فروم خوب به بد: QB سقوط در پیش نویس گفتن است

به عنوان جیک فروم تضعیف به رسوایی بعد از ظهر روز شنبه, گرجستان, طرفداران وجود دارد wincing با او همراه است. به

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

به عنوان جیک فروم تضعیف به رسوایی بعد از ظهر روز شنبه, گرجستان, طرفداران وجود دارد wincing با او همراه است. به عنوان بد آن را به عنوان تماشای فروم را ترک گرجستان اولیه و در نهایت برداشت و در دور پنجم با لوایح بوفالو در ردیف 167 کلی آن خواهید بود بدتر تماشای سابق گرجستان کارفرمایی جاستین زمینه — در حال حاضر پر رونق در ایالت اوهایو — در 10 فصل آینده است.

به عنوان اساسی را به اسلاید تبدیل شد و گرم صحبت کردن نقطه در طول روز پایانی سال 2020 پیش نویس NFL آن تأکید آشکار است. فروم باید بازگشت به گرجستان برای ارشد خود را در سال است. او هرگز می خواهم یک دور اول انتخاب به عنوان عابر پیاده بازو و فیزیکی نیست چه NFL است که به دنبال. خود را فقیر NFL سراغ ترکیب عملکرد به خاک سپرده شد او در یک سوراخ او نمی تواند فرار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و او را از تحت تاثیر قرار دادن تیم در "30 بازدیدکننده داشته است" در تمرینات و در یک نرم افزار روز. این شد یک پیش نویس که در آن تیم های اتکا در tangibles صدمه زدن به کسانی که با نخبگان ناملموس مانند فروم.

فروم را غوطه آخر این هفته برجسته خودنمایی نقص — یکی از معدود — در کربی هوشمند چهار فصل در گرجستان است. هوشمند را به جرم سر به سوم آن حمله هماهنگ در سه سال هماهنگ کننده عدم اطمینان است که روند نسبت خواهد Muschamp مانند سطوح.

و این بدان معناست که هوشمند برنامه هر دو نمی تواند پیدا کردن یک راه برای به حداکثر رساندن زمینه های استعداد چیزی است که رایان بعد هم بلافاصله در کلمبوس و نیز این که او نمی تواند پیدا کردن یک راه برای ساخت یک استعداد به اندازه کافی جرم به جای فروم بازیکن که ضرب و شتم از زمینه ها در سال 2018 و باعث No. 1 کارفرمایی استخدام انتقال. هوشمند تا به حال یک جفت از مطلب و در quarterbacks اما به نحوی به پایان رسید تا نیاز به ریختن (فولد) دست خود را.

Jake Fromm's plunge to the 2020 NFL draft's fifth round could give Kirby Smart a reputation at Georgia for poor quarterback development. (Photo by Chris Graythen/Getty Images)
جیک اساسی را به شیرجه رفتن به 2020 پیش نویس NFL را دور پنجم می تواند کربی هوشمند شهرت در گرجستان برای فقیر کارفرمایی توسعه است. (عکس از کریس Graythen/گتی ایماژ)

همه این ممکن است بیشتر از یک ناراحتی و مزاحمت برای هوشمند به عنوان وجود خواهد داشت سال متوالی با چه-می-شده است سر و صدا در اطراف پیش نویس زمان در موضع کارفرمایی. خواهد بود به اندازه کافی به علت آسیب های اعتباری? آن را دشوار است برای گفتن. که بستگی دارد بسیار در گرجستان توانایی بیشتر از این گسترده گیرنده موقعیت ورود تاد Monken از NFL و تاثیر ویک فارست فارغ التحصیل انتقال جیمی نیومن. (البته توسعه blue-chip دانشجوی سال اول کارسون بک.)

گرجستان کندوپاش جرم

چرا فروم بازگشت به گرجستان برای کمک به خود را باعث می شود ؟ و چرا او قرار می گیرند تا کنون ؟

این سوالات باید دو کاملا متفاوت پاسخ. بخشی از دلیل اساسی چپ گرجستان است به این دلیل که جرم نیست, مناسب برای برجسته کردن مهارت های خود را. و یا هر کسی که مهارت های واقعا. او فرار جرم مهار توسط یک استعداد کمبود در گسترده گیرنده بی تجربگی در هماهنگ کننده و nagged عدم خلاقیت است. مطمئن شوید که وجود دارد دو میدارد دور اول در مقابله و برقی D'Andre سویفت. اما کمی وجود دارد کس دیگری اجازه دفاع به پشته جعبه.

"من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد که جرم او برگزار شد بازگشت" گفت: مخالف دفاعی مربی آشنا با گرجستان طرح. "هر زمان که شما یک تغییر در هماهنگ کننده موقعیت و جدید وجود دارد رفتن به دردهای در حال رشد."

که درد آمد وقتی که جیم Chaney چپ برای تنسی پس از 2018 فصل و هوشمند جایگزین او را از درون با جیمز Coley. این حرکت بود که به طور گسترده ای به عنوان یکی برای حفظ حرکت استخدام, اشتباهات دیده ایم مجموعه کارولینای جنوبی و N. C. دولت در فصل های اخیر.

Coley تا به حال موفقیت به عنوان یک بازی-تماس گیرنده در گذشته خود را اما گرجستان جرم پسرفت قابل توجهی است. آن را آغشته از 37.9 امتیاز در هر بازی به 30.8 و Coley بود با مشکل جدی پس از 20-17 دو وقت اضافه از دست دادن به کارولینای جنوبی در ماه اکتبر.

فروم را كلیك كنید مشاهده جرم در سال 2019 هرگز ابراز شده است. اما او با اقدامات خود اعلام کرد برای پیش نویس NFL on Jan. 8. از سال 2018 2019 خود را تکمیل درصد نیز با کاهش نزدیک به هفت امتیاز (67.4 به 60.8) او انداخت شش کمتر touchdowns (30 تا 24) و تلاش 78 کمتر می گذرد (385 به 307).

گرجستان استخدام Monken بود که در گذشته با کلیولند براونز کمتر از 10 روز پس از فروم سمت چپ. چقدر از این اطلاعات بود پشت کانال برای فروم ناشناخته است اما Bulldogs بودن در هماهنگ کننده بازار نیست دقیقا یک راز دولتی. (Coley است که در حال حاضر مربیگری تنگ به پایان می رسد در Texas A&M که صحبت می کند برای خود در بازار به عنوان یک بازی-caller.)

هر چه رفت و مشکلی در این زمینه نمی تواند ماساژ در زمان. فروم شروع 42 از 43 بازی. او از دولت و بازگشت می تواند مهر و موم یاد وضعيت چیزی که او نزدیک به تحویل او دانشجوی سال اول فصل تا توا Tagovailoa آمد کردن زمین در عنوان ملی بازی و تحویل یک پیاده روی کردن پیروزی برای Alabama.

Georgia coach Kirby Smart had two ace quarterbacks and he had to fold his hand. (Photo by Sean Gardner/Getty Images)
گرجستان مربی کربی هوشمند تا به حال دو آس quarterbacks و او تا به حال در برابر دست خود را. (Photo by Sean Gardner/گتی ایماژ)

فروم راکی قبل از پیش نویس فرایند

هر چه آورده اساسی به پیش نویس فرایند آن را نمی تواند به خوبی برای یک 6-پا-2, 220 پوند کارفرمایی با یک unspectacular بازو. او انداخت ضعیف در NFL سراغ ترکیب در ماه فوریه بود که تنها بیشتر برجسته با پرتاب بین howitzers یعقوب Eason — که او را ضرب و شتم در UGA — و جاستین هربرت.

"بی پروا, بچه, بزرگ, فوتبال, ضریب هوشی و برنده" یک مربی گفت. "احتمالا تضعیف به دلیل عدم بازوی استعداد است."

وجود دارد فقط یک کارفرمایی انتخاب بین انتخاب شماره 26 و انتخاب پلاک 122. و بود که Jalen لطمه می زند توسط فیلادلفیا ایگلز در شماره 53, شاید حداقل محبوب انتخاب کنید در کل پیش نویس است. بخشی از آن است از آنجا که پیش نویس NFL اقتباس از یک کلاس ذهنیت در مورد quarterbacks: آنها اساسا عنوان بندی دور اول بالقوه استارت و هر کس دیگری است.

"هر کس یک عقیده که شما را به برخی measurables که در آن موقعیت جسمی به مرد" جانباز مربی گفت. "هنگامی که شما از طریق ردیف بالا بچه ها وجود دارد یک شیب."

یک مربی اشاره کرد که با نیوتن و Jameis وینستون در دسترس پشتیبان و کارفرمایی موقعیت خیط و پیت کردن در لیگ. چرا ضایعات پیش نویس میدارد که وجود دارد مناسب و معقول در دسترس بدن ؟

آن را سخت برای پیدا کردن مقدار اشتباه هوشمند تصدی در گرجستان است. او رفته 36-7 سه فصل گذشته از جمله اضافه کاری که از دست دادن در عنوان ملی بازی و دو کاسه شکر ظاهر. که اجرا شده است را فعال کنید توسط نخبگان استخدام به عنوان هوشمند بازرسی و نگهداری استخدام زیرساخت ها و فرهنگ به نوبه خود آن را به آلاباما شرق. اما نیز وجود دارد nags از زیر-موفقیت نسبی که در استخدام, موفقیت, به خصوص در جرم.

بسیار شبیه به نیک سابان در اوایل کار خود را — به خصوص در ایالت میشیگان — هوشمند هنوز هم کار راه خود را از طریق توهین آمیز طرف توپ. گرجستان مورد استفاده در مزارع ابتدایی و قابل پیش بینی مجموعه در سال 2018 و در عین حال ایالتی اوهایو نیاز به هیچ گونه آموزش و چرخ توسعه را در بیش از حد سرعت. فروم ناب کالج کارفرمایی که می توانست یک حلقه افتخار, افسانه, اما به جای او شیرجه رفتن به ناشناخته ها آغاز شد و با صدای تلپ افتادن شکم.

فروم به خوبی می تواند به سهولت به نقش به عنوان یک بی پروا حرفه ای پشتیبان گیری و میلیون ها نفر بی شماری. Monken به خوبی می تواند حل و فصل در به عنوان هماهنگ کننده و احیا گرجستان جرم از اعماق حد وسط.

اما هیچ استدلال که یوگا به حال یک جفت آس quarterbacks و به نحوی خورده. وقتی که می آید به inexact جهان کارفرمایی و توسعه این نوع از کلاله که به کمک برنامه توسعه شهرت.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب