SpaceX را کشتی فضایی نمونه اولیه انفجار در چهارمین شکست خورده تست


مانند هر چیز دیگری در سال 2020 چهارم نمونه از SpaceX را در نسل بعدی موشک رفته تا در شعله های آتش. این آخرین در یک سری از دیدنی انفجار به طاعون شرکت Starship برنامه.

تبلیغات

مدت کوتاهی قبل از 3 p. m. و در روز جمعه Starship SN4 نمونه قرار گرفتند سطح زمین آزمایشی از آن رپتور, موتور, شناخته شده به عنوان یک استاتیک-تست آتش در شرکت توسعه امکانات در نزدیکی بوکا چیکا, Texas. برای چند هفته گذشته SpaceX شده است قرار دادن آن را از طریق یک دور از روال تست استرس وجود دارد پس از اخذ مجوز از اداره هوانوردی فدرال به صورت کوتاه, زیر مداری محاکمه.

جمعه شد این خودرو پنجم استاتیک-تست آتش و همه چیز به نظر می رسد خوب در اول. هر چند هنوز معلوم نیست دقیقا چه چیزی باعث انفجار در یک livestream از این رویداد از LabPadre آن را مانند به نظر می رسد نشت گاز آغاز می شود حدود یک دقیقه پس از خاموش کردن موتور به دنبال یک سنگ اسمانی بزرگ است که به سرعت بلعد نمونه و به نظر می رسد برای صدمه زدن به سایت آزمون.

تبلیغات

روشن, کشتی فضایی SN4 نمونه اولیه درگیر در این آزمون شکست خورده نیست مربوط به SpaceX تاریخی راه اندازی برنامه ریزی شده برای این آخر هفته. در روز شنبه این شرکت مجموعه ای برای ارسال دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی به نمایندگی از ناسا با استفاده از موشک فالکون 9 و خدمه فضاپیمای اژدها.

این نمونه اولیه بود و آخرین خودرو به منظور تست کردن طراحی برای SpaceX آینده کشتی فضایی یک موشک قابل استفاده مجدد در توسعه با هدف حمل تا 100 نفر و گذر گاه مسافران و محموله به مدار زمین و ماه و مریخ است.

SpaceX را از دست داده و سه نفر از آن قبلی Starship نسخه های مشابه اتفاقات ناگوار است. دو انفجار تحت فشار تست در حالی که سوم آمد غلت پایین در ماه آوریل به دلیل مسئله ای است که مدیر عامل Elon Musk بعد نسبت به نشت سوپاپ. و در حالی که کشتی فضایی SN4 نمونه اولیه جان سالم به در برد یک باتری طولانی تر از محاکمه بیش از پیشینیان خود به نظر می رسد مانند سری باید صبر کنید که دور از پرواز تست حداقل تا SN5—که این شرکت ظاهرا در حال حاضر شروع به مونتاژ.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>