خورشیدی مدارگرد را دارای نعمت غیر مترقبه از طریق تصویب دم یک ستاره دنباله دار

سازمان فضایی اروپا خورشیدی فضاپیمای مدارگرد به زودی باید یک برخورد اتفاقی با یک ستاره دنباله دار. صنایع دستی

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399

سازمان فضایی اروپا خورشیدی فضاپیمای مدارگرد به زودی باید یک برخورد اتفاقی با یک ستاره دنباله دار. صنایع دستی اصلی ماموریت است که برای ضبط تصاویر از خورشید قطب که هرگز قبل از دیده شده است. اما در حالی که آن را در راه خود را به خورشید آن است که در حال حاضر جرقه آن و ابزار جمع آوری داده ها.

به عنوان شانس آن را در طول سفر خود خورشیدی مدارگرد را از طریق دم از جذاب شی, ستاره دنباله دار اطلس. کشف شده در ماه دسامبر سال گذشته این فوق العاده روشن ستاره دنباله دار تکه تکه به تکه مارس در یک فرایند است که دانشمندان هنوز در تلاش برای درک.

Hubble’s Observation of Comet C/2019 Y4 (ATLAS) on 23 April
نمایی از دنباله دار C/2019 Y4 (ATLAS) به دست آمده با NASA/ESA تلسکوپ فضایی هابل در 23 مارس سال 2020 است. NASA, ESA, D. Jewitt (UCLA), Q. Ye (دانشگاه مریلند)

با توجه به اندازه منظومه شمسی از آن بسیار نادر است که یک هنر و صنعت از عبور از دم ستاره دنباله دار توسط شانس. در واقع این اتفاق تنها شش بار و در تمام این موارد, آن را تنها در کشف هنگامی که دادهها پس از این رویداد.

عبور از انرژی خورشیدی مدارگرد از طریق دم اولین بار است که چنین رویدادی پیش بینی شده در پیش است, که بدان معنی است که محققان می توانند به نوبه خود در مناسب ترین ابزار قبل از جلسه برای جمع آوری داده ها تا آنجا که ممکن است.

"با هر برخورد با یک ستاره دنباله دار ما در این مورد بیشتر بدانید جذاب اشیاء" گراینت جونز از UCL Mullard فضا علوم آزمایشگاهی و محقق اصلی ESA آینده دنباله دار رهگیر ماموریت در بیانیه ای گفت.

"اگر خورشیدی مدارگرد شناسایی دنباله دار اطلس حضور سپس ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ستاره های دنباله دار ارتباط برقرار کردن با باد خورشیدی و ما می توانید بررسی کنید برای مثال اینکه آیا انتظارات ما از گرد و غبار دم رفتار موافق با مدل های ما. تمام ماموریت ها که برخورد ستاره های دنباله دار ارائه قطعه اره منبت کاری اره مویی پازل."

محققان امیدوار هستند که آنها را قادر به ضبط چند گرانبها ذرات از گرد و غبار دنباله دار دم. اگر گرد و غبار ذرات بودند به تاثیر هنر و صنعت آن را نمی خواهد آن را انجام دهد هر گونه آسیب, اما با توجه به سرعت بسیار بالا درگیر ذرات خواهد بود فورا بخار در یک ابری از پلاسما است که ممکن است قابل تشخیص با آن ابزار است.

"برخورد غیر منتظره مانند این فراهم می کند یک ماموریت منحصر به فرد با فرصت ها و چالش ها اما خوب است!" گفت: Günther Hasinger ESA مدیر علم است. "شانس مانند این ها همه بخشی از ماجراجویی از علم است."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب