چگونه برای ضبط صفحه نمایش بر روی آی فون خود را

آیا پدر و مادر خود را به طور مداوم با شما تماس درخواست شما را چگونه به انجام کاری بر روی آی فون جدید خود را?

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399

آیا پدر و مادر خود را به طور مداوم با شما تماس درخواست شما را چگونه به انجام کاری بر روی آی فون جدید خود را? یا شاید شما می خواهید برای ضبط یک شیرین Fortnite پیروزی که مردم فقط باید برای دیدن ؟ پس iOS 11, اپل معرفی یک گزینه بومی برای ضبط صفحه نمایش بر روی آی فون خود را ، iPad و آی پاد. چه هنگامی که مورد نیاز یک برنامه شخص ثالث است که در حال حاضر فوقالعاده ساده روند. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن به منظور ایجاد یک صفحه نمایش ضبط.

راه اندازی صفحه نمایش ضبط

اگر چه ضبط صفحه نمایش آسان است, شما نیاز به ایجاد تنظیمات موجود در مرکز کنترل خود را. برای فعال کردن ضبط صفحه نمایش, رفتن به تنظیمات > مرکز کنترل > سفارشی کردن کنترل. را انتخاب کنید آیکون به علاوه (+) در کنار صفحه نمایش ضبط. یک ضبط صفحه نمایش آیکون باید در حال حاضر به نظر می رسد در مرکز کنترل خود را که شما می توانید با کشیدن از پایین صفحه نمایش و یا با کشیدن از بالا به پایین لبه سمت راست اگر شما بر روی آی فون سری X یا آی فون 11 سری.

ضبط صفحه نمایش خود را

اپل ساخته شده است و صفحه نمایش ضبط یک فرآیند ساده است. فقط باز کردن مرکز کنترل و شیر روی صفحه نمایش ضبط آیکون. این یک دایره سفید با یک حلقه دایره ای در اطراف آن است.

هنگامی که شما آن ضربه بزنید شما باید سه ثانیه به مرکز کنترل قبل از تلفن شما شروع به ضبط. یک نوار قرمز ظاهر خواهد شد در بالای صفحه نمایش خود را به شما اجازه می دانم که شما در حال ضبط.

اگر شما می خواهید برای اضافه کردن صدا به روی صفحه نمایش خود را ضبط همه چیز کمی متفاوت است. را فشار دهید صفحه نمایش ضبط آیکون با فشار اضافی (از طریق 3D Touch) برای گزینه های بیشتر. یک منوی pop-up ظاهر می شود در وسط صفحه نمایش خود را و شما می توانید دکمه میکروفون صوتی آیکون به دنبال آن شروع به ضبط را فشار دهید برای رفتن.

هنگامی که شما به پایان رسید ضبط سریع ترین راه برای متوقف کردن ضبط به ضربه بزنید بر روی تایمر در بالای صفحه نمایش. شما پیغام "صفحه نمایش ضبط ویدئو و ذخیره به آلبوم تصاویر" به نظر می رسد خود را در مرکز اطلاع رسانی و شما می توانید بر روی آن ضربه بزنید برای ورود به برنامه Photos و تماشای ویدئو های خود را. شما همچنین می توانید به مرکز کنترل و به آن ضربه بزنید بر روی صفحه نمایش ضبط آیکون برای متوقف کردن ضبط.

در حال ویرایش یک صفحه نمایش ضبط

هنگامی که شما به پایان رسید ضبط, شما ممکن است می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن تصویری. اپل عکس برنامه باعث می شود آن را واقعا آسان برای ویرایش ویدیو.

هنگامی که شما به پایان رسید ضبط روی صفحه نمایش خود را شما پیغام "صفحه نمایش ضبط ویدئو و ذخیره عکس" در نوار اطلاع رسانی. شما هم می توانید شیر بر روی این اطلاع رسانی و یا باز کردن ضبط در عکس نرم افزار ویرایش.

ویرایش یک ضبط صفحه نمایش است که درست مانند ویرایش هر تصویری در عکس برنامه. باز کردن تصویری در عکس را انتخاب کنید و ویرایش در گوشه سمت راست بالا. یک نوار کشویی ظاهر می شود در زیر صفحه نمایش ضبط. در انتهای لغزان در حال ضامن میله است که اجازه می دهد تا شما را به ویرایش فریم به فریم. کشیدن ضامن میله به تنظیمات را به ابتدا یا انتهای صفحه نمایش خود را ضبط و به آن ضربه بزنید انجام می شود زمانی که شما به پایان رسید و سپس ذخیره به عنوان کلیپ جدید.

ضبط صفحه نمایش و سازگاری با برنامه های دیگر

به یاد داشته باشید برخی از برنامه ها ممکن است کمی تغییر راه ضبط صفحه نمایش با این نسخهها کار و یا اضافه کردن صفحه جدید ویژگی های ضبط. یک مثال خوب است آینه برای سامسونگ تلویزیون است که می افزاید: یک گزینه برای اپل صفحه نمایش ضبط به شما را قادر به آینه به ضبط متصل سامسونگ تلویزیون. شما ممکن است بخواهید به نگاه به این برنامه اگر شما می خواهید اپل screen recorder تا به حال قابلیت های بیشتر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب