اپل دیده بان سری 5 است $100 در بهترین خرید

Engadget اپل اغلب طول می کشد گام های کوچک هنگامی که به روز رسانی آن ابزار پوشیدنی که ممکن اس

توسط DOSTEMANSALAM در 12 اردیبهشت 1399
Apple Watch Series 5
Engadget

اپل اغلب طول می کشد گام های کوچک هنگامی که به روز رسانی آن ابزار پوشیدنی که ممکن است آن را کمی دشوار است برای مصرف کنندگان به تصمیم گیری زمانی که به ماشه و خرید خود را دیده بان اپل. سری 5 ممکن است یک انتخاب خوب برای کسانی که هنوز به پرش در هر چند به لطف اپل در نهایت یکپارچه سازی همیشه بر روی صفحه نمایش در میان دیگر ویژگی های جدید است. بهترین خرید در حال حاضر فروش GPS-تنها نسخه از این ابزار برای $100 آوردن 40mm مدل پایین به $300 و 44mm نسخه برای $330. خارج شده و بیشتر محدود به مقابله با تنها 40mm مدل در فضای خاکستری در فروش.

خرید اپل دیده بان 40mm در بهترین خرید - $300

خرید اپل دیده بان 44mm در بهترین خرید - $330

اپل به طور معمول نگه می دارد یک نسل جدید از ساعت اپل و یک نسخه در بازار در همان زمان. سری 5-هنگامی که نه در فروش -- شروع می شود در $400 در حالی که سری 3 شروع می شود در $200. اگر آخرین امکانات نیست و باید پس از آن تصمیم است که معمولا بدون ذهن و بسیار خوشحال. اما با سری 5 با شروع در $300, آن ممکن است ارزش آن را به سرمایه گذاری در جدیدترین مدل. دادن سازمان دیده بان اپل سری 5 نمره 88, کالا, قدردانی سری 5 است اما به روز رسانی های مهم از قبیل تماس های بین المللی شگفت انگیزی مفید قطب نما و همیشه بر روی صفحه نمایش. سری 5 نیز تمام پیشرفت های که با سری 4 مانند EEG مانیتور که ارزان تر از سری 3 نیست. با سازمان دیده بان در حال حاضر در پایین ترین قیمت ما دیده ایم در حال حاضر ممکن است زمان برای کنجکاو تکنولوژی پیشرفته و تناسب اندام معتادان به بند یک ،

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide, تجارت, اپل, ساعت اپل, ساعت اپل, سری 5, wearables, ساعت هوشمند, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن