باید به شما Coronavirus تست اگر شما اعتراض?

مردم حضور در یک اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید در 3 ژوئن 2020 در واشنگتن, DCعکس: گتی ایماژدر سراسر کشور تظاهرات

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
People attending a protest over the police killing of George Floyd on June 3, 2020 in Washington, DC
مردم حضور در یک اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید در 3 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC
عکس: گتی ایماژ

در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ هستند متاسفانه اتفاق می افتد نه در خلاء—ما هنوز هم بسیار در میان یک بار در یک قرن ویروسی همه گیر گسترش تماس نزدیک. این هفته مقامات در تگزاس و نیویورک گفت که تظاهرکنندگان باید تست شده برای coronavirus. اما وجود دارد یک چند ملاحظات مهم به خاطر داشته باشید اگر شما به تازگی اعتراض و مطمئن نیستید در مورد گرفتن یک covid-19 تست.

تبلیغات

خط پایین: شما باید تست شده اگر شما می توانید, اما شما لازم نیست که می گویند که شما در یک اعتراض—و در واقع شما احتمالا نباید آن را گزارش داده می شود نگرانی در مورد اقدامات تلافی جویانه علیه تظاهرکنندگان. اگر شما نمی توانید یا نمی خواهید برای دریافت تست شده و سپس شما باید به عنوان هر چند شما ممکن است در معرض و محدود کردن تماس خود را با افراد دیگر به صورت دو هفته آینده.

برای اولین بار وجود دارد این موضوع از زمان. در حالی که مردم می تواند به توسعه این عفونت ویروسی به سرعت به عنوان دو روز پس از قرار گرفتن در معرض ميانه طول مدت جوجه کشی در حدود پنج روز است و می تواند به عنوان بالا به عنوان 14 روز. پس از گرفتن آزمایش روز پس از حضور در یک اعتراض است که قصد ندارم به شما بگویم اگر شما در حال حاضر آلوده به دلیل آن است.

تبلیغات

به عنوان واقعی خطر covid-19 است که ممکن است با اعتراض که هنوز هم ناشناخته است. بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی موافقت کرده اند که این تجمعات عمومی قطعا می تواند منجر به خوشه در موارد اما این یک تصویر پیچیده.

برای یک ویروس گسترش می یابد بیشتر به راحتی بین افرادی که طولانی مدت تماس نزدیک در داخل خانه مانند خانواده زیر یک سقف یا شام نشسته در نزدیکی یکدیگر در یک رستوران. شده اند وجود دارد موارد بسیار کمی از انتقال به وضوح مربوط به خارج از منزل. و در حالی که تابستان آب و هوا نمی خواهد به طور کامل جلوگیری از انتقالمطالعات پیشنهاد کرده اند که از آن خواهد شد برخی از متوسط اثر است. در هر روز داده می شود تعداد زیادی از مردم حضور حتی تظاهرات بزرگ در یک منطقه نیز احتمالا محدودتر در مقایسه با تعداد افرادی که به طور منظم در معرض دیگران از طریق عمومی خود را رو به شغل و یا امور روزمره به خصوص که این کشور آغاز می شود به بازگشایی شده است. بنابراین هر گونه اعتراض مربوط به خوشه در covid-19 موارد ممکن است نسبتا کوچک است.

که گفت:, اگر هر گونه فعالیت در فضای باز می تواند به طرز محسوسی افزایش خطر ابتلا به covid-19 آن را احتمالا زیادی اعتراض که در آن مردم با هم مفتول در کویل و فریاد با صدای بلند با یا بدون ماسک. این استفاده بی رویه از گاز اشک آور توسط پلیس همراه با بازداشت گروه زیادی از معترضان و تنه زدن آنها را به فضاهای محدود نیست کمک به امور یا نه.

تبلیغات

مقامات وزارت امور خارجه در نیویورک, تگزاسو جاهای دیگر شروع کرده اند توصیه می شود که افراد تست شده اگر آنها اعتراض کردند. که به ارمغان می آورد تا برخی از واضح نگرانی های حریم خصوصی از جمله این که مردم ممکن است هدف پلیس یا دولت برای پس از حضور در تظاهرات. برخی از ادارات بهداشت هستند به صراحت گفتن مردم که آنها لازم نیست که بگویید کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را در مورد اعتراض به حضور فقط که آنها را به دلیل به گمان آنها می توانست به کسی با این ویروس. این انتظار از حریم خصوصی نیست چیز جدیدی: مردم به طور مشابه لازم نیست به افشای وضعیت مهاجرت آنها به دست آوردن رایگان covid-19 تست. همچنین وجود داشته است هیچ گزارشی از معترضان گرفتار شدن توسط پلیس نیش زیرا آنها تست شده است.

از سوی دیگر این ramping تا از تماس با ردیابی که در آن محققان سعی کنید برای شناسایی هر گونه منابع بالقوه قرار گرفتن در معرض از طریق مصاحبه مفصل با تایید موارد ممکن است به طور مستقیم از مردم به نشان اعتراض خود تاریخ است. وجود دارد نگرانی های طولانی حتی بیان شده توسط مقامات محلیدر مورد اینکه آیا اطلاعات به دست آمده از این مصاحبه خواهد بود امن نگه داشته و نه در برابر مردم. وجود دارد هیچ پاسخ مناسب به این بنابراین شما باید به وزن نگرانی های حریم خصوصی برای خودتان.

تبلیغات

به دلیل خطر ذاتی می آید که با صرف وقت در اطراف گروه های زیادی از مردم آن را در همه بهترین بهره را برای آزمایش در زمان یک هفته اگر شما به تازگی با حضور در یک اعتراض. معقول جایگزین برای تست خواهد بود برای منزوی کردن برای 14 روز. فقط به یاد داشته باشید شما می توانید قرارداد coronavirus و گسترش آن به دیگران بدون احساس بیمار پس بدون داشتن علائم یک هفته بعد از آخرین اعتراض خود را تضمین نیست که شما covid-19 رایگان.

و البته اگر شما در حال برنامه ریزی با حضور در اعتراض های پس از آن وجود دارد شما می توانید اقداماتی برای کاهش شانس خود را از ابتلا به این ویروس از جمله پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن فاصله خود را از دیگران است. اگر شما احساس بیمار در هر راه شما باید در خانه بمانند.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن