مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد در نظر ملی ماسک قیمومیت در ایالات متحده آمریکا کشور با بدترین شیوع کروناویروس در جهان

در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد مسئله ملی ماسک قیموم

توسط DOSTEMANSALAM در 30 تیر 1399
In an interview with Fox News Sunday, President Donald Trump said he would not issue a national mask mandate.
در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد مسئله ملی ماسک قیمومیت.
عکس: معاونت/AFP (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز روز شنبه که او نمی خواهد در نظر بگیرید صدور سراسر کشور دستور نیاز مردم به پوشیدن ماسک به کاهش گسترش این رمان coronavirus به طور موثر با اضافه کردن سوخت به مسخره بحث ماسک در آمریکا

تبلیغات

در این مصاحبهکه پخش شده در یکشنبه تهمت گفت: میزبان کریس والاس که او می خواست مردم را به "آزادی خاصی." مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا به طور خاص مورد نظر ساخته شده توسط دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اوایل این هفته. در حالی که صحبت کردن با Journal of the American Medical Association, Redfield گفت که شیوع این بیماری در ایالات متحده می تواند کنترل شود و اگر همه تن ماسک برای بعد از چهار به هشت هفته است.

تبلیغات

به هیچ کس تعجب تهمت دوباره دور انداخته نظر خود کارشناسان بهداشت و درمان تصمیم گیری به اشاره است که در اوایل در طول همه گیر Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و جراح عمومی جروم آدامز گفت: مردم را به پوشیدن ماسک. Fauci گفته است که او تا به دلیل کمبود جدی از تجهیزات حفاظت شخصی و ماسک برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که در آن زمان. او و آدامز در حال حاضر توصیه می کنند با پوشیدن ماسک.

"من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه یک ماسک همه چیز از بین می رود. سلام دکتر Fauci گفت: آیا پوشیدن ماسک. ما جراح عمومی–فوق العاده–پسر گفت: نمی پوشیدن یک ماسک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه. "هر کس که گفت نمی پوشیدن ماسک–همه از ناگهانی همه رو به پوشیدن یک ماسک و همانطور که می دانید ماسک باعث مشکلات بیش از حد."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این موضوع از ماسک به فرمانداران اشاره کرد که بسیاری از فرمانداران تغییر شدند مواضع خود را در ماسک. با وجود داشتن تنها به تازگی فرسوده یکی در مکان های عمومی, رئیس جمهور افزود که او "مؤمن در ماسک" است و او فکر می کردند که "خوب است." مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از در نظر گرفتن ملی ماسک دستور است به احتمال زیاد به ضد maskers بیشتر مبارز که شخص به خاطر آن کمک نمی کند این کشور در همه.

تبلیغات

CDC در حال حاضر در نظر ماسکبه طور خاص پارچه ماسک صورت به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. ماسک صورت متاسفانه باید تبدیل به یک مسئله سیاسی در ایالات متحده با بسیاری از مردم به دلیل خودداری از پوشیدن آنها و پرتاب شرم آور متناسب در اماکن عمومی که خواسته به انجام این کار -- چرا که آنها باور دارند که با پوشیدن یک ماسک خود را نقض آزادیهای شخصی.

"ما در حال دفاع در برابر covid-19," Redfield هفته گذشته در یک CDC آزادی مطبوعات خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش covid-19. "پارچه پوشش صورت یکی از قدرتمند ترین سلاح ما باید به سرعت و متوقف کردن گسترش ویروس–به ویژه هنگامی که استفاده جهانی در یک جامعه تنظیم می باشد. همه آمریکایی ها باید مسئولیت برای محافظت از خود و خانواده و جوامع خود."

تبلیغات

اخیر گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 72 درصد از آمریکایی ها با پوشیدن ماسک "همیشه" یا "اغلب" زمانی که در خارج از خانه های خود. تنها 14% هرگز پوشیدن ماسک در خارج از خانه.

در علاوه بر این به تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت در آزادی مطبوعات Redfield و دیگر مقامات CDC همچنین چاپ یک سرمقاله در مجله انجمن پزشکی آمریکا در مورد این موضوع. در سرمقاله CDC مقامات تشبیه پوشیدن یک ماسک صورت برای انتخاب بین عمل جراحی انجام شده توسط یک تیم با پوشیدن نوعی از پوشش بیش از خود را به دهان و بینی و یک تیم است که می کند.

تبلیغات

تقریبا تمام بیماران مبتلا به رد خواهد بود این تیم بدون ماسک صورت نویسندگان گفت. انتخاب تیم که نمی پوشیدن ماسک پوچ است "به دلیل آن است که شناخته شده است که استفاده از پوشش صورت در این شرایط باعث کاهش خطر عفونت محل جراحی ناشی از میکروب های تولید شده در طول فولاد تیم مکالمات و یا تنفس" آنها اعلام کرد. ماسک صورت انجام همان چیزی که در مسدود کردن انتقال رمان coronavirus.

تبلیغات

CDC مقامات همچنین توصیف یک مطالعه موردی در میسوری برای نشان دادن مزایای جهانی ماسک در جلوگیری از انتقال بین افرادی که مبتلا به covid-19 و افرادی که نیست. در مورد مطالعه در دو آرایشگران مثبت برای covid-19 با علائم ادامه کار و با حضور 139 مشتریان. این آرایشگران و همچنین به عنوان یک اکثریت مشتریان خود عینک ماسک صورت در تعاملات خود با مشتریان خود را. هیچ یک از سبک های مشتریان یا مخاطبین ثانویه بیمار شد.

به منظور استفاده از حمایت های ارائه شده توسط ماسک صورت Redfield و CDC گفته است که مقامات بهداشت عمومی و رهبران نیاز به اطمینان حاصل شود که درک واضح است که هنگامی که و چگونه به پوشیدن پوشش صورت به درستی و در ادامه به ترویج اثر خود را با شواهد. سازگار و روشن و جذاب, پیام نیز مهم است به منظور "عادی" جامعه پوشش.

تبلیغات

یکشنبه, ایالات متحده آمریکا به حال بیش از 3.7 میلیون تایید covid-19 موارد و 140,500 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. آن است که هنوز هم این کشور با بدترین شیوع در جهان است.

تبلیغات

متاسفانه گوش دادن به علم و صحبت کردن به طور واضح اند هرگز رئیس جمهور قدرت به خصوص در طول بیماری همه گیر. این آخرین مصاحبه نمی کند نشان می دهد که او می خواهد تغییر در هر زمان به زودی. اما شما لازم نیست که به یک کاراگاه و اشتباه ظروف سرباز یا مسافر مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. تفاوت: پوشیدن ماسک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب