پس از یک سال در حماسه فروشگاه " سفر " عنوان شده است به بخار

Thatgamecompany بیش از هشت سال پس از آن برای اولین بار در پلی استیشن 3 تقریبا پنج سال پس از

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399
Journey
Thatgamecompany

بیش از هشت سال پس از آن برای اولین بار در پلی استیشن 3 تقریبا پنج سال پس از آن پلی استیشن 4 rerelease و حدود یک سال پس از آمدن بر روی کامپیوتر, سفر است و در نهایت ساخت راه خود را به بخار. بازی PC ناشر آناپورنا Interactive اعلام کرد امروز شما قادر خواهید بود برای خرید, indie در, سنگ در شیر دیجیتال فروشگاه شروع در ژوئن 11. در حال حاضر آن را در حال حاضر منحصر به فرد به حماسه فروشگاه بازی بر روی کامپیوتر.

با این نقطه سفر نیاز به معرفی ندارد. در مدت کوتاه دو ساعته زمان اجرا آن موفق به بسته ماندگار عاطفی پانچ بر خلاف تقریبا هر بازی دیگر. در سال دخالت آن را الهام گرفته از یک فیلم مستند و تعاملی سمفونی تور. هر دو thatgamecompany و برخی از دیگر سازندگان که مشغول به کار در بازی رفت و در را امتحان کنید و از نو خلق کردن سحر و جادو خود را, اما سفر هنوز از هم جدا می ایستد. با این آینده آزادی سفر طرفداران هنوز یکی دیگر از راه برای بازی کردن این شاهکار.

در این مقاله: سفر بخار, محاسبات شخصی آناپورنا تعاملی, حماسه, فروشگاه بازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن