در اینجا که در آن شما قادر خواهید بود برای قبل از سفارش پلی استیشن 5

پلی استیشن 5 | آمازوناین افزونه (و hilariously کلیشه) می گویند پلی استیشن 5 خواهد بود سونی قدرتمند ترین کنسول

توسط DOSTEMANSALAM در 28 تیر 1399

پلی استیشن 5 | آمازون

این افزونه (و hilariously کلیشه) می گویند پلی استیشن 5 خواهد بود سونی قدرتمند ترین کنسول هنوز اما است که دقیقا آنچه در آن است. و این نه فقط به دلیل آن می تواند فشار بالاتر teraflops که داشتن یکی از هیجان انگیز ،

تبلیغات

کنسول ساز سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه به سیستم ذخیره سازی است که صدا نیست که هیجان انگیز در سطح اما با یک NVMe SSD محکم و یکپارچه به سیستم های پیشرفته معماری که می رود از راه خود را برای استخراج هر نظری افت سرعت آن را به توسعه دهندگان آبیاری در دهان.

تبلیغات

و این بازی ها را فقط به عنوان شگفت انگیز به عنوان شما امیدوار بودند. پلی استیشن 5 است که به دنبال مانند یک حتما باید خرید در سال 2020 است. اگر شما به فروش می رسد ما باید برخی از اخبار بد: شما نمی توانید خود را امن جهت سمت راست این لحظه.

به عنوان یک تسلی ما حداقل در حال حاضر یک رسمی پلی استیشن 5 صفحه فرود در آمازونوجود دارد و شرط بندی خوبی است که می شود یکی از بسیاری از مکان شما می توانید معامله ادعای خود را به یک هر زمان که باز floodgates.

دیگر خرده فروشان قطعا باید خود سهام با معاملات منحصر به فرد و بسته های نرم افزاری و ما در مواظب برای کسانی که بیش از حد. ما در این پست به روز رسانی هر زمان که چیزی می لرزد!

تبلیغات
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب