توییتر روند در حال جنایت علیه من رئیس جمهور سخنان رئیس جمهور

عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)امروز در squirmy کمی ماهی مرکب انزال زن ابرها جوهر: توییتر tپاره کردنs که رئیس

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Illustration for article titled Twitter Trends Are a Crime Against Me, the President, Tweets President
عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)

امروز در squirmy کمی ماهی مرکب انزال زن ابرها جوهر: توییتر tپاره کردنs که رئیس جمهور نگاه بد به نحوی غیر قانونی با توجه به رئیس جمهور.

تبلیغات

"بنابراین نفرت انگیز به تماشای توییتر به اصطلاح 'روند' که در آن sooo بسیاری از روند ها در مورد من و هرگز یک خوب" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در توییترسایت که در آن او توییتهایی هر چیزی که او می خواهد در روز دوشنبه. "آنها به دنبال هر چیزی که آنها می توانید آن را به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است و ضربه آن را تلاش برای ایجاد آن روند. واقعا مسخره و غیر قانونی و البته بسیار ناعادلانه!"

رئیس جمهور نمی روشن شدن این که آیا او با اشاره به توییتر سرپرستی کاوش بخش محل آن بر اساس روند بخش یا آن شخصی "چه اتفاق می افتد" ماژول. او هم نیست دولت چه خیالی قانون شکسته شد و یا چرا او به دو برابر در حال انجام دشمنی با توییتر مدها در وسط صعودی همه گیر با نزدیک به 148,000 تایید مرگ و میر در سراسر کشور. (فقط شوخی آن را منظمی هم راستا با استراتژی مرحله دلخواه اقتدارگرا سیاسی مانع از به پروژه قدرت.)

تبلیغات

این امکان وجود دارد که برنده شد با اشاره به یک فرمان اجرایی صادر شده در مارس تهدید کافی sycophantic وب سایت با از دست دادن ارتباطات خود با شرافت عمل بخش 230 حمایت در برابر دعاوی که کارشناسان گفته Gizmodo داغ بود از نظر قانونی بیاستفاده زباله. وزارت بازرگانی خواسته کمیسیون ارتباطات فدرال به حرکت رو به جلو در اجرای سیاست روز دوشنبه, هر چند آن را باز سوال که آیا FCC خواهد به هر گونه اقدام واقعی. آن را نیز ممکن است که صدای جیر جیر نورد از مغلوب ساختن پیشی جستن جریان آگاهی شبه تصادفی—کلمات توییتر غیر قانونی و ناعادلانه همه وجود دارد!—و هیچ وسیع تر فکر فرایند درگیر در ساخت و ساز خود را.

به هر حال توییتر trends که نه تملق رئیس جمهور قانونی نیست در حال حاضر, به عنوان توسط اثبات دعاوی متعدد راه اندازی شده توسط راست های کنار دفاع ضد محافظه کار سانسور و تعصب در شرکت فنی. در هر مثال کسانی که لباس یا پرتاب شده توسط دادگاه و یا منجر به متمم اول قانون اساسی برنده توسط شرکت رسانه های اجتماعی درگیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب