Minecraft زندان' اولین DLC pack, جنگل بیدار در حال حاضر در دسترس

اولین DLC pack از کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین در حال حاضر در دسترس و ویژگی های آن مجموعهای از آیتم های

توسط DOSTEMANSALAM در 11 تیر 1399

اولین DLC pack از کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین در حال حاضر در دسترس و ویژگی های آن مجموعهای از آیتم های جدید و زره پوش و دشمنان.

کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین منتشر شد در یک بازی اکشن-ماجراجویی spinoff از محبوب گودال ماسهبازی ساختمان و تهیه بازی فوتبال با تاکید بر عمل و مبارزه است. تا چهار بازیکن می تواند آن را از نبرد در برابر دشمنان و اکتشاف سطح بسته بندی شده با گنجینه برای کمک به سطح تا شخصیت.

جنگل بیدار می گیرد در — شما آن را حدس زده — یک جنگل. این سه ماموریت جدید و برخی از مکانیک بازی جدید و همچنین به عنوان هرگز قبل دیده می شود موارد و چالش ها. وجود دارد به معنای عمد مانند پاندا و موجودات شیطانی به معنای ارائه یک چالش مانند جنگل شنیع.

این تریلر نشان می دهد با شکوه blocky مناطق جنگل با گیاه مانند دشمنان گردند و خطرناک بنفش جادوها و به سیاه چال انداختن مسیرهای ساخته شده است بیش از گدازه های با حرکت سریع از بازی قهرمانان.

داستان شامل یک آیتم به نام گوی از تسلط است که "یکی از قدرتمند ترین و شریر آثار Overworld تا به حال دیده" با توجه به DLC بازی اعلام. مصنوع نابود شده است اما تکه ای از آن را ساخته اند راه خود را به جنگل و خراب هر دو منطقه و ساکنان آن است.

توسعه دهنده Mojang افزایش قدرت نرم کلاه در این بازی از 108 تا 112 که آن را کمی سخت تر و جدید در سطح وسیع در اندازه آنها است.

DLC جدید برای اولین بار از دو برنامه ریزی شده اما Mojang نیز ساخته شده برخی از به روز رسانی به پایگاه بازی به عنوان به خوبی. وجود دارد یک نقشه جدید به نام های پایین تر معبد جدید دنده تعادل تغییرات در برخی از موارد یک تهدید جدید در هر سطح دشواری. دو نسخه منحصر به فرد از دنده جدید به نام Battlestaff و دو تیر را نیز اضافه شده است.

جنگل بیدار در دسترس است به عنوان یک مستقل خرید و یا گرفتن یک قهرمان تصویب خواهد شد که قبل از خرید دوم DLC pack. DLC جدید نشان می دهد Mojang تعهد به حق رای دادن جدید آن به تازگی منتشر شده یک موسیقی متن این بازی که در دسترس است در موسیقی اپل و Spotify در.

این بازی در دسترس است در نینتندو سوئیچ, پلی استیشن 4, ویندوز و ایکس باکس یکی از. پایه بازی 20 $است و قهرمان Edition هزینه $30. این DLC توسط خود هزینه 6 دلار.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن