متناوب سابقه از ماه فرود آورده به شما deepfakes

“سرنوشت مقدر” گفت: رئیس جمهور نیکسون خیره رسما به enormous تلویزیون لنز دوربین از صندلی خود در کاخ سفید را در دفتر بیضی “که مردانی که به ماه رفت به کاوش در صلح و آرامش باقی بماند در ماه به استراحت در صلح و آرامش. این مردان شجاع نیل آرمسترانگ و ادوین Aldrin, می دانم که وجود دارد این است که هیچ امیدی برای بازیابی آنها. اما آنها همچنین می دانیم که وجود دارد امید برای انسان در قربانی خود.”

چنین کلمات از آنچه مورخان اغلب اشاره به عنوان “احتمالی سخنرانی” — پشتیبان آدرس نوشته شده قبل از سال 1969 ماه فرود در مورد آپولو 11 ماموریت رفت خیلی وحشتناکی اشتباه است. نوشته شده توسط نیکسون speechwriter ویلیام Safire که گذشت در سال 2009 ژوئیه 18 سال 1969 احتمالی سخنرانی بود که چگونه امریکا 37 رئیس جمهور که علنا خطاب ملی (و واقعا بین المللی) تراژدی است. این اشاره می کند که انسان باید همیشه به یاد داشته باشید که “وجود دارد این است که برخی از گوشه ای از جهان دیگری است که برای همیشه لطفا برای بشریت است.”

البته در واقعیت نیکسون هرگز تا به حال به ارائه سخنرانی. آپولو 11 ماموریت بود خوب آپولو 11 ماموریت. همه ما می دانیم که چگونه آن رفت — مگر اینکه شما یکی از مردم متقاعد شده آن را جعلی و فرود واقعی فیلم شد در یک استودیو by Stanley Kubrick.

اما محققان از مرکز پیشرفته مجاز در MIT در حال ارائه یک نگاه اجمالی به یک نسخه جایگزین از تاریخ که در آن این سخنرانی بود داده شده است. و آن را رفو فوتی و فوری است.

متناوب سابقه

راه اندازی شنبه دانشگاه MIT “در صورت Moon فاجعه” پروژه می درخشد نور را در قدرت deepfake صوتی و تصویری توسط doctoring معتبر تصویری از نیکسون واقعی 1969, پخش, مورد, موفق, ماه فرود به او نشان می دهد خواندن احتمالی سخنرانی. آن را همراه با یک وب سایت است که فراهم می کند مقدار زیادی از تاریخ متناوب اسناد و مدارک در موازی تاریخچه آن — همراه با 30 دقیقه ای مستند با عنوان “به Deepfake.”

برای کسانی که نا آشنا با عبارت deepfakes استفاده از هوش مصنوعی برای ویرایش صوتی یا تصویری را به آن صدا به عنوان اگر یک فرد است که با گفتن یا انجام کارهایی که آنها انجام داده ام هرگز. ما تحت پوشش هیچ کمبود قانع کننده deepfakes در روندهای دیجیتال که آیا این پیام شوم از 2019 که در Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل به نظر می رسد خیره نگاه کردن در مورد “میلیون ها نفر از مردم به سرقت رفته و اطلاعات” و یا خنده دار تصویری ایجاد شده به ویژه برای ما به تصویر می کشد رایان رینولدز به عنوان Willy Wonka (که ترجمه توسط Deadpool بازیگر خودش).

چند گشتن deepfakes شده اند کاملا قانع کننده به عنوان دانشگاه MIT ایجاد ، ایجاد آن را در زمان چند ماه استخدام بازیگر در یک استودیو و یک تیم بین المللی از محققان.

“رسانه های مصنوعی است که آسان نیست برای انجام” co-مدیر Francesca پانتا XR مدیر خلاق در مرکز پیشرفته مجاز گفت: روندهای دیجیتال. “ما [فقط] انجام سریع تعویض چهره مانند اکثر عمیق تقلبی است. ما می خواستیم را بیشتر قانع کننده قطعات مصنوعی از رسانه ها که ما می تواند و بنابراین تصمیم به انجام هر دو بصری و صوتی عمیق تقلبی است.”

ایجاد توهم

برای ایجاد سمت بصری از پروژه MIT با همکاری یک شرکت اسرائیلی به نام Canny A. I. که حمل کردن آنچه در آن تماس های تصویری گفت و گو جایگزینی. این فرایند است که می تواند یک روز امکان پذیر جایگزین زیرنویس در فیلم اجازه می دهد تا سازندگان ویدیو برای استفاده از “A. I. سحر و جادو” به نیشگون گرفتن و کشیدن منبع موجود ویدیو نشان می دهد یک فرد صحبت کردن به طوری که لب خود را و ارتباط حالات صورت مطابقت با دوبله کلمات. که می تواند محاوره ای در زبان دیگر. آن را نیز می تواند به این معنی است که سازندگان فیلم می تواند آزادانه تغییر یک بازیگر خطوط پس از فیلمبرداری به پایان رسید بدون نیاز به reshoot صحنه در سوال.

“ما فیلم برداری ما بازیگر ارائه سخنرانی که ما می خواستیم رئیس جمهور نیکسون به ارائه و سپس Canny A. I. در زمان ما تصویری از این بازیگر و A. I. قابلیت تجزیه و تحلیل آن و می گویند” من این فرد را در دهان حرکت می کند در یک راه خاص,'” co-مدیر Halsey Burgund یک همکار در MIT Open مستند آزمایشگاه دیجیتال گفت روند. “سپس آن را می توان در تصویری دیگر از رئیس جمهور نیکسون در دهان حرکت در راه های مختلف و جایگزین کردن فقط به اندازه کافی — به عنوان کوچک که ممکن است به نظر می رسد به عنوان اینکه رئیس جمهور نیکسون است گفت: آن دسته از کلمات است.”

صوتی deepfake بخش انجام شد توسط انگلستان شرکت به نام Respeecher. Respeecher متخصص در صدا به صدا تبدیل گفتار. در اصل این بدان معناست که ساخت یک صدا صدا مانند دیگر. چنین فناوری می تواند Respeecher یادداشت در وب سایت خود مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد کتاب های صوتی به عنوان خوانده شده در صدا از یک فرد مشهور (فکر می کنم افراد مشهور autobiographies) و یا مقاصد سرگرمی مانند کارائوکه برنامه های کاربردی که به شما اجازه خواندن در صدای یک آهنگ اصلی خواننده.

برای ایجاد deepfake صوتی, این تیم تا به حال به ایجاد صدها نفر از کلیپ های با یک بازیگر گفت: خطوط قبلا ثبت شده توسط رئیس جمهور نیکسون. بیش از آن قادر به یادگیری برای تبدیل ورودی (بازیگر voice) را به خروجی مورد نظر (نیکسون).

“دلیل ما رفت و با این تکنولوژی به جای متن-به-گفتار تکنولوژی است که با رفتن گفتار به گفتار شما می توانید حفظ نمایشی جنبه های ورودی” Burgund گفت. “ما می توانیم بگویم ما بازیگر, ‘صحبت می کنند کمی آهسته تر” یا ” تاکید بر این کلمه و واقعا او مستقیم به ارائه سخنرانی راه ما آن را می خواستم. همه از این جهت می تواند از طریق به [به پایان رسید] رئیس جمهور نیکسون گفتار.”

آینده deepfakes

دانشگاه MIT در رویداد ماه فاجعه پروژه جذاب است — البته نگران کننده — نگاه اجمالی در آینده deepfakes. وب سایت این است که میزبانی به طور مداوم در را هل می دهد تا کاربر را به مرتب کردن بر اساس واقعیت از داستان در آنچه که آنها هر دو از دیدن و شنیدن. همراه با تپه “خبر جعلی” جایگزین تاریخچه پروژه سازندگان باید خواب این است که همیشه به آسانی به عنوان آن برای تلفن های موبایل. نتایج هر دو بی وقفه هیجان انگیز وقتی که می آید به داستان سرایی جدید امکانات و همیشه تا کمی وحشتناک است.

پس چه جذاب شعبه از تاریخ-که-هرگز-بود آیا این تیم برنامه ریزی برای اکتشاف بعدی ؟ “ما در مورد فکر می کردم این” پانتا گفت. “من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به تبدیل شدن به تولید خانه برای جایگزین تاریخ. ما علاقه مند هستید همیشه هل دادن به جلو از نظر داستان سرایی.”

او گفت که یکی از چیزهایی که در چند ماه گذشته از جمله مهمترین آنها سیاه و سفید زندگی می کند ماده ضد نژادپرستی تظاهرات — بدست تفکر او در مورد این سوال می شود که به روایت تاریخ ما است. “شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد اندیشند چه روایت شده است” پانتا گفت. “رسانه های مصنوعی و A. I. استفاده می شود برای جبران این روایت در اطراف [تاریخ ما گفته شده است].”

خواهد شد که در کنار استفاده از deepfakes به کاوش جایگزین تاریخ ؟ آنچه در تاریخچه آنها می تواند استفاده از آن را به آدرس ؟ همه این سوالات ما را به صبر برای پیدا کردن. بر اساس شواهد این پروژه در حال حاضر به نظر می رسد که گذشته است هر بیت به عنوان non-در جای خود ثابت و غیر قابل پیش بینی به آینده است.

چه زمان برای زنده ماندن است. یک گام کوچک در واقع.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de