دیزنی تاخیر جنگ ستارگان, آواتار, منتشر شده, طول می کشد مولان کردن برنامه

Coronavirus متزلزل شده تا دیزنی بزرگترین فرانچایز و جنگ ستارگان است آخرین به تحت تاثیر قرار. دیزنی اعلام کرد

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399

Coronavirus متزلزل شده تا دیزنی بزرگترین فرانچایز و جنگ ستارگان است آخرین به تحت تاثیر قرار.

دیزنی اعلام کرد که روز شنبه آن را عقب براند نسخه بعدی مجموعه فیلم های جنگ ستارگان و همچنین جیمز کامرون آواتار عاقبت به گزارش هالیوود. زنده عمل مولان بازسازی که در اصل قرار است برای انتشار در ماه مارس نیز در نظر گرفته شده است را اکران تقویم.

"در طول چند ماه گذشته آن را روشن است که هیچ چیز را می توان در سنگ آید به ما چگونه انتشار فیلم در طول این جهانی بهداشت بحران و امروز که به معنی توقف ما آزادی طرح مولان به عنوان ارزیابی ما چگونه ما به طور موثر می تواند به ارمغان بیاورد این فیلم به مخاطبان در سراسر جهان" دیزنی سخنگو گفت: Hollywood Reporter, در بیانیه ای.

بعدی Star Wars تلنگر بود که به دلیل بیرون آمدن در دسامبر 16, 2022 را در حال حاضر منتشر خواهد شد بیش از یک سال بعد در دسامبر 22, 2023, با توجه به دیزنی. بعد بدون عنوان فیلم نیز ضربه از دسامبر 20, 2024, به 19 دسامبر سال 2025 در حالی که یک سوم فیلم که نکرده اند و نشان دادند از دسامبر 18, 2026 به دسامبر 17 2027.

آواتار عاقبت به تعویق افتاد و به تاریخ 16 دسامبر 2022; آن را به دلیل بیرون آمدن دسامبر بعدی. در یک پست در Instagram, مدیر جیمز کامرون گفت: "هیچ کس بیشتر نا امید در مورد این تاخیر از من."

این تقسیمات جدید است که آخرین ضربه را به صنعت فیلم است که ویران coronavirus بیماری همه گیر. برادران وارنر به تازگی اعلام کرد که کریستوفر نولان در آینده به شدت مورد پیش بینی فیلم های پرفروش شعار نیز شده بود به تعویق افتاد, با, بدون, جدید, تاریخ انتشار مجموعه. شعار دیده شده است به عنوان یک آزمون مورد هالیوود بازگشت پیروزمندانه به سینما اما با تاخیر ما به احتمال زیاد برای دیدن دیگر فیلم های پرفروش دریافت به عقب رانده و یا گرفته شده در این نسخه برنامه به طور کامل.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن