نخست وزیر بوریس جانسون نشان می دهد که پزشکان آماده به اعلام مرگ خود را از Covid-19

بوریس جانسون, claps برای بهداشت و درمان کارگران و دیگر کارکنان کلیدی در covid-19 همه گیر در 30 آوریل سال 2020

توسط DOSTEMANSALAM در 15 اردیبهشت 1399
Boris Johnson claps for healthcare workers and other key employees in the covid-19 pandemic on April 30, 2020 in front of 10 Downing Street.
بوریس جانسون, claps برای بهداشت و درمان کارگران و دیگر کارکنان کلیدی در covid-19 همه گیر در 30 آوریل سال 2020 در مقابل 10 خیابان داونینگ.
عکس: دن Kitwood (گتی ایماژ)

نخست وزیر بوریس جانسون در روز یکشنبه گفت که پزشکان که درمان او آماده شد اعلام مرگ او را به عنوان او مبارزه covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به گزارش در خورشید. جانسون گفت: وجود یک استراتژی برای مقابله با "مرگ استالین'-نوع سناریو."

تبلیغات

در یک مصاحبه با خورشیدJohnson, گزارش گفت: او به خاطر احساس سرخوردگی و نمی تواند درک کند چرا او نبود بهتر. او گفت که پزشکان تا به حال ترتیبات برای چه کاری انجام دهید اگر همه چیز "بد" اشتباه است. با این وجود او می گوید که "لحظه بد" آمد و هنگامی که وجود دارد یک 50 درصد شانس که پزشکان باید به intubate او قرار داده و او را در ونتیلاتور.

تبلیغات

"این زمانی بود که آن را کمی . . . آنها شروع به فکر می کنم در مورد چگونه به آن رسیدگی presentationally" جانسون گفت: هر خورشید.

Covid-19 بيمار قرار داده هواکش زمانی که آنها نمی تواند به اندازه کافی اکسیژن به ریه ها آسیب دیده. هواکش به بدن اکسیژن بیشتر از شاخک های بینی و ریه ها زمان برای بازیابی خود به خود.

جزئیات جانسون ارائه شده در مورد وضعیت خود در خورشید در تضاد کامل با دولت قبلی بیانیه های عمومی که اغلب اطمینان بخش نیست فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد نخست وزیر سلامت. یکی از این بیانیه توضیح داده جانسون به عنوان در "ارواح خوب" و "پایدار" در اولین شب در ICU.

علاوه بر این دولت گفت: در آن زمان که تصمیم به انتقال نخست وزیر به ICU ساخته شده بود به عنوان "یک گام احتیاطی در صورتی که او به نیاز به تهویه."

تبلیغات

در ابتدا جانسون گفت که او نمی دانستم چقدر جدی بیماری او بود. او آزمایش مثبت برای coronavirus در اواخر ماه مارس و اقدام به خود منزوی در 10 خیابان داونینگ. در آن زمان او دچار علائم خفیف از جمله تب و سرفه اما همچنان به کار از خانه و رهبری دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

تبلیغات

"این چیزی بود که من در انکار چون من مشغول به کار بود و من نگه داشته و انجام این جلسات توسط لینک ویدئو" جانسون گفت: در آفتاب گزارش. "اما من واقعا احساس خیلی مست بود کاملا با شما صادق است. من احساس بسیار تلف—نه در یک مست باشه اما فقط شما می دانید بسیار خشن."

او گفت: پزشکان اقدام به توصیه می کنند که او به سنت توماس " بیمارستان در لندن اگر چه او نمی خواهم به. در پایان جانسون گفت: پزشکان تا به حال به زور او را به رفتن که او در حال حاضر تصدیق شد سمت راست حرکت می کند.

تبلیغات

جانسون هرگز قرار داده و در یک ونتیلاتور اما او دریافت اکسیژن هفتمخشن یک ماسک و یک "بینی jobbie" و اظهار داشت که او "رفتن را از طریق لیتر و لیتر اکسیژن برای مدت زمان طولانی است."

اگر چه او اذعان جدی از وضعیت خود در این مصاحبه زمانی که او در بیمارستان او به یاد می آورد تفکر است که این امر می تواند پایان. جانسون در سمت چپ بیمارستان در اواسط ماه مارس و بازگشت به کار آخرین هفته از ماه آوریل است.

تبلیغات

که در همان هفته نامزدش کری Symonds به هنگام تولد به پسر, Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون. نوزاد پس از نام هر دو از پدربزرگ خود. در علاوه بر این به نام "نیکلاس" ادای احترام به پزشکان که درمان جانسون برای covid-19 دکتر نیکلاس قیمت و دکتر نیکلاس هارت که Symonds اعتبارات با "[ذخیره] بوریس' زندگی است."

تبلیغات

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات, یکشنبه, انگلستان با 187,840 موارد است چهارم-بزرگترین مقدار از تایید covid-19 نفر در جهان پس از ایالات متحده, اسپانیا و ایتالیا. شده اند وجود دارد 28,446 مرگ و میر در کشور است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن