رزیدنت ایول 8 شایعه به تاریک ترین و grisliest در عین حال در سری

کپکام است رسما نشان داد Resident Evil 8اما یک خودی ادعا آن است که "تاریک" و "وحشتناک ترین" ورود و در عین حال

توسط DOSTEMANSALAM در 22 اردیبهشت 1399

کپکام است رسما نشان داد Resident Evil 8اما یک خودی ادعا آن است که "تاریک" و "وحشتناک ترین" ورود و در عین حال محبوب ترسناک بقا حق رای دادن.

این رزیدنت ایول سری دیده است, بالا و پایین, اما Resident Evil 7 نقطه عطفی برای حق رای دادن. این بازی به ارمغان آورد و سری به آن وحشت از ریشه تغییر بازیکنان به اول شخص چشم انداز و تغییر گیم پلی از تیراندازی در زامبی با اسلحه به استفاده از هر آنچه در دسترس است برای زنده ماندن.

بعد از ورود در سری گزارش شده که بیشتر خم کردن شکاف در وحشت عناصر با توجه به کپکام خودی غروب میشکند.

Resident Evil بازی های شناخته شده برای نورد کردن موجودات عجیب و غریب از جمله Nemesis در Resident Evil 3 و Resident Evil 3 بازسازی, the Iron Maiden ها در رزیدنت ایول 4و بیکر خانواده در Resident Evil 7. طرفداران ظاهرا باید نگاه رو به جلو به کپکام بیشتر پله طراحی هیولا در رزیدنت ایول 8.

غروب گولم ارائه جزئیات بیشتر در این ResetEra انجمن Wccftech گزارش با خودی این ادعا که وجود خواهد داشت "نوع جدیدی از زامبی beastmen های زبر و خشن کارکنان-دارای حق اعمال 'نیروی عظیم منهدم کننده" و جادوگر مانند 'استاکر' با یک چهره پنهان."

رزیدنت ایول 8 نیز این گزارش را "تفرقه" داستان با بحث عناصر است که بازی را "تیره به عنوان f–k." غروب گولم گفت که سری اصلی Chris Redfield خواهد چیزی را "وحشتناک" بدون افشای جزئیات خاص.

رزیدنت ایول 8 شایعات

رزیدنت ایول 8 گزارش شده که نگه داشتن اول شخص دیدگاه در Resident Evil 7و نیز بازگرداندن سلف خود را شخصیت Ethan زمستان. وجود دارد نیز احتمالا بیشتر باز مناطق با توجه به شایعات از محیط های مختلف تغییر از محدوده بیکر خانواده ،

عنوان رسمی این بازی است که گفته می شود Resident Evil 8: ایجادمفهوم تمرکز خود را بر قوم ژانر وحشت. این بازی است که انتظار می رود برای راه اندازی در بهار 2021 شد و بنا به گزارش ها در ابتدا در حال توسعه به عنوان Resident Evil: Revelations 3.

در ضمن کپکام نیز بنا به گزارش ها وارد تولید کامل برای Resident Evil 4 بازسازی پس از موفقیت پروژه های مشابه برای Resident Evil 2 و Resident Evil 3. Resident Evil 4 تا دوباره منتشر شده و remastered چندین بار پس از آن نسخه اصلی برای نینتندو گیمکیوب در سال 2005 اما این خواهد بود که اول خود را بازسازی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب