Duolingo رایگان برنامه باعث می شود آن را بسیار ساده تر. Duolingo بیش از 30 زبان را انتخاب کنید و آن را ارائه می دهد درس های سرگرم کننده طراحی شده بود و مینو-بازی. آن را به شما میبینم هر روز به شما یادآوری می کنند و هر درس فقط 5 دقیقه طول می کشد به طور متوسط. 5 دقیقه در روز در ازای یادگیری یک زبان کاملا جدید? که یک معامله واقعی است. آن را به طور کامل رایگان برای استفاده از اگر شما می توانید صرف پول برای تعمیر آموزش خط اگر شما به طور تصادفی در زمان یک روز و یا برای بازگرداندن خود را در بازی سلامت.

iOS اندروید ویندوز

Brainscape (رایگان/اشتراک)

Brainscape ادعا می کند شما می توانید خود را دو برابر و سرعت یادگیری با استفاده از flashcards. Brainscape قدم تکرار هر یک مفهوم کاملا بنابراین شما حفظ دانش بیشتر موثر است. رای چگونه به خوبی شما می دانید هر مفهوم و Brainscape را تعیین زمان مناسب به شما یکی دیگر از مسابقه. آن را رایگان برای ایجاد و به اشتراک گذاری و پیدا کردن کاربر-تولید flashcards. نرم افزار اشتراک صورتحساب 10 دلار در هر ماه $42 هر شش ماه یا 60 دلار در هر سال است. اگر شما در حال اختصاص داده شده به اندازه کافی و خوشحال هستند شما با آن چوب برای یک مدت طولانی یک عمر هزینه اشتراک $120 — حداقل دو سال را به ارزش. اشتراک به شما دسترسی نامحدود به محتوای حق بیمه ویژگی های مانند بوک مارک ها, فهرست حالت کارت برگشت و اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد مرتبا و بدون تبلیغات.

iOS اندروید

Ready4 شنبه (رایگان/20 دلار حق بیمه ارتقاء)

Ready4 سری از برنامه های آمادگی آزمون مانند Ready4 شنبه, می رود فراتر از فقط حفاری شما را به پاسخ پرسش و تمرین. آن را در واقع با هدف به شما آموزش مواد آزمون و گرفتن راهنمایی در تلفن همراه پسند تکه های به طوری که شما می توانید مطالعه در هر زمان و هر کجا که شما گوشی های هوشمند خود را. این برنامه رایگان و حتی تلاش می کند خود را برای مطابقت با پتانسیل SAT نمره با مدارس و برنامه های علمی سراسر جهان فقط در مورد شما نیاز به انگیزه بیشتری برای مطالعه است. تنها چند درس آزاد هستند هر چند, و شما نیاز به پرداخت 20 دلار برای نسخه حق بیمه برای باز کردن بقیه.

iOS اندروید

Photomath

برای دانش آموزان دبیرستانی که فقط نیاز به کمی راهنمایی بیشتر در مورد چگونه برای جدا "x" در جبر مشق Photomath اساسا ریاضی خود را از دوستان است که می تواند فورا حل و توضیح هر پاسخ. به سادگی ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از این سوال (شما همچنین می توانید نوشتن و یا تایپ) و این برنامه را راه حل را به مرحله جداگانه با مفید بازی توسط بازی به طوری که شما می توانید اعمال می شود همان اصول به بقیه مشق شب خود را. آن را کاملا رایگان است و کار می کند بدون اتصال Wi-Fi.

iOS اندروید

Memrise (رایگان/اشتراک)

در حالی که شما می توانید خودتان خرید یک کتاب درسی و آموزش یک زبان جدید Memrise ارائه می دهد راه های مختلف به شما آموزش واژگان از طریق دنیای واقعی استفاده کنید. بوت کردن Memrise یک زبان را انتخاب کنید شما می خواهید به مطالعه و املاک به زبان مادری شما آموزش زبان خود را از خیابان ها از کشور خود. Memrise صورت رایگان در دسترس است اگر چه در این نسخه رایگان تنها ارائه می دهد بسیار; برای مقابله, شما نیاز به خرید یک اشتراک حق بیمه. Memrise نرم افزار شروع می شود از $9 ماه دارد اما در تعدادی از دیگر برنامه ای برای کاهش قیمت در هر ماه و حتی یک عمر اشتراک برای $120.

iOS اندروید

ریاضی حرکت برای مدارس (اشتراک)

بسیاری از بچه ها هیجان زده هستند علاوه بر تمرین و یا ضرب خارج از مدرسه, اما آنها ممکن است بیشتر مشتاق در مورد استفاده از مهارت های ریاضی خود را برای اجرای یک معنی نوعی کیک کوچک کسب و کار و یا ماهی خوراک. از بدانند هزینه هر نوعی کیک کوچک تندرست یک میمون و یا ایجاد یک پیتزا فروشی ریاضی حرکت به ارمغان می آورد سطح ابتدایی ریاضی به تعدادی از جذاب و سرگرم کننده مانع minigames. شما نیاز به یک اشتراک برای دسترسی به تمام 7 بازی هر چند که شروع می شود از $3 ماه است. هنوز هم که بد نیست سرمایه گذاری برای کمک به نگه داشتن بچه ها آرام اگر آنها cooped در خانه.

iOS

edX (رایگان/خرید در نرم افزار)

آموزش عالی است که دیگر منحصر به فرد برای دانشجویان و یا موجود در برج عاج. EdX باعث می شود آن را ممکن است برای هر کسی با یک گوشی هوشمند به یادگیری از برجسته موسسات مانند MIT و دانشگاه مک گیل و شاید حتی کسب گواهی در حالی که شما در آن هستید. شما می توانید لحن به سخنرانی آنلاین را آزمونها و تکالیف کامل با سرعت خود را بدون نیاز به نگرانی در مورد گرفتن وام دانشجویی (هر چند برخی از گواهینامه ها و دوره های آموزشی را با هزینه اضافی).

iOS اندروید

جدول تناوبی

بیش از فقط یک جدول تناوبی تعاملی این جدول تناوبی برنامه از انجمن سلطنتی شیمی شامل همه چیز از پادکست به ویدئوها به کمک به شما در یادگیری در مورد عناصر است. نگران نباشید در مورد ضعف تمام اطلاعات هر چند به عنوان برنامه ویترین سطوح مختلف از داده ها برای برآوردن همه از یک تازه کار به یک AP شیمی ،

iOS اندروید

تد

این نادر است که یک سازمان واقعا باعث می شود شما فکر می کنم. تد برنامه اجازه می دهد تا شما مطالعه بیشتر کل کتابخانه بیش از 1700 مذاکرات TED ویدئوها معرفی شما به جذاب ارائه و ایده های انقلابی از آموزش و پرورش رادیکال tech نوابغ کسب و کار, تجارت, موسیقی, افسانه ها و مانند آن.

iOS اندروید

آکادمی خان

آموزش و پرورش می تواند گران قیمت. خوشبختانه خان آکادمی را فراهم می کند بیش از 4000 رایگان دانلود ویدئوها بنابراین شما می توانید قلم مو رنگ کردن در همه چیز از K-12 ریاضی و علوم زمین به تاریخ هنر و علوم کامپیوتر. شما همچنین می توانید پیگیری پیشرفت خود را و باز کردن دستاوردهای اولیه.

iOS اندروید

Star Walk 2 ($3/در برنامه خریدهای)

به عنوان یک واقعیت برنامه از انواع Star Walk 2 ظرافت طراحی شده موبایل برنامه خیال پرستی با بالاترین کیفیت. این برنامه به شرح زیر دستگاه خود را جنبش ها در زمان واقعی ارائه دیدگاه ها و ارائه اطلاعات بر روی بیش از 200 ، 000 ستاره های صور فلکی و دیگر اجرام آسمانی. هنوز مطمئن شوید که اگر که سوزن نور یک ستاره یا سیاره ؟ Star Walk 2 می تواند کمک به شما در پیدا کردن. علاوه بر این برنامه دارای یک تقویم قابل توجه از رویدادهای آسمانی و به شما امکان مشاهده آسمان شب در طول زمانهای متفاوت. آن را بیشتر microtransactions در خارج از خرید اولیه هر چند محتوای بسته ارائه مدل های 3D و اطلاعات در طیف وسیعی از عناصر دیگر از آسمان شب از جمله ستاره های دنباله دار و کهکشان های دور.

iOS اندروید

آموزش و پشتیبانی نرم افزار

در حالی که این برنامه ها نمی آموزش شما به طور مستقیم آنها فوق العاده مفید برای مطمئن شوید که شما نگه دارید تا با آموزش و پرورش خود را. شما پیدا کردن برنامه های بزرگ برای یادداشت برداری و یادآوری و برنامه ریزی در اینجا.

من مطالعه زندگی

زندگی در مدرسه پیچیده است. برای کمک به شما اقامت در بالای برنامه خود را و اغلب متضاد مهلت مطالعه زندگی این است که بیش از فقط یک روز برنامه ریز و مدرسه تقویم — برنامه حتی می فرستد یادآوری به دستگاه تلفن همراه خود را هر زمان که شما آینده مهلت. به عنوان یکی از معدود آگهی رایگان در دستور کار برنامه های در بازار, مطالعه من زندگی را رنگارنگ و رابط کاربری به شما می دهد تمام اطلاعات شما نیاز به در مورد روز خود را در یک نگاه.

iOS اندروید

GradeProof

اکثر دانش آموزان ندارد و شخصی ویرایشگر به آنها نشان دهد که چگونه آنها می توانند خود را بهبود نوشتن یک جمله در یک زمان. GradeProof AI ارائه می دهد راه های بتن برای بهبود سبک خود را برای بررسی اصالت و همچنین شناسایی پیچیده دستوری مسائل که کلمه دیگر پردازنده ها اغلب از دست ندهید. در حالی که خود برنامه رایگان است و شما نیاز به ارتقاء به 10 دلار در هر ماه GradeProof حق بیمه را به از بند باز کردن قدرت کامل از این جیب نوشتن مربی با پیشرفته دستور زبان و فصاحت و plagiarism checker.

iOS

به دلیل (7 دلار)

شما می توانید از فکر می کنم به درستی با عنوان با توجه به قوی alarm clock یکی که توابع بدون یک حساب کاربری و یا اتصال به اینترنت. با دلیل شما می توانید تنظیم مجدد شمارش معکوس یادآوری و پیاده سازی هر دو روزانه و هفتگی یادآوری است که سرمایه گذاری در حدود 60 زنگ هشدار. علاوه بر این یادآوری همگام سازی در سراسر دستگاه های خود را و به طور خودکار تغییر به شما به عنوان عبور از محدوده های زمانی.

iOS

Mendeley

اگر شما در حال حاضر استفاده از Mendeley Desktop به مدیریت تحقیقات خود را استناد و همکاری با همکلاسی سپس Mendeley نرم افزار بدون brainer است. پس از همه, برنامه پی دی اف خوان که به شما امکان حاشیه نویسی و جستجو در سراسر مجله مقالات شما نیاز به کاغذ خود را و یا خود را در کلاس قرائت به طور مستقیم بر روی دستگاه تلفن همراه خود را. هنگامی که شما در کامپیوتر خود نرم افزار نیز همگام سازی تلفن همراه خود را یادداشت ها به شما در حفظ و سازمان یافته است.

iOS اندروید

Evernote

ما تبلیغ Evernote بیش از یک بار. رایگان بهره وری برنامه به شما می دهد ابزار برای گرفتن عکس و تهیه یادداشت های ایجاد لیست و ضبط صدای یادآوری همه از آن شما می توانید برچسب های اضافی برای سازمان است. این نرم افزار حتی همگام سازی محتوا در سراسر دستگاه های متعدد — هر چند شما می توانید تنها دو دستگاه به صورت رایگان.

iOS, اندروید, مک, پنجره

OneNote مایکروسافت

در حال حاضر که Evernote شارژ کاربران که می خواهند به استفاده از آن برنامه در بیش از دو دستگاه مایکروسافت OneNote است که به دنبال یک جایگزین مناسب و معقول برای تلفن همراه خود را توجه داشته باشید-در نظر گرفتن نیاز دارد. این کمک می کند که برنامه است که معمولا از قبل لود شده بر روی ویندوز جدید 10 دستگاه و با این نسخهها کار در تمام سیستم عامل. نه تنها شما می توانید ضبط یک سخنرانی و ضربه محکم و ناگهانی عکس در حالی که "دست خط" یادداشت های خود را با یک قلم یا pen اما شما می توانید پشتیبان گیری از یادداشت های کلاس به OneDrive و دفتر 365.

iOS اندروید ویندوز

سرشناسی ($10)

ICloud-یاری ات اجازه می دهد تا شما را به یادداشت ها در انواع اشکال. با سرشناسی شما می توانید طرح و ایده های, حاشیه نویسی آپلود مدارک ثبت قرارداد و تکمیل برگه در علاوه بر این به دیگر اقدامات است. شما همچنین می توانید فرمت اسناد با استفاده از نرم افزار پیشرفته واژه پرداز.

iOS

Quizlet

همانطور که از نام آن پیداست Quizlet یک برنامه به طور خاص طراحی شده برای ماراتن جلسات مطالعه. آن را نسبتا بدون زواید, مطمئن, اما ابتدایی برنامه اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد خود شخصی flashcards — با استفاده از متن و عکس و صدا — و یا فهرست ثروت از کاربر-ایجاد آزمونها پوشا نزدیک به هر موضوع شما می توانید از فکر می کنم. ساده رابط و راه اندازی روند فقط می افزاید: به درخواست تجدید نظر خود را.

iOS اندروید

StudyBlue

مطالعه است تكیه آموزش و پرورش. با StudyBlue شما می توانید ایجاد و به اشتراک گذاری مجموعهای از تلفن همراه مرتبا راهنماهای مطالعه و آزمونها را انتخاب کنید و یا از یک مجموعه گسترده ای از دانشجو-نویسنده مرتبا و عرشه مخصوص ماشینها ممنوع فلش کارت. بعد از آن قبول نمره شما کسب درآمد و یا دوباره سعی کنید به آن بالا.

iOS اندروید

WolframAlpha ($3)

تردید توسط اپل سیری WolframAlpha با بهره گیری از یک مجموعه گسترده ای از الگوریتم ها و داده ها برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد ، دانش موتور بسیار دقیق و حذف پاسخ های از انواع منابع با کامل دستورالعمل در مورد چگونه آن را وارد در پاسخ.

iOS اندروید

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب