Withings می افزاید: آپنه خواب ردیابی به آن تشک سنسور

Withings Withings است که راه اندازی آن در سوم (یا بیشتر) نسل ردیابی خواب حصیر در فرم از خواب

توسط DOSTEMANSALAM در 9 اردیبهشت 1399
Withings Sleep Analyzer
Withings

Withings است که راه اندازی آن در سوم (یا بیشتر) نسل ردیابی خواب حصیر در فرم از خواب Analyzer که امروز راه اندازی. حصیر شامل تکنولوژی ما انتظار داریم به علاوه یک تجدید تمرکز بر آپنه خواب یک بیماری است که صنعت فن آوری است که به طور فزاینده ای متمرکز شده است. با توجه به شرکت آپنه سنجش در این مدل جدید دارای اعتبار بوده است با آزمایشات در بیمارستان هر دو در فرانسه و بلژیک استفاده می شود برای تشخیص این بیماری است. و در حالی که Withings اذعان می کند که حصیر نیست که قادر به بالينی دنده آن را به اندازه کافی دقیق برای بسیاری از مردمی به نگرانی نیست.

و مانند سلف خود خواب Analyzer پیگیری خواهد شد کاربر تنفس ، ضربان قلب و چرخه خواب. همانطور که قبل از این قصد است که به شما ارائه راهنمایی در مورد چگونگی بهبود خواب خود را با مربیگری و ردیابی به شما اطلاع. اگر شما یک خانه هوشمند بیش از حد پس از آن حصیر می توانید با استفاده از IFTTT به گفتن چراغ کم نور هنگامی که شما ضربه یونجه یا یک گلدان قهوه رفتن هنگامی که شما از خواب بیدار.

Withings شده است تلاش برای ایجاد خواب-ردیابی تخت تشک به یک چیز پس از سال 2014 زمانی که آن را برای اولین بار راه اندازی آن خواب تجزیه و تحلیل سیستم. اورا به عنوان آن شناخته زوج زیر تشک پد با طلوع و غروب-شبیه سازی لامپ و ساعت زنگ دار. از آن پس این شرکت در حال غرق alarm clock انتشار مستقل خواب پد هر دو تحت نوکیا و Withings برندها به عنوان زمان پیشرفت.

Withings خواب تجزیه و تحلیل در حال رفتن به در دسترس خواهد بود در اروپا و انگلستان در آوریل 28th, قیمت €130 و £120 بود. به طور معمول ما در دسترس خواهد اتفاق می افتد اما نه تا زمانی که تکنولوژی در آن ادعا شده است با توجه به مناسب موشکافی توسط FDA. با توجه به بحران کنونی در اطراف COVID-19, ما می خواهم تصور کنید که نظارتی توجه است که در حال حاضر کارگردانی در جای دیگر انتظار نداریم که این به افت stateside بسیار به سرعت.

در این مقاله: سلامت, بهداشت و همسر Wearables خواب Analyzer, آپنه خواب, Withings, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب