نقشه های گوگل ممکن است ارائه مسیرهای اتصال دوچرخه و اتومبیل حمل و نقل عمومی

اولیویه DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ بسیاری از مردم هنوز هم نمی رفت و آمد به محل کار در نور از

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399
This illustration picture shows Google map application displaying popular times for transit station and how busy it is at the moment on a smartphone in Arlington, Virginia on June 9, 2020. - A new version of Google's mapping service being rolled out will display pandemic-related transit alerts and let people know when buses or trains might be crowded. Updated versions of the free app for smartphones powered by Apple or Google-backed Android software will also let drivers know about COVID-19 checkpoints or restrictions on their routes. "We're introducing features to help you easily find important information if you need to venture out, whether it's by car or public transportation," Google Maps product management director Ramesh Nagarajan said in a blog post detailing updates. (Photo by Olivier DOULIERY / AFP) (Photo by OLIVIER DOULIERY/AFP via Getty Images)
اولیویه DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از مردم هنوز هم نمی رفت و آمد به محل کار در نور از همه گیر اما نقشه های گوگل ممکن است به شما بیشتر گزینه های سفر هنگامی که آن را به بازگشت امن است. به عنوان 9to5Google گزارش برنامه کاراگاه جین Manchun وانگ کشف کرده است که گوگل در حال کاوش "اتصال به حمل و نقل عمومی" مسیر گزینه های است که جلد اول "مایل" حمل و نقل برای برخی سفرهای مانند دوچرخه و ماشین و موتور سیکلت ridesharing خدمات و حتی خودکار rickshaws. شما می توانید درایو را به یک پارک سوار توقف هاپ در اتوبوس و مسیرها را دریافت کنید از طریق کل سفر.

وانگ همچنین متوجه شدند که گوگل امیدوار است به ارائه دقیق تر ridesharing کرایه های مسیر داده ها با برنامه های شخص ثالث مانند Uber. شما نمی خواهد که به تغییر برنامه فقط می دانم که اگر آن را حس می کند به تگرگ ،

این مشخص نیست که گوگل به رول از این ویژگی, یا این که آنها می رسند بدون تغییرات قابل توجه است. اما آن را نمی خواهد تکان دهنده اگر نقشه رو این اضافات به زودی. Ridesharing شرکت در حال حاضر با ترکیب چندین حالت حمل و نقل در داخل برنامه های خود را — آن را تنها حس را اگر نقشه های گوگل به دنبال کت و شلوار.

در این مقاله: نقشه های گوگل, گوگل ناوبری حمل و نقل عمومی, حمل و نقل عمومی حمل و نقل عمومی, حمل و نقل انبوه, تلفن همراه, نرم افزار, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب