نگهبانان توضیح داد: تخم مرغ عید پاک و مراجع از قسمت 5 از HBO سری

(یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد نوامبر 18, 2019, شده است, چاپ در حال حاضر است که کل مجموعه را در

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399

(یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد نوامبر 18, 2019, شده است, چاپ در حال حاضر است که کل مجموعه را در دسترس است به صورت رایگان در HBO.com.)

HBO را مراقبان سری به مواد منفجره شروع و نشان می دهد بر اساس پیشگامانه سری کتاب های کمیک نیست نشان دادن هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

قسمت 1 از نگهبانان بسته بندی شده بود با تماس استراحتی به منبع آن مواد و سرنخ در مورد که در آن داستان در راس است و این قسمت است که به دنبال ارائه شده حتی بیشتر از تخم مرغ عید پاک. تلویزیون سری خالق Damon Lindelof داده می شود مخاطبان زیادی را جذب کند و در هر قسمت و شانس خوب وجود دارد شما ممکن است از دست رفته برخی از عناصر جذاب. برای کمک به شما دریافت بیشتر از خود نگهبانان تجربه ما قرار داده ایم با هم یک لیست از برخی از کلید های طنز مراجع تخم مرغ عید پاک و داستان هایی از قسمت 5.

(توجه داشته باشید: جزئیات این طرح از تازه ترین قسمت از مراقبان در زیر بحث خواهد شد بنابراین مطمئن شوید که شما با سری برای جلوگیری از اخلال گران.)

در این قسمت عنوان

پنجمین قسمت از این سری با عنوان "کمی ترس از رعد و برق" و مانند قسمت قبلی عناوین آن است که با اقتباس از یکی دیگر از کار با موضوعی روابط خاص این فصل در سری. در این مورد عنوان می آید از یک خط در ژول ورن معروف 1870 رمان Twenty Thousand Leagues Under the Sea: "اگر وجود دارد انجام خواهد کمی ترس از رعد و برق." خط نشان می دهد که آن را آسان به چشم پوشی و حتی کشنده ترین تهدید اگر آنها نمی گرفتن توجه ما است.

این قسمت دارای وید Tillman (Tim Blake Nelson) نام دروغ-تشخیص vigilante شیشه به دنبال کشف حقیقت در پشت این ماهی مرکب غول پیکر موجود حمله بود که در هر دو فینال اصلی مراقبان و زندگی تغییر لحظه ای برای وید.

از ماهی مرکب حمله خود را — که می تواند دیده می شود به عنوان رعد و برق به انقراض در سطح رعد و برق از بلندی جنگ هسته ای — به وید تعاملات خود را با اجرای قانون و همکاران 7 Kavalry به خود توطئه سوخت وسواس وجود دارد مقدار زیادی از توجه به گرفتن رعد و برق و کنون-بیشتر-خطرناک رعد و برق در بازی در قسمت.

البته همه کسانی که تمثیلی امکانات ثانویه به این واقعیت است که این قسمت را عنوان می آید از یک داستان بهترین و شناخته شده برای این برنامه شامل یک حمله توسط یک ماهی مرکب غول پیکر.

خط حافظه

باز کردن صحنه در قسمت 5 گستراند فقط به عنوان Adrian Veidt را طرح شیطانی به ثمر رسید در سال 1985 ارائه می دهد اولین live-action تصویر از هر دو ماهی مرکب غول پیکر موجود ورود در منهتن در اوج مراقبان کتاب های کمیک و همراه با "روانی انفجار" که به کشته شدن میلیون ها نفر از مردم در داخل و اطراف شهر نیویورک است.

در حالی که شات نهایی ماهی مرکب آویخته بر (طریق) منهتن است که قطعا به یاد ماندنی ترین صحنه در این prequel دنباله سرب-تا به این لحظه نیز شامل مقدار زیادی از منابع به داستان اصلی. برای مثال یک فرد دیده می شود خواندن یک مجله با تبلیغ برای این Veidt روشهای تناسب اندام و بهبود کتاب منتشر شده توسط Adrian Veidt که ذکر شده است در اصل طنز.

بعد از آن در صحنه جوان وید رویکردهای مختلف مرزی به دنبال مردان با مو گره دار در بالای سر خود اعضای داستانی "گره بالا" باند ظاهر می شود در طول مراقبان طنز.

جایگزین سینمایی تاریخ

در جایگزین جدول زمانی از نگهبانانآن فقط در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری که رفته است در برخی از جهت غیر منتظره. نوامبر 2, 1985 ورود ماهی مرکب غول پیکر موجود شناخته شده به عنوان "11/2" در راه همان است که ما در خصوص 11 سپتامبر حمله تروریستی در ایالات متحده آمریکا به عنوان "9/11" — حتی تغییر این دوره از تاریخ هالیوود.

زن وید دیدار در اضافی بعدی پشتیبانی گروه توضیح می دهد که یکی از تنها چیزهایی که آرام از ترس خود را در مورد یکی دیگر از 11/2 حمله تماشای رنگ پریده اسبیک فیلم داستانی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ. به عنوان او در ادامه به توصیف این فیلم آن است که پس از یک گروه است که در حال بازی در باغ میدان مدیسن زمانی که ماهی مرکب موجود حمله می شود به طور فزاینده ای روشن است که این نگهبانان گاهشمار نسخه از فهرست شیندلر — کامل با یک دختر کوچک که کت قرمز تنها چلپ چلوپ از رنگ در سیاه و سفید فیلم.

نه در همه تصادفا در مراقبان گاهشمار اسب رنگ پریده بود و در واقع بازی در منهتن محل برگزاری است که شب و گروه های مورد علاقه از گره بالا ،

Ozymandias در فضا

در یک مکاشفه است که به نظر می رسد برای حمایت از برخی از شایعات در مورد آدریان Veidt زندان, آخرین قسمت در نهایت دیدم گریز از مرکز نابغه فرار کلون-دنیای پر او در گیر کرده — تنها به yanked بازگشت به آن را پس از تماس برای کمک.

نظریه های مختلف با اشاره به Veidt زندانی در مریخ توسط دکتر منهتن و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد که ممکن است نزدیک به حقیقت (و نه به طور خاص بر روی مریخ است اما نزدیک به آن). آیا Veidt خود را آگاه از این باقی مانده است دیده شود اما در زمان ورود خود را و است که از ماهواره, تماشای مریخ قطعا نشان می دهد که او می داند که بیشتر از ما درک میکنیم.

شما همچنین می توانید بخوانید گذشته recaps از تخم مرغ عید پاک و مراجع از قسمت 1 قسمت 2 قسمت 3 قسمت 4.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن