الفبای همکاران با کتابخانه محلی برای ارائه کتاب به دانش آموزان

بال مدارس و کتابخانه ها بسته شده اند و برای ماه اما برخی از بچه ها در حال رفتن به بازی بازی ه

توسط DOSTEMANSALAM در 24 خرداد 1399
Wing Drone Delivery
بال

مدارس و کتابخانه ها بسته شده اند و برای ماه اما برخی از بچه ها در حال رفتن به بازی بازی های ویدئویی در تمام تابستان. کلی Passek -- یک مدرسه کتابداری و اطلاع رسانی در مونتگومری کانتی ویرجینیا -- است ارسال تابستان خواندن از طریق هواپیماهای بدون سرنشین است. پس از استفاده از quadcopters ها ، از بال به گرفتن برخی از ملزومات خانه او متوجه شد که او می تواند با استفاده از این سرویس به معنای واقعی کلمه به رها کردن برخی از دانش در محلی دانش آموزان است.

Passek می کند مجبور به توسل به برخی از کار دستی برای دریافت کتاب به کودکان و نوجوانان ، او طول می کشد درخواست از طریق فرم گوگل و سپس بسته تا کتاب و قطره آنها را در بال و پر امکانات. بال هواپیماهای بدون سرنشین می تواند حمل محموله تا سه پوند تا کتابهای نباید مسئله اما سنگین tomes ممکن است یک گزینه است. دانش آموزان واجد شرایط در Montgomery County public school سیستم می توانید درخواست بیش از 150.000 کتاب از کتابخانه و هوابرد تحویل رایگان است.

بال بوده و رها کردن محصولات برای مشتریان درب پس از 2014 است محدود به فقط یک تعداد انگشت شماری از شهرها. هواپیماهای بدون سرنشین تحویل صنعت است که هنوز هم یک راه طولانی از آمازون 2013 proof-of-concept تصویری که به نظر می رسد در 60 دقیقه. در هر صورت گرفتن کتاب به دانش آموزان است قابل ستایش و رمان استفاده از فن آوری به خصوص در جهانی همه گیر. به عنوان Thomas Pynchon یک بار نوشت: "یک جیغ می آید در سراسر آسمان است. آن اتفاق افتاده است اما هیچ چیز وجود دارد به مقایسه آن را به در حال حاضر."

در این مقاله: هواپیماهای بدون سرنشین بال هواپیماهای بدون سرنشین تحویل حروف الفبا, گوگل, کتاب, کتابخانه, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب