او-Ra را انفجاری نهایی فصل تریلر به ارمغان می آورد جنگ برای پایان همه جنگ ها به Etheria


“Hello, Adora.”

“سلام آدورا.”
تصویر: Netflix

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

آن زمان برای Catra و آدورا به صورت خاموش در یک بار و برای همه—در این زمان با بیش از سابق خود دوستی در خطر است, اما همه از Etheria و جهان فراتر از آن.

تبلیغات

دریم و Netflix را فقط کاهش یافته است و ما نگاه برای اولین بار در پنجمین و آخرین فصل از او ره و شاهزاده خانم از قدرتکه قهرمانان ما گرد هم می آیند برای آخرین بار برای سرکشی به افزایش در برابر interstellar یورش نه فقط Hordak اما گروه ترکان و مغولان نخست خود را.

شما بچه ها آنها چشمگیر آهسته-ریمیکس شده خود را تم آهنگ و قرار دادن آن در تریلر. این انعطاف پذیری برای پایان دادن به تمام کشی. AJ Michalka را (که البته همچنین صدای Catra خودش) پوشش در دسترس خواهد بود نشان می دهد, موسیقی متن فیلم, در کنار سنت Wehrmeijer اصلی نمره که افت خواهد کرد و ممکن است 8.

تبلیغات

اما علاوه بر همه است که وجود دارد بنابراین مقدار بسته بندی شده به این کوچک نگاه اجمالی. آدورا بحران بیش از آینده خود را شاهزاده خانم در خطر و بیشتر اکشن علمی تخیلی از شما می تواند لرزش شمشیر شکسته از قدرت در. آن را بسیاریبه عنوان آن را باید با کل جهان در خطر است.

شاهزاده خانم از قدرت ایستاده هم یکی از آخرین زمانی که او-Ra بازگشت به Netflix بکشد ممکن است 15.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>