تعاریف پژو تیوفایو Tu5

همون موتور۴۰۵ با ۲۰۰هزار یا ۵۰۰هزار تقویت یا ریمپ کنی همین میشه حالا شما بجای ۲۰۰هزا اومدین ۲۰۰میلیون کشیدین

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

همون موتور۴۰۵ با ۲۰۰هزار یا ۵۰۰هزار تقویت یا ریمپ کنی همین میشه حالا شما بجای ۲۰۰هزا اومدین ۲۰۰میلیون کشیدین روش ..د لامصبا چیه با این تیپ قدیمش ی ماشین جدید بزنین..اخه این مردم نمیدونم چرا استقبال میکنن از این ماشین و چرا مشتری داره این لگن میشینی پشتش کمردرد میگیری همین تی یو۵ و… معلومه که صددرصد tu5 رو جا میذاره و میخورتش، یه لیوان آب هم روش. Xu7 تو سربالایی با کولر با ۵ نفر هم بازم tu5 تک سرنشین بدون کولر رو جا میذاره، حالا میخواد سربالایی اتوبان باکری باشه یا پیچ سرهنگ جاده چالوس. سلام دوستان والا من یه ۲۰۶ اس دی موتور تی یو دارم مدل ۹۵ ازش راضیم ولی تنها چیزی که کفر آدمو در میاره جا انداختن دنده عقب هستش بعضی وقتا بازی در میاره جا نمیره که کفر آدمو در میاره. با خرید اقساطی پژو پارس (TU5) LX یک خودرو ایمن را از آن خود خواهید کرد که دارای بدنهای مستحکم است و دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو دارد. پارس تکامل یافته پژو ۴۰۵ است، محصولی که روزگاری عنوان لوکسترین خودرو جادههای ایران را به خود وب سایت شخصی اختصاص داده بود.

همان طور که در توضیحات قبل هم ذکر شد در ایران ، شرکت ایران خودرو در خودروهایی که تولید می کند از این سری موتور ها استفاده می نماید اما موتور تیو فایو (tu5) امروزه دچار یک سری از مشکلاتی می باشد که ممکن است انتقاد های زیادی از این موتور شود که ناشی از کیفیت پایین تر ساخت آن می باشد. همچنین مراکز فروش اقساطی بیشتری هم هستند که طرحهای فروش اقساطی پژو پارس ایران خودرو ارائه کنند. ایران خودرو در این زمینه موفق بود و هر سری از پارس را با امکانات فنی بهتری عرضه میکرد. امکان ندارد بخواهیم به خودروهایی بپردازیم که ساخت داخل کشور هستند، اما محصولات اولین و بزرگترین خودروساز ایرانی را در نظر نگیریم. ایران خودرو و ساپیا الان چند ساله برای قبولی تو تست آلایندگی یورو ۴ و ۵ میان قدرت ماشینو محدود میکنن به جای ارتقای قطعات. در اینکه چرا دوستان مدل جدید رو تست نکردن، واقعا جای سوال داره؟ شما مقایسه tu5 مدل ۸۹ رو با tu5 مدل ۹۹ رو هم که انجام بدی مشخصه برنده ماشین جدیدتر هستش. بهتر نبود یک پارس مدل بالاتر و تمیزتر رو با موتور xu7 پیدا میکردین و مقایسه میکردین؟ من از رانندگی با این ماشین لذت بردم.

ب عنوان مثال شما موقع رانندگی با پارس موتور قدیم برای تعویض دنده ۳ ب ۴ ،توی سرعت ۷۰ دنده عوض میکردین، اما با پارس موتور جدید باید توی سرعت ۸۰ یا ۸۵ دنده ۴ بندازین ک شتاب خوبی بتونین داشته باشین. این خودرو با طول ۴۴۹۸ میلیمتر، عرض ۱۷۰۴ میلیمتر و ارتفاع ۱۴۱۰ میلیمتری، یک خودروی خانوادگی جادار و سایز متوسط محسوب میشود که ۱۱۸۵ کیلوگرم وزن دارد و دارای یک صندوق عقب ۴۷۰ لیتری است. بنابراین اصلا عجیب نیست که در میان خودروهای جذاب جدید، باز هم دلتان برای یک پژو پارس TU5 زموده شده بتپد و دلشان بخواهد که پشت فرمان این شیر فرانسوی الاصل بنشینند. بنابراین اصلا عجیب نیست اگر نتوانید هیچ گزینهای را جای ماشین پارس تیوفایو بگذارید. بنابراین طراحی ظاهری قدیمی یکی از اصلیترین معایب پژو پارس TU5 به حساب میآید. پژو پارس Tu5 جدا از تجهیزات ایمنی و رفاهی، امکانات و آپشنهای اضافی دیگری نیز دارد که در این قسمت به آنها کلیک کنید اشاره خواهیم کرد. دلیل انتخاب پارس قدیمی فقط موتور نبوده بلکه از لحاظ کیفیتی نیز ارزیابی شده است. فروش اقساطی پژو پارس LX (TU5) باعث شده نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کند و شرکت های زیادی نیز تا کنون اقدام به فروش این خودرو به صورت اقساطی نموده اند.

به همین علت است که ما این مورد را در میان مهمترین معایب استفاده از موتور تی یو فایو قرار دهیم. پارس یکی از محبوبترین تولیدات شرکت ایران خودرو است، محصولی که همواره به سبب ظاهر شیک و جدی، کابین جادار، توان فنی مناسب و ایمنی قابل قبول یک گزینه جدی برای متقاضیان خرید اقساطی ایران خودرو بوده است. به همین دلیل شرکت سپند خودرو شرایط فروش اقساطی پژو پارس Tu5 را با شرایط تحویل فوری یک روزه برای آن دسته از عزیزانی که قصد خرید خودرو به صورت قسطی دارند را فراهم کرده است. ما به غیر از بررسی تفاوت موتور ها، قصد ارزیابی تفاوت کیفیت این دو خودرو را هم داشتیم. همچنین شما با شرکت در طرح فروش اقساطی پژو پارس tu5 تحویل فوری هر زمان که احساس کنید نیاز به پول دارید، دغدغه ای بابت فروش خودرو خود نخواهید داشت، زیرا به سرعت و سهولت در بازار دست دوم قابل فروش و معامله است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با منبع وب سایت خود باشید.

آخرین مطالب