موشک آزمایشگاه مالش آخرین پرتاب ماهواره با فقط چند دقیقه برای رفتن

بادهای قوی مجبور موشک آزمایشگاه به مالش دادن آن آخرین کوچک-ماهواره ماموریت فقط چند دقیقه قبل از بلند کردن از

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399

بادهای قوی مجبور موشک آزمایشگاه به مالش دادن آن آخرین کوچک-ماهواره ماموریت فقط چند دقیقه قبل از بلند کردن از نیوزیلند Mahia شبه جزیره در پنج شنبه شب به وقت محلی. این تیم متوقف شد شمارش معکوس ساعت چندین بار در طول راه اندازی پنجره, اما در نهایت خارج از زمان فرار.

کالیفرنیا بر اساس موشک آزمایشگاه گفت: باید وجود داشته باشد یکی دیگر از راه اندازی فرصت را در روزهای آینده.

ماموریت داشتند زودتر راه اندازی تاریخ مارس 30, اما به پایان رسید تا رنج تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

موشک آزمایشگاه 11th ماموریت در بیش از دو سال را ببینید, کوچک ماهواره ای راه اندازی شرکت ارسال یک کشت از محموله skyward برای ناسا ایالات متحده ماهواره های جاسوسی آژانس و دو دانشگاه یعنی دانشگاه بوستون در ماساچوست و دانشگاه ولز جنوبی در استرالیا.

به عنوان بخشی از ناسا CubeSat راه اندازی ابتکار دانشگاه بوستون بار شامل چند کوچک ماهواره از جمله آندزيت (Ad-Hoc شبکه های تظاهرات برای تمدید ماهواره ای مبتنی بر تحقیق و تیم های دیگر تلاش های) ایجاد شده توسط برق و مهندسی مکانیک دانشجویان و اساتید. ماهواره را انجام پیشگامانه علمی پژوهشی به میدان مغناطیسی زمین ردیابی جریان الکتریکی و جریان در داخل و خارج از جو است. "این تغییرات در فعالیت الکتریکی مسابقه را از طریق فضا می تواند تاثیر بزرگی در زندگی ما در اینجا بر روی زمین باعث وقفه به چیزهایی مانند ارتباطات رادیویی و سیستم برق" مستقر در کالیفرنیا موشک آزمایشگاه گفت.

این ماموریت همچنین حمل سه محموله طراحی و ساخته شده و توسط ملی آمریکا شناسایی دفتر (NRO). به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از چنین یک سازمان, جزییات محموله در حال اندک هر چند موشک آزمایشگاه می گوید: ماموریت را قادر خواهد ساخت NRO "برای کشف جدید راه اندازی فرصت های که ارائه کارآمد تجاری روش برای گرفتن ماهواره های کوچک به فضا است."

در نهایت یک همکاری بین دانشگاه نیو ساوت ولز کانبرا فضا و دولت استرالیا را ارسال M2 ردیاب ماهواره ای با هدف تست ارتباطات معماری و فن آوری های دیگر که به شما کمک در اطلاع رسانی به فضا در آینده قابلیت های استرالیا.

تاسیس شده توسط New Zealander پیتر بک در سال 2006 موشک آزمایشگاه است که به دنبال گرفتن یک تکه از rideshare بازار برای کوچک ماهواره ای راه اندازی با استفاده از آن به خصوص ساخته شده الکترون موشک. شرکت های مانند SpaceX و باکره, مدار, در میان دیگران نیز علاقه شدیدی را در همان بخش.

مثل SpaceX, موشک, آزمایشگاه ایجاد یک موشک قابل استفاده مجدد سیستم است که اجازه خواهد داد که آن را به طور چشمگیری کاهش هزینه های عملیاتی. اما در حالی که SpaceX سیستم زمین اولین مرحله تقویت کننده در مدت کوتاهی پس از پرتاب موشک آزمایشگاه است که مصرف یک در مجموع رویکرد متفاوت آن را به عنوان به دنبال استفاده از یک هلیکوپتر با قلاب قلاب به شهامت سقوط کننده از آسمان آن را به عنوان به زمین بازگشت. آن را به تازگی نشان داده شاهکار در اجرای آزمون با استفاده از یک ساختگی موشک. پنج شنبه ماموریت کسانی که شامل تقویت کننده های بازیابی.

این شرکت گفت: این نامگذاری آخرین ماموریت don't Stop Me Now در شناخت موشک آزمایشگاه عضو هیئت مدیره و مشتاق ملکه فن اسکات اسمیت که به تازگی درگذشت.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب